2017’de Çıkacak FPS oyunları


Oyuncuları bilgisayar ekranlarından ayırmayacak, muhteşem grafiklere sahip olan yepyeni serüvenler için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. 2017 yılında çıkacak en iyi fps oyunları için oyun firmalarına biraz kulak kabarttık. 2017 yılı için hangi oyunları planlıyorlar, nasıl maceralar bizleri bekliyor? gibi sorulara yanıt aradık. Oyunların sürekli olarak daha çok gerçek hayata yaklaştırıldığını düşündüğümüz zaman 2017 tarihi için bu konuda ki gelişmelerin çok daha iyisini bekliyoruz. Bu da elbette oyuncular adına daha çok işlemci, çok daha fazla ram, daha fazla grafik kartı gücü anlamına geliyor. Detaylar ve gerçekçilik yükseldikçe performans ihtiyacı da bir haylice artacak. 2017 tarihinde çıkacak oyunlara baktığımız zaman yine maksimum performans isteyen oyun türlerini görüyoruz. Bir an önce bilgisayarları yenilemek gerekiyor. Farklı şirketlerden aldığımız bilgilerle derlemiş olduğumuz 2017 yılında çıkacak en iyi bilgisayar oyunlarını sizlere bu yazımızda sunuyoruz.

Left 4 Dead 3

Çıkış zamanı 5 Ağustos 2017 olması düşünülen Left 4 Dead’ de muhteşem maceralar hiçbir şekilde hız kesmeden devam ediyor. MBI oyun serisi ile beraber tanımış olduğumuz Left 4 Dead bizi ilk 2 oyununda fazlasıyla bağımlı hale dönüştürmüştü. Üçüncüsünün de yakın zamanda çıkmasını oyun severler uzunca bir zamandır bekliyordu. En son sızdırılma Valve çalışanı olan Tristan Reidford’ un geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğu eğitim videosundan dolayı oldu.

H1Z1 2017

Dünya genelinde insanların ortak kesiştiği nokta zombilerdir. Zombilerin olduğu her oyunu çok seviyoruz. Zombilerin olduğu diziler, oyunlar, filmler, her zaman hep tutulmuştur. Arkasında muhteşem bir güç yer alan Sony’ nin olduğu H1Z1 bize gerilim dolu saatler yaşatmıştı. 2017 tarihi içinde de yeni serisi bekleniyor.

Deep Down

Capcom tarafından yapılan online oyunlardan bir tanesi olan Deep Down ismini daha çok duyacağız gibi geliyor. Yayılan söylentiler, dedikodular içerisinde 2017 yılında yeni sürümünün çıkması düşünülüyor. Online RPG kategorisi içerisinde bizleri heyecanlandıran bu fps oyunu için gelecek olan yeni haberleri sizlerle paylaşacağız.

Half Life 3

Half Life seneleri oynadığımız bir oyun. Half Life konusunda yakın zamana kadar üçüncü bir oyun düşünülmüyordu. Öyle ki hatta bu seriden hiç konuşulmuyordu. Ta ki Valve’ nin oyun geliştirme grubunun başında olan Robin Walker bahsedinceye kadar. Robin Walker forum sitesi içerisinde bir entry de Half Life 3 deyince ortalık karıştı. Anlaşılan son dakika alınmış olan kararla oyunun üçüncü versiyonun çıkması düşünüldü. Half Life 3 den sadece bu kadar açıklama yapıldı. Bir de 2017 sonlarına doğru Kasım ayı zamanında çıkması bekleniyor.

Overkill’s The Walking Dead

The Walking Dead’ in yapımcısının yaptığı açıklamalarla oyunun bambaşka bir türe geleceğinin haberini verildi. Daha önce ki The Walking Dead oyunları içerisinde bir hikaye olduğu ve bu hikayeyi oyuncuların oynayacağını belirten Kirkman, Overkill’ s The Walking Dead oyunun mükemmel olacağını duyurdu. Klasik bir fps oyunu olmaktan çıkacağını açıkladı.

Silent Hills 2017

2016 senesinin başlarında Norman Reedus ile Hideo Kojima’ nın paylaşmış olduğu samimi pozları gördükten sonra aklımıza ilk olarak Silent Hills geldi. İkili aralarında ki problemlerin giderildiğini gösterdi. 2017 tarihinde çıkacak en iyi bilgisayar oyunları arasında olacağımız Silent Hills’ in yeni oyununu heyecanla bekliyoruz.

Mafia III

Mafia oyunu üstün grafik özellikleri ile tanımış ve çok sevmiştik. 2017 yılında beklenen oyunlardan biri de Mafia serisinin üçüncü oyunudur. Bir ve ikinci oyunlarında grafik özellikleri ile muhteşem bir oyun zevki yaşatan Mafia üçüncü oyunu için oldukça büyük bir heyecanlı bekleyiş bulunuyor.

2017 Çıkacak FPS Oyunlarından En Çok Beklediğin Hangisi?

  • Left 4 Dead 3 (0%, 0 Oy)
  • H1Z1 2017 (0%, 0 Oy)
  • Deep Down (0%, 0 Oy)
  • Half Life 3 (0%, 0 Oy)
  • Overkill’s The Walking Dead (0%, 0 Oy)
  • Silent Hills 2017 (0%, 0 Oy)
  • Mafia III (100%, 1 Oy)

Toplam Oy: 1

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
O ne Lan O ne Lan
0
O ne Lan
Öfkeli Öfkeli
0
Öfkeli
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Zekice Zekice
0
Zekice
Aşık Aşık
0
Aşık
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Havalı Havalı
0
Havalı
Mehmet

Kalfa

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

Yorumlar 0

Daha Fazla Teknoloji

Bunlarda var

Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin