Apple iPhone 2019: iPhone XI’den görmek istediğimiz şey


59

Apple’ın bir sonraki amiral gemisi olan iPhone’u Eylül 2019’a kadar, iPhone XS ve XS Max’in sadece yeni piyasaya sürülmesine izin vermeyecek. Ancak bu, bir sonraki görmek istediğimiz şey hakkında spekülasyon yapamayacağımız anlamına gelmiyor.

Bu özellik sadece umutlarımız ve hayallerimizle ilgili değil, bir sonraki iPhone’larda dolaşan söylentileri de hızlandırıyor.


Bir sonraki iPhone ne olacak?

 • iPhone XI?
 • iPhone X2?

Geçmişte, Apple’ın sıralı numaraları kullandığı için bir sonraki iPhone’un ne çağrılacağını çok iyi biliyoruz. Apple’ın iPhone X’u miksata sokmasıyla birlikte, 2017’de bu durumun hepsi değişti. 2018 modelleri daha sonra X markasına bir “S” ve bir “R” ekledi.

Bu, hiç kimsenin 2019 iPhone veya iPhone’ların ne çağrılacağından emin olmadığı anlamına geliyor. Apple, iPhone XI (bizim bahsimiz) veya iPhone X2’yi seçebilir veya belki de iPhone 11’e geri alabilir.

Şimdilik bilmediğimiz ve resmen yakında öğrenemeyeceğimiz gibi, Bu özellik uğruna 2019 iPhone’lar

Apple iPhone 2019: iPhone X

Apple iPhone 2019 çıkış tarihi

 • 10 Eylül 2019

tahmin ediliyor Apple genellikle iPhone etkinliğini Eylül’ün ikinci haftasında tutuyor. Geleneksel olarak Salı günü. 2019 için aynı kalıbı takip ettiğimiz varsayıldığında, iPhone lansman etkinliğinin 10 Eylül 2019’da gerçekleşeceğini tahmin ediyoruz.

Elbette hiçbir şey onaylanmadı, ne de 2019 yılının Ağustos ayı sonuna kadar hiçbir şey onaylanmadı. Şu an için bahse gireceğimiz tarih.


Bir sonraki iPhone’da görmek istediğimiz ve beklediğimiz

 • USB Type-C
 • Daha yüksek çözünürlüklü ekranlar
 • Apple Pencil uyumluluğu
 • A13 chip

2019 iPhone’ların XS modellerinin güvenli bir şekilde oynamasıyla tasarımı bir kez daha değiştirmesini bekliyoruz. İPhone XS’in tasarımını bir sonraki modele ilham vermek için hala görüyoruz, ancak tamamen ortadan kaybolmadığı takdirde çentiğin azaldığını görmek harika olurdu.

Apple’ın bir çift üzerinde gördükleri kaymak telefonu tasarımını tercih etmesi pek olası değil. son zamanlarda cihazların görüşüne göre, ancak azaltılmış bir çentik veya yazılımla çentik saklamanın bir yolu istek listemizde olacaktır. Apple Pencil uyumluluğunu da görmeyi çok isteriz.

Su geçirmezlik, cam ve metal malzemeler ve üstün yapı kalitesi, 2019 modellerinde beklediğimiz tüm unsurların yanı sıra mevcut modeller gibi yüksek bir vücut oranına sahiptir. . FaceID kuşkusuz hiç şüphesiz gemide olacak ve şu anda deneyimlerimizde mükemmel olmasına rağmen, önümüzdeki yıllarda da gelişmeler görülebiliyor.

OLED ekranlarda biraz daha yüksek bir çözünürlük görmek harika olurdu. Lightning over USB-Type C ‘ye bakın, fakat bu bağlantıya geçen en yeni iPad’lerle, bir sonraki iPhone’larda bunun gerçekleşmemesine şaşırırdık.

Davlumbazların altında, A13 yongasını bekliyoruz. hiç şüphesiz A12 üzerinde iyileştirmeler ve ilerlemeler sunacak. Ayrıca önümüzdeki iPhone’ların iOS 13’te kullanıma sunulmasını bekliyoruz. Bu da muhtemelen WWDC 19’da her zamanki gibi önizleme yapılacak.


Apple iPhone XI söylentileri

2019 iPhone’larda dolaşan birkaç dedikodu var ve sadece önümüzdeki aylarda bu özelliği düzenli olarak kontrol etmeye hazır olacaklar.


Apple iPhone 2019 Üç boyut bekleniyor

 • 3B Touch’ı iptal edebilir
 • Kalem desteği gelebilir

Bazı söylentilerin Apple’ın 2019 iPhone’ları için tüm OLED serilerini tercih edeceğini iddia ediyor. ET News, bir çift Apple yetkilisinin şirketin üç modeli de teknolojiyi benimseyeceğini iddia ettiğini iddia ediyor. Yine yine iki OLED modeli ve bir LCD modeli ile ilgili raporlar da var.

Üç modelin mevcut modeller ile aynı boyutta ekranlar sunup sunmayacağı henüz belli değil, ancak 2019 modelinin çok fazla farklılık göstermeyeceğinden şüpheleniyoruz. Analist Ming-Chi Kuo, Apple’ın 5,8 inçlik OLED modeli, 6.1 inçlik LCD modeli ve daha büyük bir 6.5 inçlik OLED modeli sunmaya devam edeceğini iddia ediyor.

MacRumors, bir Barclays analistinin tüm modellerin 3D Touch’ı çektiğini iddia ettiğini bildirdi. Ancak, iPhone XR’nin 2018’de yaptığı gibi.

Site ayrıca, Apple Pencil uyumluluğunun, Kuo’nun gelecekteki kurşun kalem desteğini alabileceğini iddia eden 2019 modelinin bir olasılığı olduğunu ve Apple’ın Apple tipi bir Stylus sunmayı düşündüğünü iddia eden Yatırımcının da olduğunu bildirdi.


Apple iPhone 2019 kameralar

 • Üçlü lens arka kamera bildirildi

ET News, Apple’ın Yüz Kimliği sensörlerini ve ön kamerayı birleştirerek 2019 iPhone’lar için daha küçük bir çentiği düşündüğünü iddia etti. Henüz bunun nasıl çalışacağı henüz belli değil ama hepimiz daha küçük bir çentik için varız. ET News ayrıca çentiğin tamamen ortadan kaybolabileceğini bildirdi, ancak bunun daha az olası olduğundan şüpheleniyoruz.

Yine de Face ID’nin bir sonraki model için geliştirdiği bildiriliyor. Apple analisti Ming-Chi Kuo’ya göre, yeni modeller, çevreden gelen etki ışığına yardımcı olacak yeni bir sel aydınlatıcısıyla gelecek.

Arka kamera açısından, Apple’ın 3D üzerinde çalıştığı iddia edildi. sonraki iPhone’lar için sensör. Bloomberg, sistemin 2019 iPhone’u artırılmış bir gerçeklik cihazına dönüştürmek için bir başka adım olacağını bildirdi.

Ekonomik Daily News, 2019 iPhone’un üçlü lens arka kamera sistemine sahip olabileceğini de iddia etti. Şu anda bunu destekleyen başka somut kanıt yoktur. Ayrıca tüm modellerde üçlü lens arka kamera olabilir mi yoksa bu XS ve XS Max ardılları için ayrılmış olacak mı?


Apple iPhone donanım ve yazılım

 • A13 çip muhtemelen
 • 5G mi?
 • iOS 13 yazılımı

Henüz pek çok donanım söylentisi yok, ancak 2019 iPhone’lar A13 yongası ile geliyor ve iOS 13’te çalışıyor.

Apple’ın yapıp yapmayacağı belli değil. Bir sonraki iPhone 5G etkinken, bazı kaynaklar Bloomberg’e şirketin 2020’ye kadar teknolojiyi benimsemediğini, ancak Apple’ın henüz onaylamadığını söyledi. 2020 yılına kadar beklerse, OnePlus ve Samsung dahil olmak üzere bazı rakiplerin arkasında olacak.

Bu özelliği, 2019 iPhone’ların etrafını saran daha fazla bilgi ve söylentiler olarak güncelleyeceğiz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

59
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

0 Yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle