Ajanlık Testi (ABD Karargahına Sız)


39

Testkafe’nin en sevilen kategorisi olan Dedektiflik testleri listemize yeni bir test daha eklemek istedik. Ufak bir mantık sorusu ile si değerli takipçilerimize güzel bir test daha hazırladım.

Hazırsanız sözü uzatmadan testimize geçelim.

Ajanlık görevi

Zeytin Dalı harekatı hız kesmeden devam ederken ABD yine boş durmuyor. Senin bulunduğun bölgede gizli bir Amerikan karargahı olduğu istihbaratı alınmış.

Uzun süre aramalar sonucu İHA’lar bu karargahın yerini tespit ediyor. Sen bir Türk ajanısın lakin bu sahada ilk görevin bölümünü çok iyi derece ile bitirmiş bir çok dili konuşabilen birisin.

Ayrıca ilk olması bir avantaj henüz karşı istihbaratta bilgilerin yok bu sebeple sızma yapabilirsin.

Tedbiri kıyafet olup Suriye’ye bağlı küçük bir kasabaya girdin sana önceden verilen koordinatları takip ederek bir binanın olduğu  izbe ve savaşın tüm izlerini taşıyan bir mahalleye geldin etrafta çok fazla sivil olduğundan aralarına karışıp kendini belli etmiyorsun.

Binanın kapısında yöresel kıyafetler giymiş lakin hal ve tavırlarından, konuştuğu aksanından Amerikan askeri olduğu belli olan biri bekliyor yeleğinin altında 2 adet UZİ marka silah olduğunu görüyorsun.

Yaklaşık yarım saat binayı gözetledikten sonra burasının o kadar da korunaklı bir yer olmadığını anlıyorsun. Binaya ara ara birileri girip çıkıyor. Biraz daha yaklaşıp kapıda olan bitenleri ve konuşulanları dinliyorsun.

Konuşulanları dinlediğinde içeriye girmek için “Parola – İşaret” işlemini kullandıklarını anlıyorsun. Parola ve işareti öğrenmek için birinin kapıya gelesini beklerken bir adam kapıya yanaşıyor.

Çok geçmeden 2. bir adam geliyor nöbetçi bu kez 12 deyince karşısındaki adam 6 diyor ve geçiyor
Çok geçmeden 2. bir adam geliyor nöbetçi bu kez 12 deyince karşısındaki adam 6 diyor ve geçiyor karargaha sızma 2 adamı bekle
Doğru!
Yanlış!

Biraz daha bekleyip düşün girme sırası sende kapıya yanaştın kapıdaki asker sana 10 dedi senin cevabın?
Biraz daha bekleyip düşün girme sırası sende kapıya yanaştın kapıdaki asker sana 10 dedi senin cevabın? karargaha girmek için işareti bil
Doğru!
Yanlış!

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Ajanlık görevi %%total%% da %%score%% yaptın

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

39
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

3 Yorum


Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Meme
Upload your own images to make custom memes