Testi Çöz Bilezik Hırsızını Yakala


48
27 paylaşım, 48 puan

Rabia Sultan 22 yaşında genç bir kızdır. En sevdiği hobisi hafta sonları evlerine yakın plaja gidip güneşlenirken kitap okumaktır. Rabia’nın bir huyu da aşırı süslü olmasıdır ki plaja bile aşırı süslenip gider. Tabi bu huyu ona çok pahalıya patlayacaktır.

Rabia 22 Nisan Cumartesi günü saat 14.30 plaja iner her zaman yaptığı gibi her zamanki yerine güneşlenmek için uzanır. En sevdiği kitabını da yanında getirmiştir bileziğini kitabının üzerine bırakır çok geçmeden uyuyakalır uyandığında bileziği çalınmıştır.

Olayın vehameti ile bir anda çığlık atmaya başlar ve çevresindeki herkes oraya toplanır. Ne tesadüftür ki o gün dedektif Marı’nın da izin günüdür oda bu olaya şahit olur. Kısa bir gözlem sonucunda genç kızın uzandığı yerde sadece onun güneşlenmek için gelirken bıraktığı  ayak izleri vardır.

Kıza olayı anlattırdıktan sonra kısa bir süre düşünen Marı hırsızın kim olduğunu hemen anlar ve yakalar tahmin ettiği gibi bilezikte hırsızın biraz ileride bıraktığı çantadan çıkar peki dedektif hırsızın kim olduğunu nasıl anladı ?

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

48
27 paylaşım, 48 puan
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

2 Yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle