Audio-Technica ATH-ANC900BT ilk inceleme: Muhteşem gürültü önleyici kutular


81

Audio-Technica giderek daha iyi bilinen bir Japon ses markasıdır. Ve iyi bir sebepten dolayı: CES 2019'da piyasaya sürülen yeni ANC900BT gürültü önleyici kulak üstü tenekeleri de dahil olmak üzere bazı pikaplar ve kulaklıklar üretiyor.

Tasarım ve gürültü önleyici

  • Dijital hibrit gürültü önleme teknolojisi ( dört mikrofon dizisi)
  • Üç gürültü engelleme modu, Connect uygulamasını kullanarak kontrol
  • Kablolu (1,2 m kablo dahil) veya kablosuz (Bluetooth 5,0)
  • Dokunma ve kaydırma kontrolleri
  • Siyah veya kömür kaplama
  • Taşıma çantası dahil

ANC900BT'yi ilk aldığımız zaman ne kadar hafif olduklarına şaşırdık. Kalitesiz oldukları için değil, marka çıkan ses kalitesini etkilemeden en hafif ağırlıktaki bileşenleri bulmaya odaklandı. Ayrıca bu hafiflik, nasıl giyindiklerine de yansır;

ANC900BT'nin prensibi, harici gürültüyü azaltmak için dört mikrofon (her bir kulakta iki tane) kullanan aktif gürültü önleme teknolojisidir (ANC). Parlak bir hareketle ANC, bir ses (sessizce) aktif olduğunu bildirdiğinde avucunuzu sol kulaklığın üstünde tutarak basitçe etkinleştirilebilir. Aynı zamanda bu şekilde devre dışı bırakılmıştır, bu yüzden düzgün bir tasarım yaratan çok sayıda düğme ve anahtarla uğraşmazsınız.

Gürültü engelleme, uygulamada mevcut üç ayarla birlikte, daha da lezzet vericidir. Bunu kontrol etmek için kişisel bir cihazı eşleştiremedik, ancak Audio-Technica bize farklı iptal etme güçlerinin mevcut olduğunu söyledi. Seçtiğimiz standart çok iyi işliyor – aslında, kulaklık başlıkları iyi oturduğundan, dış gürültü zaten bir şekilde sınırlı. Kesin uçak gürültüsü / hissi istemeyen sık seyahat edenler için kesinlikle bir tane

Ses kalitesi ve pil

  • Elmas benzeri karbon kaplamalı diyaframlı 40mm sürücüler
  • Qualcomm aptX, AAC ve SBC ses kodekleri, Hi- Res Audio
  • Düşük enerjili Bluetooth 5.0 kablosuz
  • 35 saate kadar pil ömrü

Ses kalitesi, ANC900BT’nin Audio-Technica serisinin geri kalanının bir adım ötesine geçtiği yerdir. 40 mm'lik sürücüler kulakları rahat bir şekilde sarkıyor, temiz ve iyi dengelenmiş sesi de iyi bir bas sesiyle yönlendiriyor.

Hi-Res Ses desteği, aptX sayesinde kablosuz mod da dahil olmak üzere paketin bir parçası uyumluluğu. Temel olarak, ister kablolu ister kablosuz dinliyor olun, ANC900BT en yüksek kalite için tüm kutuları işaretleyin.

Dahili bataryanın 35 saat boyunca iyi olduğu söylenir ve bu da sizi iyi bir iki hafta boyunca yaşamanın yeterli olacağı anlamına gelir. işe değer ve daha fazlası. Şarj işlemi Micro-USB kablosu kullanılarak gerçekleştirilir – bu en son akıllı telefonlarla uyumluluk için USB-C bağlantı noktası olmayan bir utançtır.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

81

0 Yorum


Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Meme
Upload your own images to make custom memes