BPM’Online CRM’in Yüksek Performanslı Uygulamalara Giden Yolu


68

Sherry Edwards – Yazar, teknisyen ve analist olarak, tüm istekli yöneticilere müşteri ilişkileri yönetiminden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceklerini göstermeyi amaçlıyorum. Dünyanın en iyi yönetim platformlarından biri için tutkulu bir personel yazarı olarak, gerçek hayattan örnekler kullanarak “BPM’nin Online CRM Nedir” sorusunu yanıtlayacağım ve söylemler kilit organizasyon ve optimizasyon yükseltmelerini açıklayacaktır. Müşteri yönetiminizin kilidini açabileceğinin tam değerini öğrendikten sonra, iş akışları ve boru hatları potansiyellerini tam olarak bulacaklardır.

Yönetim teknolojisindeki gelişmeler, programcı olmayanların kendi analitik işlem uygulamalarını geliştirmelerine olanak sağlıyor. Bu, zaman, kaynak ve maliyet tasarrufu sağlar ve yönetici personelin işe başlamak için herhangi bir teknik bilgiye sahip olma gereksinimini ortadan kaldırır. Uygulama oluşturmak, herhangi bir uygulama geliştirme biçiminden çok daha uygun maliyetlidir. Satın alma uygulamaları, çoğu işletme için geçerli olmadığı noktaya kadar her iki maliyeti de aşmaktadır. Büyük işletmeler bile değil. Bilgi teknolojisi, ortalama bir personel tarafından anlaşılması kolay raporlama ve analitikler sunmaya çalışırken, süreç tasarımlarını güçlendirerek kendi görüşlerini zenginleştirerek sürekli bir mücadele içindeydi.

Altyapı Tasarrufu

Analitik hesaplamanın diğer bir önemli yönü, çok bileşenli sistemlerle ilişkili geniş ölçekli altyapı maliyetleridir. Bağımsız platformlar kullandığınızda veri madenciliği yazılımı, web analitiği, karar desteği, kuyruk yönetimi, çoklu veritabanları, çok kanallı iletişimler ve tüm bunlar ve daha fazlasına olan talep gerçek zamanlı olarak sağlanmalıdır. Yazılım desteği maliyetleri, bir kuruluşun her biri kendi yazılımına dayanan birden çok teknolojiyi uygulamak için başvurduğunda gökyüzünü yükseltir. Her şey dahil müşteri ilişkileri yönetimi teknolojisi, proses tasarımı gibi karmaşık işleri büyük ölçüde kolaylaştıran tekil bir arayüz sunar.

BPM’nin Çevrimiçi CRM'si nedir

Geliştiriciler, önde gelen CRM paketlerine başvururken sürükle ve bırak uygulama geliştirmesi için bir yazılım önü ve kitaplıkları sağlayan bir çerçeve ile ödüllendirilir. Uygulamalar bir web ortamında dağıtılırken, hem yapılandırılmış hem de yapılandırılmamış otomasyon kolaylaştırılmıştır. Yedek yok. Bakım yok. En esnek çapraz uyumluluk ve dış entegrasyonun yanı sıra evrensel erişim ve aşırı kullanım kolaylığı da öne çıkanları arasında. Son kullanıcılar ve personel, karmaşık veri kaynaklarından gelen bilgilere erişmenin ne kadar basit olduğunu sevecektir. İhtiyacınız olan tüm bilgileri alıyorsunuz ve bilgi dağıtım hizmetleri, üst düzey personeliniz için mevcut bilgiler sayesinde daha iyi olmaya devam ediyor.

Tüm Cihazlarda Tam Özellikli Teslimat

Uygulamalar, müşteriye bir tarayıcı aracılığıyla gönderilir ve tüm popüler yazılımlar için tam destek sağlanır. JavaScript, XML ve DHTML kombinasyonumuz size eşsiz ekran kontrolü ve tarayıcı performansı ile bir arayüz sağlar. Raporlar ve temsiller, grafikler ve tasarım araçlarının tümü, bulunabilecek halsizlik olmaksızın gerçek zamanlı olarak sağlanır. Başvurular, bilgileri görüntülemek ve almak için maksimum esneklik derecesine sahiptir. Programlayıcı olmayanlar ve programcılar, mevcut işlemleri optimize edebilecek ve kendi işlemlerini yapabilecekler. Tarayıcınız tarafından gönderilen her şeyle, tüm sistem mobil kullanıcılar tarafından da erişilebilir durumdadır.

Çok Yönlü Optimizasyon

Bir departman veya bireysel bir temsilci, bir pazarlama kanalı veya hatta bir iş akışının performansını analiz eden bir satış müdürü olun, tüm sistem düz durur . Karmaşık bilgi dağıtım hizmetleri oluşturmak haftalar yerine dakikalar alır. En iyi platformlar, oturum kontrolü için güvenli sunucuyu ve ayrıca son nokta ve veritabanı için gelişmiş güvenlik protokolleri sağlar. Bazıları iç veri yönetimi de olmasına rağmen, büyük ölçüde bulutta barındırılan veritabanı sunucularının işlem gücüne güveniyor. Bu, teknik ekiplerinizden gelen yükü kaldırır ve optimizasyon ve genişleme için zaman ayırır. Ayrıca önemli bir maliyetten tasarruf ettiniz.

BPM’de On Line CRM’nin Yüksek Performanslı Uygulamalara Giden Yolu, ilk önce HellBound Blogcularında (HBB) göründü.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

68

0 Yorum


Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Meme
Upload your own images to make custom memes