2017 Trendleri ve Yılın Yaz Modası


4 paylaşım, 1 puan

Moda hakkında ne biliyorsunuz unutun derim ben. Özellikle son zamanlarda öyle moda anlayışları ile karşılaşıyoruz ki, maalesef moda hakkında ki tutkumuzu kaybetmeye yetiyor bu durum.

Size uzun zamandan beri moda olan şeylerden değil, 2017 yaz modasından bahsedeceğiz. Bu sene moda da resmen bir akım olacak diyebiliriz.

Pekâlâ, nedir bu son zamanlarda ortaya çıkan moda akımı veya hazır yazdan uzaklaşmışken, yeni yazın getireceği değişiklikleri soralım, 2017 yaz modasında ki trendler neler olacaktır?

2017 Yaz Modası

pijama elbiseler
pijama elbiseler

Pijama Elbiseler: En çok şaşıracağımız detay bu olacak. Bakıldığı zaman aslında çok farklı ve değişik geliyor.

Hatta bunların yanında biraz da acaba giyilebilir mi diye düşündüğümüz de oluyor.

Ama gerçekten çok şık parçalar haline geliyor bir çanta ve uygun bir ayakkabı ile kombin yapılınca, o kadar büyülü ve esrarengiz duruyor ki; günlük kıyafetlerle asla yapamazsınız bu kombini.

Sezon trendini moda markalar zaten defileye hazır hale getirmişler. Sadece yapmanız gereken uygun takılar, daha geniş anlamıyla toparlanmış ve uygun aksesuarlar olacaktır, gerisine de görenler karar versin.

Askılı Elbiseler: Sezonun en çok tutacak parçalarından bir tanesi olacak. Neredeyse çoğu kişinin rahat bir şekilde kombin yaptığı ve aynı zamanda da çok fazla giydiği askılı elbiseler sezonun trendi haline geldi.

Aslına bakarsanız çok uzun zamanlardan beri giyilen askılı elbiselerin farkına yeni varıldı. 2016’da olduğu gibi 2017’de de karşımıza çıkacak.

Boxy Ceketler: Her sezon muhakkak bir tarzda ceket moda oluyor. Çoğu zamanda başlangıçlarda pek ilgimizi çekmiyor olsa bile, sonradan bizlerde ısınıyoruz ceket fikrine.

Ama bu sezon moda olan ceketler oldukça iddialı gözükecekler. Boxy ceketler, özellikle kısa paça pantolonlarla giyilmelik diyebiliriz. Kutu gibi ceketlerin katmanları da serin akşamlarda sizleri koruyacaktır.

Güzel Omuzlar: Neredeyse her detayda açık gördüğümüz omuzların nedeni belli oldu, bu sezon açık omuzlar moda olacak. Genellikle bluzlar ve aynı zamanda elbiselerde görüyoruz bu detayı ama yine de tişörtlerde de gözümüze çarpmıyor değil ve oldukça güzel duruyorlar.

Şeffaf Uzun Kollar: Aslına bakarsak transparan demek daha doğru olacaktır. Trasnparanlık yaz geldiği zaman en çok kullanılan detaylardan bir tanesi. Özellikle hem şık hem de spor olarak kombin yapılabilen parçalarla kombin yapılınca çok daha kolay.

Eskimiş Kumaşlar
Eskimiş Kumaşlar

Eskimiş Kumaşlar: Eskiler her zaman çok değerlidir. Nedeni ise; çoğu zaman eskiye dönerek giydiğimiz zamanların olmasıdır.

Çünkü günümüz şartlarına baktığımız zaman çoğunlukla eski kıyafetlerin moda olduğunu ve gündeme geldiğini görüyoruz.

Bu bakımdan dolayı da eski kumaşlar her zaman oldukça rağbet görüyor.

Siyah Delikliler: Siyah zaten her sezon düşmeyen bir renk. Bu kadar popülerken yanına bir ürünün daha gelmemesi garip olurdu herhalde?

Her ne kadar son zamanlarda siyah sıcak havalardan dolayı gündüz tercih edilmiyor olsa da, geceye uyarlamak çok daha kolay.

Delikli ve kimi zamanda kesilmiş görüntüsü veren siyah kıyafetleri geceleri oldukça şık kullanabilirsiniz.

Maxi Etek ve Elbiseler: Sezonda oldukça uzun modeller moda ve aynı zamanda kış modasında da gözümüze çarpıyor.

Özellikle de pileli eteklerin ve aynı zamanda elbiselerin ne kadar rağbet gördüğü tartışma konusu bile olamaz. Maxi elbiseler her detayı düşünülerek tasarlanmış olarak karşımıza çıkıyor.

Çoğu zaman derin yırtmaçlar ve dekolteler bulunurken çoğu zamanda sadece tek bir detay kullanılıyor. Ama yine de herkesin oldukça sevdiği modeller ve ürünler arasına girmiş durumda.

Özellikle nefis yaz akşamlarında dışarıya çıkarken giyebileceğiniz ideal parçalardan biri olacak. Elbette özellikle alış-verişe çıkarken rahatlığı yakalamak adına da giyebilirsiniz bu elbiseleri.

2017 ve 2016 Sonbahar modası nı merak ediyor musunuz?


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

4 paylaşım, 1 puan

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Öfkeli Öfkeli
0
Öfkeli
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Zekice Zekice
0
Zekice
Mutlu Mutlu
1
Mutlu
Aşık Aşık
0
Aşık
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Havalı Havalı
0
Havalı
O ne Lan O ne Lan
0
O ne Lan

0 Yorum

Test Kafe

Kalfa

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum
Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle