Aşk Engel Tanımaz Bunu Gösteren 9 Hollywood Çifti


Hollywood’da yer alan bazı çiftler, Amerika’nın sadece kaçmak için değil aynı zamanda uzun vadeli ve ciddi ilişkiler için de uygun olduğunu kanıtlamıştır. Aşk Engel Tanımaz işte bunun kanıtı olan 9 çift.

Bir ilişkide iki kişinin de aynı değerleri paylaşmasının önemli olduğunu biliyoruz. Fakat etnik kökenin veya ten renginin önemli olduğunu kim söyledi?

Priscilla Chan ve Mark Zuckerberg

Kendi kendine yeten en geçen milyonerler arasında bu ikiliyi gösterebiliriz. Facebook’un kurucu ortakları olan ikili henüz Harvard’da okurken bile birbirini tanıyordu.

Fakat geleceğin onlar için ne getireceğini bilmiyorlardı. Mark Zuckerberg ile Priscilla Chan 2012 yılında evlerinin arka bahçesinde evlendiler. Şuan 2 tane kızın mutlu ebeveynleri konumundalar.

Sunnery James ve Doutzen Kroes

Aşk Engel Tanımaz
Aşk Engel Tanımaz

O bir üst model. Vicrotia’nın meleklerinden birisidir. Diğeri ise son derece başarılı bir DJ. Herhangi bir nedenle bu ikili nihayet bir araya gelebildi. Çift 2010 yılında evlendi. Bu birlikteliğin genetik olarak kutsandığını ve onlara iki çocuk sahibi olacak gururu verdiğini söyleyebiliriz.

Chrissy Teigen ve John Legend

Gerçekten birliktelikleri çok görkemli olan çiftlerden birisi de; müzisyen ve aktör olan John Legend ile model olan Chrissy Teigen birlikteliğidir. Aslında onların aşk hikayesini kusursuz bir aşk hikayesi olarak adlandıramayız.

Fakat yaşadıkları kalıcı zorluklarla gerçekten uyumlu olduklarını kanıtladılar. Bu uygun Legend’in karısına adamış olduğu All Me Me şarkısıyla da net bir şekilde kanıtlanmış oldu. Çift 10 yıldır bir arada ve iki tane çocukları var.

Kim Kardashian ve Kanye West

Bu ikilinin bütün hayatının medyanın gözetimi altında geçtiğini söyleyebiliriz. Magazinciler yaptıkları her hareketin fotoğrafını çekmek için adeta yarışıyorlar. Kim Kardashian ve Kanye West, 21’nci yüzyılın en çok tartışılan ünlüleri arasında yer almayı başarmıştır. Kardashian ve West, Kardashian’ın ikinci kocasından boşanmasından kısa bir süre sonra 24 Mayıs 2014 tarihinde evlendi. Çiftin üç tane çocuğu var.

Matthew McConaughey ve Camila Alves

Hayranlık duyulan bir baba ve eş olan Matthew McConaughey, asla kendisinin bir ailesi olmayacağını düşünüyordu. Fakat 2006 yılında Camila alves’le görüşünce bu düşüncesi tamamen değişiklik gösterdi. Bu görüşme olmayacak şeyleri imkansız olmaktan çıkardı. Şimdi ise çiftin 3 tane çocuğu var.

Yessica Kumala ve Josh Holloway

Yessica Kumala ve Josh Holloway

Josh Holloway genellikle Lost’ta yer aldığı rolü ile bilinmektedir. Çin asıllı Endonezya doğumlu olan Yessica Kumala ile uzun süredir ilişkisi bulunuyor. Çift ilişkisini 2004 yılında gerçekleştirdiği evlilik ile resmiyete döktü. Çiftin iki çocuğu var.

Grace Hightower ve Robert De Niro

İki defa Oscar ödülü almış olan Robert De Niro ile Grace Hightower 1997 yılında evlendiler. Tanıdıklarının anlattığına göre bu ilişki adeta peri masallarını andıran cinsten bir ilişkidir.

Hightowe, De Niro’nun ziyaret ettiği bir restoranda hostesti. Fakat De Niro’yu tanımadığı için onun can sıkıcı hareketlerinden dolayı azarlamıştı. Çift şuan iki çocuğunu yetiştirmekle meşgul.

Woody Allen ve Soon-Yi Previn

Aşk Engel Tanımaz
Aşk Engel Tanımaz

George Lucas ve Melody Hobson

En iyi Star Wars destanının ve Indiana Jones Fanchise’nin yaratıcısı olan Amerikalı yapımcı George Lucas ile iş kadını Melody Hobson bir konferansta tanıştılar. 7 yıl süren bir flört döneminden sonra 2013 yılında evlendiler.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
O ne Lan O ne Lan
0
O ne Lan
Öfkeli Öfkeli
0
Öfkeli
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Zekice Zekice
0
Zekice
Aşık Aşık
0
Aşık
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Havalı Havalı
0
Havalı
Mehmet

Usta

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

0 Yorum

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Daha Fazla Liste

Bunlar da var

Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin