Android ve iOS için En İyi Instagram Repost Uygulamaları


60

Son yıllarda, Instagram resimler ve kısa videolar için nihai sosyal ağ haline gelmiştir. Facebook’a ait sosyal ağın, isteyebileceğiniz hemen hemen tüm özelliklere sahip olduğu görülse de, bazı özelliklerden yoksundur, en büyük ihmal, resimleri veya videoları yeniden yayınlama yeteneğidir.

Genel olarak, bir üçüncü taraf uygulamasına ihtiyacınız vardır. Bunu gerçekleştirmek için, oldukça az mevcut olan. Yani, bu göz önünde, burada Instagram için en iyi repost uygulamaları.


1. Instagram için Repost

Instagram için Repost

Artıları: Instagram için Repost mükemmel özelliklere sahip ve temiz bir kullanıcı arayüzü var. Kullanımı oldukça basit ve video ve metin talimatları ile tamamlanmış bir öğretici vardır.

Uygulama arka planda da dinleyicilerinizin bağlantılarını kopyalamanızı bekleyen bir dinleyici servisi çalıştırıyor. Bunu yaptığınız anda, size kopyalamak için hazır kopyalanmış resimle doğrudan uygulamaya götüren şık bir pop-up bildirimi verir.

Varsayılan olarak, Repost for Instagram, kullanıcı adının bir filigranı koyar. Yeniden yayınlamaya çalıştığınız resmin aslen olduğu hesap. Ayrıca, orijinal resmin başlığını otomatik olarak kopyalar, bu kullanışlı bir özelliktir. Bu uygulama aynı zamanda zaman içinde kopyaladığınız Instagram bağlantılarının temiz bir listesini de korur.

Eksileri: Kullanıcı adı filigranı kaldırmak için, aynı zamanda kurtulmak üzere 4.99 $ ödeyerek “Pro” sürümünün kilidini açmanız gerekir ilanların Ayrıca, içinde birden fazla resim / videoya sahip gönderiler kadar, bu uygulama sadece ilk resmi yazıdan göndermenize izin verecek, geri kalanı değil, geri kalanını değil.

İndir: iOS için Instagram için Repost | Android (Ücretsiz, abonelik mevcuttur)


2. Instagram için Repost Fotoğraf ve Video

Artıları: Instagram için Repost Fotoğraf ve Video bir kullanıcı kopyaları, bu gölgelendirme gölgesinden bu hizmete erişebilir ve hatta gölgesinden hizmetini durdurmak için kullanabileceğiniz Instagram bağlantıları aramak için bir dinleyici hizmeti çalıştırır

Kullanıcı arayüzü oldukça akıcı. Kopyalanan bağlantı geçmişine kolay erişim için yeni sekmeler, yeni yayınlar ve Pro sürümü 2 TL’ye satın alma seçeneği ile uygulamanın geliştiricisine bağışta bulunmak için alt sekmeler var. Uygulama aynı zamanda şık bir özellik olan altyazıları otomatik olarak kopyalar.

Instagram için Fotoğraf ve Video reprodüksiyonu ayrıca kullanıcı adı filigran seçeneğine de sahiptir ve filigranı kaldırmak için ödeme yapmanız gerekmez. Bu uygulama ayrıca, birden fazla fotoğraf / videoya sahip yayınlarla uğraşmanın harika bir yolunu da sunuyor. Bunları ayrı ayrı listeler, böylece bir tane gönderebilirsiniz.

Eksileri: Hiçbiri.

İndir: Android için Instagram için Repost Fotoğraf ve Video (Ücretsiz , abonelik mevcuttur)


3. Instant

Artıları: Anında, kopyalanan bağlantılarınızı dinlemenin yanı sıra, kalıcı bildirime ek olarak, ekranın ortasında büyük bir yer paylaşımı pop-up’ı da sunacak.

Bu uygulama, aynı zamanda repost işlevi. Resimler / videolar telefonunuza kaydedilir ve uygulama kayıtlı yayınları albümlere ayırmanıza da olanak tanır. Geri bildirim verme ve bu uygulamanın Premium versiyonunu 4,99 $ karşılığında satın alma seçeneğiniz var.

Birden fazla resim ve video içeren yayınlar söz konusu olduğunda, bu uygulama sizi Instagram gibi kendiliğinden yana kayan modada sunacaktır. Yeniden yayınlamak istediğiniz birine kaydırabilir veya Instagram’dan başka uygulamalarda paylaşabilirsiniz.

Eksileri: Dinleyici hizmetinden kurtulmak zor olabilir ve “Zorla durdurma” isteyebilirsiniz. ”

İndir: iOS için Anında Arama | Android (Ücretsiz)

Instagram, daha fazla eklenti işlevselliği isteyen güçlü kullanıcılar, Instagram için bu eklenti listesine sahip olmanız gerektiğini göz önünde bulundurmalıdır.


4. Instagram için Repost – Regrann

Instagram için Repost – Regrann

Artıları: Instagram için Repost – Regrann bir öğretici ile sizi karşılıyor ve daha sonra bir Ayarlar ekranı ile doğrudan iş alır.

Uygulama size çoklu modları sağlar. En uygun olanı, bir Instagram bağlantısını kopyaladığınızda uygulamayı hemen açan ve “Hızlı Yeniden Gönderme”, “Hızlı Kaydetme” ve “Hızlı Mesaj Daha Sonra” seçeneklerini sunan “Seçim Pop-up Modu” dur. Bu üç seçenek ayrı modlar olarak da mevcuttur.

Ayrıca, dinleyici hizmetini etkinleştirme ve devre dışı bırakma ve kullanıcı adı filigranı ekleme seçeneği de sunar. Uygulama ayrıca altyazıyı otomatik olarak kopyalar ve altyazıyı eklemek ya da altyazıyı değiştirmek için bir “İmza” sahibi olmanızı sağlar.

“Daha Sonra Gönder” özelliği de çok şıktır, bu da yer imi verir. mesajlar. Aynı anda birden fazla resim / video içeren yayınları da yeniden yayınlayabilirsiniz.

Eksileri: Birden fazla fotoğraf / video içeren gönderiler doğrudan telefonunuzun belleğine kaydedilebilir ve Hızlı ile kaydedilemez. Post Daha sonra modu

İndir: Instagram için Repost – iOS için Regrann | Android (Ücretsiz)


5. Instagram için Kaydet ve Repost

Artıları: Instagram için Kaydet ve Repost linkleri kopyaladığınız yayınları hızlı bir şekilde kaydeder ve özelleştirilebilen bir grid oluşturur.

Uygulamanın ana ekranı, kaydetmenizi sağlar. Gönderiyi yeniden yayınlayın veya diğer uygulamalarla paylaşın. App de bildirimler ve dinleyici hizmeti üzerinde büyük kontrol sağlar.

Bu uygulama aynı zamanda kullanıcı app şaşırtıcı bir şekilde büyük miktarda kontrol sağlar. Premium planlar, 9.99 $ / aydan başlayarak, tüm yerel yayınlarınızın “Bulut Yedekleme” gibi özelliklerini size sunarak, cihazları değiştirdikten sonra arşivinizi saklamanız için.

Eksileri: Bu uygulama anlaşılamıyor Birden fazla resim ve video içeren yayınlarla. Böyle bir gönderiye bir link kopyaladığınızda bir hata ile döner.

İndir: Android için Instagram Kaydet ve Repost (Ücretsiz, abonelik mevcuttur)


Instagram Repost Uygulamaları Hakkında Dikkat Edilecek Şeyler

Bu listedeki uygulamalardan birkaçı iOS sürümlerine sahiptir. Bununla birlikte, iOS, uygulamalara verdiği kontrol miktarıyla oldukça muhafazakardır. Böylece, dinleyici servisi ve medyayı depolamaya kaydetme veya Instagram dışındaki uygulamaları paylaşma seçenekleri gibi birçok ek özellik iOS sürümlerinden yoksundur. Ne yazık ki, iOS reposting uygulamaları genellikle sadece temel işlevselliği sağlıyor ve birbirlerinden çok farklı bir şekilde ayarlayabiliyorlar.

Hatırlanması gereken bir şey de Android’de dinleyici servisinin sürekli olarak arka planda çalıştığıdır. Bu uygulamaları telefonunuzun belleğinden silmek en iyisidir, çünkü bunlar pilin boşalmasına neden olabilirler.

Ancak, pil tüketimiyle ilgili bir Android uygulamasını kullanmaya devam etmek isterseniz, bu pil tasarrufu uygulamasına göz atmak isteyebilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

60
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

0 Yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle