Bir Kadının Dolabında Olması Gerekenler


Bir Kadının Dolabında Olması Gerekenler Jeans Pantolon
Bir Kadının Dolabında Olması Gerekenler Jeans Pantolon

Biz kadınlar en çok kıyafete önem veririz. Aslına bakarsanız, bir süreden sonra sadece aksesuara göre bile, kıyafetimizi belirleyebiliyoruz ama ne yazık ki bu durum bir kaç defa devamlılık kazanıyor. Hayatımızın çoğu zamanını kıyafet almak için olsun ya da ne giyeceğimize karar vermek olsun bunun gibi şeylerle geçer, bizlerde bu şekilde uzun uğraşlı işlerden geçeriz. Kadınlar düzenli varlıklardır, özellikle de kıyafetleri konusunda oldukça dikkatli davranırlar, kıyafetlerini ayrıştırma konusunda da. Bir kadının dolabında her türlü eşyayı ve çeşitli türden kıyafetleri bulabilirsiniz ama olmazsa olmaz, o dolabın demirbaş eşyaları vardır, bizlerde bugün o demirbaşlara bakacağız. Her kadının dolabında olması gerekenler listemizi sizlere sunacağız. Yaz için dolabınızda olması gereken kıyafetleri merak ediyorsanız 2017 Trendler ve Yılın moda akımları  yazımıza da göz atın
Beyaz Gömlek
Bir kadının dolabının olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Beyaz gömlek her zaman için bir kurtarıcı görevi görmektedir. Bir düğün mesela, altına giyeceğiniz şık bir etek veya şık bir pantolon ile tam bir düğün kıyafeti yaratabilirsiniz. Veya başka bir yerden değinmek gerekirse, dışarıya çıkarken gayet cool ve sportif bir biçimde kombin edebilirsiniz beyaz gömleği. Özellikle de son zamanlarda olan beyaz gömlek elbiseler, her kadının dolabında.
Kalem Etek
Birisi şıklık ve aynı zamanda dekolte vermemek mi dedi? O halde kalem etekten bahsetmiş olsa gerek. Kalem etekler her yaştan ve aynı zamanda her bedene uygun olarak karşımıza çıkmaktadır. Kalem etekler son zamanlarda günlük hayatımızda da etkili olmaya başladı, özellikle de beyaz spor ayakkabılar ile nefis durduğu kesin.
Çizgili T-Shirt
Tam bir denizci kombini gibi gözükmüyor mu? Özellikle de beyaz pantolon veya etek, altına beyaz babet ile? Bu sayede gerçekten güzel bir kombin elde edebilirsiniz. Özellikle de yazın şu sıcak zamanlarında her mağazada bulabilirsiniz. Çizgili tişörtler sevimlilik yaratırlar, bu bakımdan dolabınızda muhakkak bir adet olmalı.
Jean Pantolon

Bir Kadının Dolabında Olması Gerekenler Jeans Pantolon
Bir Kadının Dolabında Olması Gerekenler Jeans Pantolon

Aslına bakarsanız zaten bu pantolonlardan muhakkak bir adet bulunuyordur dolaplarınızda. Yazın her ne kadar bol pantolonlar veya etekler, elbiseler giyiliyor ama kışın muhakkak bu pantolonlardan giyiyoruz. Bu yüzden dolabımızda olması, bizlere giyilecek bir kaç kombin kazandırıyor.
Babet
Kışın çizmeleri ve botları giydik aynı şekilde sonbaharda da spor ayakkabıları giydik ama yazın sıcaklarında maalesef spor ayakkabı giymek bir hayli sıkıyor bizleri. Aynı zamanda da oldukça terletiyor ve ayaklarımız tahriş ediyor bu da cabası. Bu bakımdan dolayı da babet yazın ideal parçası olarak karşımıza çıkıyor, her kadının dolabında muhakkak bir adet olmalı.
Beyaz T-Shirt
Modası geçmeyen kıyafetlere ne eklemek gerekiyor denildiği zaman, elbette beyaz tişört çıkıyor karşımıza. İsterseniz eteklerle isterseniz pantolonlarla, bu gibi şeyler giyip rahat bir şekilde çıkabilirsiniz dışarıya. Aslına bakarsanız haftanın 7 günü bile giyilecek bir parçadır, bu bakımdan dolayı da dolabınızda bir adet olması gerekmektedir.
Küçük Siyah Elbise
Bir düğün mü var ya da işe giderken giyecek bir kıyafet bulamadınız mı o anda? O halde küçük siyah elbiseler diyorum size, siz anlayın onu. Kışın opak çoraplar sayesinde güzel bir görüntü yaratan yazın ise de sandaletlerle gayet rahat bir hava katan siyah elbiseler, her kadının dolabında muhakkak yer almalı.
Deri Ceket
Eskiden o motorcuların giydiği deri ceketler, artık sokaklarda. Belki o zamanlarda dışarıda giyilmesi abes kaçardı ama şimdilerde; gerek mevsim geçişlerinde olsun gerek ise de serin havalarda olsun vazgeçilmez parçamız oluyor.
Siyah Topuklu Ayakkabı
Düğünlerde olsun veya yine işe giderken ayağınızda çıkarmadığınız o siyah ayakkabılar oldukça önemli bir yer ediniyor bizlerde. Ne kadar sıkılsak da topuklu ayakkabıdan maalesef bir kadın için en önemli parçadır. Sizlerin de dolabında muhakkak bir adet siyah topuklu ayakkabı olsun.

Facebook Yorumları

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

3
3 Yorumlar, 3 paylaşım

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
O ne Lan O ne Lan
0
O ne Lan
Öfkeli Öfkeli
0
Öfkeli
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Zekice Zekice
0
Zekice
Aşık Aşık
0
Aşık
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Havalı Havalı
0
Havalı
Mehmet

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum


3 Yorumlar

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Daha Fazla Moda

Bunlar da var

Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin