9 Aralık Vizyona Girecek Filmler


1 Yorum, 6 paylaşım

Filmler, hayatımıza yön veren konuları işlediği zaman bizi derinden etkiliyorlar. Her ne kadar çoğu zaman için sevdiğimiz filmlere denk gelemiyor olsak bile; bazen öyle kaliteli filmler vizyona giriyor ki; bizlerde em hayret hem de büyük bir hayranlık içerisinde o filmleri izliyoruz. Tam da yeni filmlerin vizyona girdiği şu zamanlarda; yeni çıkacak olan filmlerden bahsedeceğiz. Bu hafta hangi filmler vizyonda, sorusuna cevap vereceğiz. Sinemada neler var yakından takip etmek ister misin Sinema listesi kategorimizi ziyaret edin.

Aşk Mektupları (Mal de Pierres)

Bir kadının ve bir adamın duygusuz ilişkilerini ele alan bu film; 9 Aralık günü vizyona girecek. Aile baskısı sonucunda bir evlilik yapan Gabrielle, maalesef çiftçi olan eşi Jose’yi hiç bir zaman sevmemektedir. Ona ancak saygısı vardır ama bu bir adım bile öteye gitmemiştir. Bir gün Gabrielle ayaklarını yerden kesen o adam, Andre, ile tanışır ve kaçmaya kararı alırlar ama gerçek dünya maalesef o kadar toz pembe değildir.

Çılgın Ofis Partisi (Office Christmas Party)

Çılgın ofis partisi 2016 en iyi filmlerinden

Carol ve Clay iki erkek kardeşlerdir. Carol Zenotek’in CEO’sudur ama erkek kardeşinin performansından da pek memnun kalmamaktadır. Bunun için erkek kardeşinin sahip olduğu departmanı kapatmak ister ama Clay bu duruma bir çözüm aramaya başlamıştır bile. Baş teknoloji sorumlusu ile bir parti yapmaya karar verirler ama sonuçlarının böyle olacağını onlarda tahmin etmemiştir. 9 Aralık günü film vizyona girmeye hazırlanıyor.

Gece Hayvanları ( Nocturnal Animals)

Susan’ın eski eşi bir yazardır ve maalesef eşinden uzun yıllar önce ayrılmıştır. Yeni evliliğinde ise kocası doktordur ve gayet düzenli bir hayat sürmektedir. Susan bir gün pasta kutusunda eski eşi Edward’dan gelen bir zarf bulur ve zarfın içinde Edward’ın hiç yayımlanmamış kitabını görmektedir. Susan’ın fikrini almak isteyen Edward’ın kitabı ise;  Nocturnal Animals olarak karşımıza çıkar. Susan aldığı an kitabı elinden bırakamaz ve sanki kitabı okudukça eski yaşantısı gözler önüne serilir ve bu da onda gelecek kaygısı ortaya çıkarır. 9 Aralık tarihinde vizyona girecek olan film, herkeste merak uyandırmaktadır.

Hayati Tehlike

Sıradan bir fırıncı olarak hayatını sürdüren Hayati, ondan para isteyen mafyayı reddetmesiyle asıl macerası başlar. Bir türlü bu durumdan kendini kurtaramayan Hayati, kendini mafyanın içinde köstebek olarak bulur ve mafyanın başı Rus kızına aşık olur. Aşkı karşılıklı olan Hayati’nin asıl zor günleri şimdi başlamaktadır çünkü tek köstebek o değildir. Komedi bünyesinde bulunan film ise; 9 Aralık tarihinde vizyonda.

Kasap Havası

Dramı konu alan ve 9 Aralık tarihinde vizyona girecek olan Kasap Havası, Ahmet’in annesinin Ahmet’i istemediği bir kızla nişanlanmak zorunda kalması ile başlar. Ama Ahmet nişan süreci gerçekleşmeden, Leyla adında bir kadına aşık olur. Leyla ondan çok büyük bir kadındır ama genç adamla intikam için birlikte olmaktadır. Bir gün Leyla’nın 18 yıl önceki sevgilisi Semih İstanbul’a gelir ve Ahmet-Leyla ilişkisi bu anda tehlikeye girmeye başlar.

Şarkını Söyle (Sing)

Hayvanlar alemini konu alan bu filmde; başrol bir koala tarafından sunulmaktadır. Buster Moon, tiyatroya hayatını veren ve pnu her şeyden çok seven sevimli bir koaladır. Ama son zamanlarda tiyatro git gide etkisini yitirmiş ve kaybolmaya yüz tutmuştur. Sevimli koalo ise; bu durumun önüne geçmek için bir şarkı yarışması düzenler ve bu yarışmada en çok 5 hayvan dikkat çekmektedir. Sevimli bir animasyon filmi olan Şarkını Söyle 9 Aralık tarihinde vizyona girecek.

Sen Benim Her Şeyimsin

Sedat çok küçük yaşta babasını kaybetmiş olmasına rağmen, babasının söylediği bir özü asla unutmaz: “Korkularının gözlerinin içine bakmazsan onları yenemezsin.” bu sözü hayat felsefesi olarak kabul etmiştir. Günübirlik işler yapan ve günübirlik ilişkiler yaşayan Sedat’ın hayatı yaşadığı ilişkilerden bir kadın olan Pınar’ın kucağına çocuk bırakmasıyla, değişir. Kendi çocuğu olan bu kız üzerine bir hayat yaşamaya başlar ama kızın annesi bir gün aniden çıkagelir ve orada hayatları karışır. Komedi türü etrafında dönen bu film; 9 Aralık tarihinde vizyona girecektir. 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

1 Yorum, 6 paylaşım

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Öfkeli Öfkeli
0
Öfkeli
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Zekice Zekice
0
Zekice
Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Aşık Aşık
0
Aşık
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Havalı Havalı
0
Havalı
O ne Lan O ne Lan
0
O ne Lan
Test Kafe

Kalfa

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum
Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle