Artifact Oyunu: Yeni Başlayanlar İçin Püf Noktaları ve İpuçları


72

 

Artifact nihayet burada ve oyuncular başlangıçlarına yardımcı olmak için yeni başlayanlar rehberini kullanabilirler. Geliştirici Valve’in uzun zamandır beklenen dijital kart oyunu, şu an aylardır büyük bir şekilde türün sarsılmasına hazırlandı ve şimdiye kadar, Artifact faturaya kadar yaşıyor. Oyuncuların ekonomisinin yapılandırmasıyla ilgili her türlü sorunu bir kenara bırakarak, oyun kesinlikle bir çok kişinin aklına giriyor ve bir çekim yapmak için oyunu indiriyorlar.

Artifact ile ilgili olarak hemen belli değil, öğrenme eğrisi. Bu sadece bir başka dijital kart oyunu değil ve Valve, TCG varyantının çalınmasına ciddi bir karmaşıklık getirmekten korkmuyordu. Artifact bazı son derece karmaşık yönetim kurulu devletlerine hızlı bir şekilde bölünür ve üç şeritli oyun için hazırlıksız olan oyuncular, çoğu zaman, kendi sıralarında saatlerce tükeniyor veya işlenmesi gereken tüm bilgiler tarafından bunalmış oluyorlar.

Hearthstone’un Bir Sonraki Genişlemesi Tamamen Açığa Çıktı

Neyse ki, işte buradayız. Kısa bir başlangıç ​​kılavuzunu Artifact için yeni oyuncuları bir araya getirmek için derledik. Oyunla ilgili ilk deneyimler sırasında cankurtaranlar olabilir ipuçları ve püf noktaları. Kulübünüze nasıl hakim olacağınızı, düşmanınızın Antik’unu nasıl yok edeceğinizi ve bir oyuna mal olacak herhangi bir aldatıcı hata yapmamaya devam edin ( gibi bir başlığa (en sonunda gerçekleşmesi gereken)

Artefakt Rehberi: İnisiyatifi Ele Geçir

Girişim mekanik olarak çok karmaşık değil – esasen, oyunun her iki tarafında görünen oyun sırasında bir sikke var ve o madalyonu olan kişi belirli bir dönüşte eylem. Artifact iyi dengelenmiş bir oyun ve tam bir vuruş olan pek fazla kart yok, bu yüzden genellikle her iki oyuncu da belirli bir langırt aşamasında kahramanlarıyla hareket edebilecekler.

Gerçi her zaman doğrudur, ve bir diğeri de Yapıt ‘ya daldı, inisiyatifi yönetmek büyük bir nimet oldu. İnisiyatif verdiklerini söyleyen kartlar aldatıcı bir şekilde güçlüdür, çoğu zaman oyuncuların bir düşman kahramanı devre dışı bırakabilecek ya da tamamen öldürebilecek bir sırayla birkaç büyüyü bir araya getirmesine izin verir – eğer başlamak için inisiyatifiniz varsa, bu neredeyse onları bir dönüşü atlamak zorunda bırakmaya benzer.

Eserler açıklamak için iyi bir iş yapmazsa, bir oyuncu bir şeride hiçbir şey yapmadan sıranın sadece geçmesi durumunda, bir sonraki şerit için inisiyatif madalyonunu alacaklardır. Bazen, elinizdeki kartların hiçbiri belirli bir şeritte fazla bir şey yapmazsa, sadece en iyi etki için bunları farklı bir şeritte ilk kez geçmek ve kullanmak daha iyidir. Bir sonraki ipucumuza faydalı bir şekilde bağlanıyor …

Yapı Kılavuzu: Bir Neden İçin Üç Şerit Var

Eser verilen bir oyunda üç şeritten iki tanesini kazanmakla ilgili (ya da DOTA 2 ‘da olduğu gibi, adlı eserde de risklidir. Oyuna bir MOBA olduğu gibi yaklaşmak kötü bir fikir olmasa da, her bir şeridi dengelemek, para için sürünmeyi yönetmek ve en uygun olduğunda kuleleri itmek, bu mutlaka kazanmanın en iyi yolu değildir.

DOTA 2, ‘da olduğu gibi, diğer ikisini güçlendirmek için yalpalayan bir şeridi terk etmek ve bunun yerine onları itmeye çalışmak genellikle doğru olabilir.

Eserler Dürüst olmak gerekirse, oyuna birkaç kez dönüşür. Orada kahramanlar için bazı kötü eşleşmeler var, bu da onlara karşı son derece zorlu geçişler yapabilir. Çoğu zaman, bu özel şeritte karşılaşmayı telafi etmeye ve rakibin gerçekleşmeden önce kalan iki şeyi güçlendirmeye çalışmasına değecektir.

Şuna bakın: bir kulvarda iki kahraman varsa diğeri ve rakibiniz yavaşça aşağıya inen bir şeritte sıkışmış bir veya iki tane var, o zaman diğer iki şeritte ayrı bir avantajınız var.

Bu kesinlikle geri tepebilir ve bilge bir rakip takviye ettiğiniz şeritlerden birinde bir başka kahraman almak için hızlıca bir Town Scroll satın almak isteyecektir, ancak bu Artifact ‘nın temel bir ilkesidir. ilk oynamaya başladığında. Üç şerit var, ama kazanmak için sadece iki tane almalısın. Basit, ama bir strateji olarak, mantra sesini çıkardığı kadar belirgin olmayan bazı çok etkileyici kararlara yol açabilir.

Akıllıca, Solo Kuyruk ve Daha Fazlası

Artifact Guide: Akıllıca Alışveriş Yapın

Artifact ‘daki alışveriş aşaması kolayca oyunları sallayabilir. Doğru parçaları doğru zamanda seçen, onları doğru anlarda kullanan ve düşmanlarına yönelik planların imkansız görünen pek çok zaferle ödüllendirileceği bir oyuncu.

Olay şu ki, Artifact Temelleri öğrendikten sonra oyunun geri kalanı kadar zor. Hızlı bir kural olarak, oyunun erken saatlerinde kahramanlarınızın sağlığını zırhlayacak ya da güçlendirecek eşyalara odaklanmak genellikle daha iyidir, daha sonra oyunda Blink Dagger gibi silahlar zaman geçtikçe daha değerli hale gelir.

Saldırıyı arttıran silahlar genellikle boşa harcanır, çünkü oyuncular bir kez daha altın aldıklarında en kolay şekilde yerini alacaklardır, oysa zırh önemli ve kahramanların daha uzun süre hayatta kalmasına yardımcı olabilir.

Unutmayın: Kahramanlar öldüğünde, bir sonraki dağıtım aşaması için ekipmanlarını saklıyorlar, bu yüzden kahramanlara yatırım yapmak sadece budur. Bazen ölmek üzere olan bir kahramanı donatmak, onları bir dahaki seferde daha iyi bir şerit kurmak için hala haklıdır.

Ayrıca, Kasaba Portalı senin arkadaşın. Bir şeridi bir şeritten çıkarmak ve bir sonraki dönüşte tekrar devreye sokmak bir dezavantaj gibi görünüyor Artifact ama bir kahraman kaydetme, rakibinizi beş altından aldatarak ve değerlendirmek için savaş alanı hepsi son derece değerlidir.

Artifact Guide: Yalnız Sıra Arkadaşın

Çok oyunculu bir kart oyununda botlara karşı oynamak aptalca görünebilir. Önemli olan bir rakibi tamamen reddetmek ve maç sonunda tatmin edici bir arkadaşlık isteğini çıkarmaktır – ya da en azından dijital kart oyunlarında. Magic: The Gathering Wizard Poker, sonra Artifact Harry Potter ‘dan Büyücü Satrancı gibi bir şeydir. ve vahşetin spektrumun her iki tarafında deneyimlenmesi kolay olsa da, arındırma zaman alır.

Bu yüzden yalnız sıradaki botlarda çalışmak önemlidir. Artifact ‘nun geliştirme ekibine şapkalar çünkü gerçekten de pratik yapmaya değecek bir bot sistemi yaratmışlar. AI, normal zorlukta tüm doğru oyunları yapamaz, ancak diğer kuşatma oyuncularının şok edici bir şekilde kesin bir karikatürüdür, ve botlar size daha sonra kendiniz kullanabileceğiniz birkaç düzgün etkileşim öğretecektir.

Artifact bir tekrar oyunudur. Oyuncuların zaman içinde zaman ayırmadan çok daha iyi bir şekilde kazanma şansı yok. Yalnız sıra garantilerini kullanarak hızlıca bir sürü oyun oynayabiliyorsunuz ve oyuncuların yeni stratejilerini pratikte kullanabilmelerini sağlıyorsunuz. Rekabetçi oyunun doğuşuna girmeden önce pişirdim.

Yapı Rehberi: Kaynak Yönetimi Kral

Oyun sublimely tasarlanmış ve sonuç olarak boşa harcanan parçalar yok. Mana, kartlar, altınlar, kahramanlar, sürüngenler, öğeler ve daha fazlası her dönüş kararını etkileyen tüm kaynaklar. Bu, kule sağlığı, köle varlığı, kart avantajı ve diğer faktörler gibi daha karmaşık kaynakların tanımlanmasına öncülük etmekteydi.

Eğer böyle bir ses geliyorsa, takip edilmesi gereken çok şey var. Ancak daha iyi olmak isteyen oyuncular bunu tek bir temel prensip ile yapabilirler: kaynaklarınızı en iyi şekilde yönetebilirsiniz. Bu mükemmel oynamak anlamına mı geliyor? Kesinlikle hayır. Artifact genellikle daha az yapan oyuncunun genellikle kazandığı oyun türüdür. Kusursuz bir şekilde oynamak neredeyse imkansızdır, özellikle bu oyunun yaşam döngüsüne.

Fakat bu, denemeyeceğiniz anlamına gelmez ve bu Artifact ‘daki en iyi felsefedir. Başlamak için altın, kartlar ve kahraman yeteneklerini takip etmeyi deneyin – elinizden gelenin en iyisini yapın, her oyunda oynayın ve bir oyuncu olarak nasıl büyüdüğünüzü görün. Öyleyse bu plana başka öğeler de dahil et. Her seferinde her seferinde en iyi nasıl yararlanacağınızı değerlendirin, hatta zamana yaklaşmanız anlamına gelse bile.

Sizinle aynı seviyeye geleceğiz. Artifact ‘da iyi olmanın hızlı bir yolu yoktur. Zirveye uzun bir değirmen olacak ve bu ipuçları ve püf noktaları sadece tırmanışı başlatmaya yönelik. Dedi ki, bu beş temel ilkeyi aklınızda tutmaya çalışmaktan daha kötüsünü yapabilirsin Artefakt ve onlar da yol göstericiliğe dönüşme yolunda size yardımcı olurlar.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

72
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

0 Yorum


Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Meme
Upload your own images to make custom memes