Çiftlik Evi Cinayeti Sırrı Dedektiflik Testi


49
31 paylaşım, 49 puan

Bu günkü Cinayeti çöz testi ile yine akıl almaz bir olayı çözeceğiz. Dedektiflik testleri kategorisi ile sizlere bu tarz bir çok test sundum oldukça da ilgi görüyor. Bu tarz cinayet testleri hoşunuza gidiyorsa Dedektiflik testlerimizi çözebilirsiniz.

Dilerseniz başlayalım.

Adana’nın kırsal bölgesinde oldukça geniş topraklara sahip olan Kemal bey kendisine ait çiftlik evinde genç karısı ile yaşamaktadır. 70 yaşında ki Kemal bey 24 Şubat 2016 tarihinde saat sabah 08:45’te yatak odasında ölü bulunur.

Kemal bey karakter olarak oldukça katı tavizsiz ve kuralcı bir yapıya sahiptir birazda inatçı bir kişiliği vardır eski eşi öldükten sonra bulunduğu bölgeden kendinden 25 yaş küçük olan Figen hanım ile evlenmiş eski eşinden olan çocuklarıyla arası da pek iyi gitmemiştir zaten çocukların hepsi başka şehirlerde yaşamaktadır.

Kemal Bey’in cesedini karısı Figen hanım bulur jandarmaya haber verilir jandarma ile beraber olay yerine gelen olay yeri inceleme ekibi başı Mehmet cinayeti çözmek için çiftlikte bulunan kişileri sorguya çeker.

Kış mevsiminde olunduğu için çiftlik ve çevresinde fazla insan yoktur bir kaç çiftlik çalışanı yakın çiftlikten Hasan Ali bey ve yakın evlerden bir kaç köylü vardır. Mehmet tüm şüphelendiği isimleri Kemal beyin çalışma odasında tek tek ifadeye alır işte ifadeler:

Seyisin ifadesi:

Mevsim kış olduğundan tüm çiftlik hayvanları ahırda kalır bu sebeple tüm gün onlarla ilgileniyorum.

Kemal bey çok parası olmasına rağmen az adam çalıştırır bu yüzden çok yoruluyoruz 2 senedir buradayım aslen ailem başka bir şehirde ekmek parası için katlanıyorum

şuradaki kulübede tek yaşıyorum akşam işimi bitirdiğimde hemen yatar uyurum bu sabah duydum ölüm haberini çok üzüldüm

 

Kemal Beyin karısı Figen hanımın ifadesi:

Kemal ile 5 yıl önce evlendik o zamanlar böyle değildi son yıllarda oldukça huysuz biri oldu sanırım yaşından dolayı bir çok kuralı benim içinde geçerliydi.

Bizim odalarımız ayrıdır yani akşamları ayrı odalarda yatarız sabahları kahvaltıyı beraber yaparız bu sabah kahvaltıya gelmeyince merak ettim odasına gittiğimde ise o korkunç manzara ile karşılaştım ( Birden Ağlamaya başlar)

Komşu çiftlikten Hasan Ali beyin ifadesi:

Kemal bey ile babalarımız arkadaştı beni küçüklüğümden beri bilir sık sık olmasa da ara sıra gelirdim ziyaretine dün akşam da

yine buraya gelmiştim evde olup olmadığını öğrenmek maksadı ile cama geldim hava çok soğuk olduğu içim camlar buğlanmıştı

camdaki buğu elimle silip içeriye baktım ama kimseyi göremeyince geri evime gittim acı haberi kapıma gelen jandarmadan öğrendim inanın çok üzgünüm.

Evin çalışanlarından Hatice hanımın ifadesi:

Uzun zamandır burada çalışıyorum beyimin çok misafiri olur hanımım öldükten sonra Figen hanım ile evlendi o günden sonrada fazla gelen giden kalmadı.

Yan çiftlikten Hasan bey gelip gider sık sık başkada dikkatimizi çeken bir durum olmadı birde şu seyisi bir kaç hafta evvel akşam odanın camından hanımımızı dikizlerken yakaladık ama kimseye söylemedik o da yaptığından utanmış olacak ki bir daha yapmadı.

durumu değerlendiren MArı bu ifadeler doğrultusunda 1 kişiyi tutuklayıp ilçe jandarmaya götürdü burada da sorguya alınan bu kişi suçunu itiraf etti. Peki siz katilin kim olduğunu bu ifadeler doğrultusunda bulabilir misiniz?

Diğer Dedektiflik testlerimizi gördünüz mü?

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

çiftlik evi katili %%personality%%

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

49
31 paylaşım, 49 puan
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

2 Yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle