Barda Yaşanan Gizemli Ölümün Sebebi Nedir? Dedektiflik Testi


66
41 paylaşım, 66 puan

Tarihler 27 Ekim 2014 saat 00:17 gösterirken oldukça nezih bir barda akıl almaz bir ölüm olayı yaşandı. Ölen kişi Derya ALICI’dır.

Gelin olayın nasıl geliştiğini beraber dinleyelim. Ecem (Derya’nın en yakın arkadaşı) genç bir ağır ceza avukatıdır kariyerinde bir çok başarılı dava kazanmış olmasına rağmen son zamanlarda aldığı bir dava alabileceği en büyük risklerden biri haline gelmiştir.

Daha önce de benzer davalar almış ve kazanmıştır lakin bu sefer çalışmasını aksatacak bazı özel sebepleri de vardır.

Efecan Ecem ile bir dava da tanışmış eski bir boksördür 2 yıldır birlikteler ve araları da son bir kaç ay kalaya kadar çok iyidir. Son bir kaç ayda sıklığı giderek artan tartışmalar her iki sevgiliyi de ayrılmanın eşiğine getirmiş

Ecem her ne kadar direndi ve ilişkilerini sürdürmek için çaba gösterdi ise de Efecan kendince sebep veya bahaneler ile

Ecem’i terk etti. Bu durum Ecem i iyice depresyona sokmuş işini de yapamaz hale geldiği için son aldığı davayı da kayıp ederek bulunduğu bölgede yeraltı dünyasında adı sık duyulan Serdar DELİCİ’nin hapse girmesine sebep oldu. 

Olayları başından beri bilen Derya Ecem’i telefon ile arayarak beraber bir şeyler yapmak istediğini söyledi maksadı kafa dağıtmak ve olanları unutturmaktı.

Bu maksat ile beraber bir bara geldiler. Barmenin önündeki masaya oturan iki genç kadın 2 tane buzlu kokteyl söyledi ve konuşmaya başladılar Ecem kendisine getirilen kokteylleri bir dikişte içiyor 6. bardağı için barmene bağırıyordu.

Derya ise 1 bardağı yeni bitirmiş Ecem’i sakinleştirmek için ayağa kalktığı an birden oturduğu sandalyeye yığılmıştı olay yerine gelen ekipler yapılan inceleme sonucu Derya hanımın zehirlendiğini belirttiler.

İncelenen kamera kayıtlarında ikilinin sadece içki içtikleri görülüyor içki üzerinde yapılan tahlilde de hiç bir zehre rastlanmadı.

Ayrıca aynı içkiden Ecem’de içmişti olayı çözmesi için olay yerine çağırılan dedektif MArı kamera kaydını izler izlemez ölüm nedenini anladı peki sizce Derya hanım neden öldü?

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

bar cinayeti %%total%% da %%score%% yaptın

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

66
41 paylaşım, 66 puan

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Korkunç Korkunç
3
Korkunç
Öfkeli Öfkeli
5
Öfkeli
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Mutlu Mutlu
5
Mutlu
Aşık Aşık
1
Aşık
Şaşkın Şaşkın
1
Şaşkın
O ne Lan O ne Lan
3
O ne Lan
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Zekice Zekice
9
Zekice
Havalı Havalı
1
Havalı

2 Yorum

Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle