CyberGhost VPN İnceleme: Neden Bu En İyi VPN Sizin Zamanınıza Değer Verir


79

Bir VPN servisi mi arıyorsunuz, ancak sanal özel bir ağ fikrini biraz kafa karıştırıcı buluyor musunuz? Anonim gezinme ve Wi-Fi bağlantınızı herkese açık olarak koruyamıyor musunuz?

İhtiyacınız olan şey, çeşitli seçenekleri basitleştiren bir VPN’dir – ve CyberGhost VPN, basitlik söz konusu olduğunda en iyi VPN’lerden biridir.

Bu derlemede, CyberGhost VPN’nin özelliklerine bakıyoruz ve 61 ülkedeki 3000 sunucusunun çevrimiçi ortamda güvenli ve özel kalmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görüyoruz.

CyberGhost VPN için Fiyatlandırma ve Ödeme


Kodi’yi çevrimiçi oyun oynamaktan çalıştırmak için bir VPN kullanmanın birçok nedeni var. Neden CyberGhost VPN’i seçmelisiniz? Eh, başlamak için, fiyat var.

CyberGhost’un VPN planlarına abone olmak çok kolay. Üç temel seçeneğiniz var:

  • Aylık olarak 12,99 ABD doları ödeyin
  • 6 ayda bir 47,94 ABD Doları ödeyerek (ayda 7.99 $ ‘dan çalışıyor)
  • 18 ay boyunca 63,00 $ (aylık 3.50 $) ödeyecek ve bu tutar daha sonra yıllık olarak faturalandırılacaktır (aylık oranı 5.25 dolara yükseltilecektir)

18 aylık bu paket muazzam bir% 73 tasarruf anlamına geliyor, bu yüzden de dikkate değer.

Kararınızı verdikten sonra ödeme zamanı. PayPal ile birlikte standart seçenekler mevcuttur (kredi veya banka kartı). Bitcoin ile ödeme yapmak için BitPay’i kullanma seçeneğiniz de var.

Ödeme seçeneklerini ve özelliklerini doğrudan tutmak, CyberGhost’un lehine. Tüm ödeme seçenekleriyle aynı hizmeti sunan CyberGhost, tüm hizmete nüfuz eden basitliği basit bir şekilde tutar.

Kayıt olduktan sonra, hizmet için bir kullanıcı adı ve şifre oluşturma şansına sahip olacaksınız. Ayrıca bir PUK numarası alacaksınız; VPN’nize tekrar erişmek için kimlik bilgilerinizi kaybettiğinizde bunu kullanın.

Favori Cihazlarınızda CyberGhost


Abone olduktan sonra, kendi CyberGhost VPN uygulamanızı indirme seçeneğine sahip olacaksınız.

Dört resmi CyberGhost uygulaması var; Aynı anda VPN kullanarak en fazla beş cihaza sahip olabilirsiniz. CyberGhost şunları için istemci uygulamaları sunar:

  • Windows: Bu, doğrudan CyberGhost VPN web sitesinden sağlanabilir
  • macOS: yukarıdaki gibi
  • iOS: App Store’da mevcut
  • Android: Google Play’de bulun

Özel istemci yokken, CyberGhost VPN, OpenVPN, L2TP ve IPSec protokolleri desteği sayesinde Linux cihazlarında ve yönlendiricilerde çalıştırılabilir.

VPN’nizi mümkünse yönlendiricinize ayarlamanızı tavsiye ederken, birçok yönlendirici uygun değildir. Eğer bir yönlendirici VPN istiyorsanız, CyberGhost iyi bir seçimdir.

Beş cihaz çoğu aile için fazlasıyla yeterli olmalı (ve kesinlikle tek kişilik haneler!); değilse, sadece başka bir abonelik için ödeme!

CyberGhost VPN’yi Kurma ve Çalıştırma


CyberGhost’u kurmak basittir. Sadece cihazınız için uygulamayı indirin, sonra yükleyin. Hangi cihazı kurduğunuza bağlı olarak, süreç biraz farklılık gösterecektir. Örneğin, Windows’da diğer tüm yazılımlardan çıkmanız istenecek ve ağ bağlantınız kısaca düşecektir.

Bu, kurulumun diğer uygulamalar kadar basit olduğu Android ve iOS ile çelişir.

Uygulama yüklendiğinde, kullanıma hazır olacaksınız. Kaydolduktan sonra oluşturduğunuz kimlik bilgileriyle oturum açmanız yeterlidir.

Windows ve Cyber ​​için CyberGhost VPN’nin masaüstü sürümü, VPN bağlantınızı etkinleştirmek için kullanımı kolay bir arayüz sunacaktır. Sadece istediğiniz seçeneği seçin ve tıklayın Başlat…

CyberGhost’un Kolay VPN’sini Kullanma


CyberGhost VPN ne kadar basit? Basit kullanıcı arayüzü, özelliklerine kolay erişim sağlar.

Tek Tuşla Bağlan Hemen Çevrimiçi Olun

CyberGhost VPN’i ilk başlattığınızda, “VPN bağlı değil” efsanesini görürsünüz. Bu kolayca çözülür ve bağlantı düğmesine tıklandığında veya tıkladığınızda bilgisayarınız bulunduğunuz yere göre en hızlı sunucuya bağlanır.

Farklı bir konum istiyorsanız, seçenekleri genişletmek için En iyi sunucu konumunun yanındaki aşağı oku tıklayın. Genellikle konumunuza bağlı olarak üç temel sunucunuz, ayrıca Netflix ve diğer akış hizmetleri için hızlı seçenekler de vardır.

Anonim Sörf Yap


Herhangi bir VPN’de olduğu gibi, çevrimiçi etkinliğinizin izlenmesini önlemek amacıyla, bağlantınızı yönlendirecek bir ülke seçebilirsiniz.

"

Bir sunucu bulmak için sarı paneli tıklatın veya Menü> Ayarlar ‘ı açın ve Tüm sunucular listesini seçin. Ardından, kullanmak istediğiniz ülkeyi seçin ve seçmek için çift tıklayın (veya dokunun). Yeni bağlantı anında bağlanacaktır.

Bir sunucu seçerken, mesafeyi ve yükü bir göz atın. Ağır bir kullanıcı yüküyle daha da uzak olan bir sunucu, az sayıda kullanıcıyla daha yakın olacaktır.

Yıldız sembolüne tıklayarak “favori” sunucu ayarlayabileceğinizi unutmayın. Sunucu daha sonra kullanılmak üzere aşağı açılan listesine bağlanacaktır.

Engellemeyi kaldır Streaming


Ülkenizde veya bölgenizde engellenebilecek TV kanallarını ve filmleri izlemenizi sağlayarak, CyberGhostVPN’in Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime / Anlık Video, YouTube Red, Canal +, ESPN, Pandora ve diğer birçok özelliği desteklediğini göreceksiniz. bölge engellenen TV ve ses hizmetleri.

"

‘de optimize edilmiş akışlı sunucular seçin

Birçok insan CyberGhost’un Netflix ile çalışıp çalışmadığını merak ediyor. Ocak 2018’de, VPN Lab, Netflix akışına gerçekten izin verdiğini buldu. Netflix her zaman bir adım önde olmaya çalışıyor, bu yüzden Netflix için CyberGhostVPN’in ana hedeflerinizden biri olup olmadığını iki kez kontrol etmelisiniz.

numaralı bağlantıya açılan menüyü kullanarak bunlara kolayca erişebilirsiniz. Burada gördüğünüz şey, dünyanın neresine bağlı olacaktır ve hangi hizmetlerin öne çıktığıdır.

Daha fazla seçenek için sarı paneli tekrar tıklatın ve Aktarım için öğesini seçin. (Ayrıca, açılır menüden Diğer sunucular seçeneğini de kullanabilirsiniz.)

Sadece kullanmak istediğiniz hizmeti seçin, oturum açın ve keyfini çıkarın! Farklı sunuculara olan dikkat, her birinin belirli bir hizmet için optimize edildiğini, örneğin bir Amerika Birleşik Devletleri sunucusunun Pandora için optimize edildiğini, diğerinin de Netflix için olduğunu ortaya çıkaracaktır.

Bu arada, Birleşik Krallık sunucuları Sky TV veya BBC iPlayer için optimize edildi. BBC’nin yayın hizmetini VPN üzerinden kullanmayı denediyseniz, VPN bağlantılarını engellemenin ne kadar iyi olduğunu bilirsiniz.

CyberGhost, BBC iPlayer içeriğini güvenilir bir şekilde yayınlayan ilk VPN hizmetidir.

Akıllı Kurallar ve Bağlantı Özellikleri


CyberGhost VPN’in seçtiğiniz sunuculara nasıl bağlanacağını belirleyen akıllı kurallar belirlenebilir.

Ayarlar menüsünde Akıllı kurallar altında bunu bulun. CyberGhost bağlandığında otomatik olarak başlatılacak tercih edilen tarayıcınızı (veya başka bir uygulamayı) seçmek için Otomatik uygulama uygulamasını etkinleştirin.

"

Akıllı kurallar, CyberGhost’un en son sürümünde revize edildi ve şimdi belirli kablosuz ağların nasıl şifrelendiğini (veya değil) yapılandırmak için Wi-Fi Koruması ayarları sunuyor.

Bu arada, İstisnalar görünümü, hangi uygulamaların şifreleme olmadan bağlanacağını belirlemenizi sağlar. CyberGhost VPN bağlantısının şifrelenmiş ve şifrelenmemiş bağlantıları yönetmek için OpenVPN’e geçeceğini unutmayın.

Bağlantı özellikleri görünümü, reklamları ve izleyicileri, kötü amaçlı web sitelerini engellemenize ve herhangi bir web sitesinin güvenli HTTPS sürümüne bağlantı sağlamanıza olanak tanıyan da yararlıdır.

Anonim Torrent


Sizin adınıza seçilmemiş hizmetler seçmek ister misiniz? CyberGhost, torrent yapmak için en iyi VPN’lerden biridir.

"

Unutmayın, torrenting yasal olmayan dosya indirme sistemidir ve yasal olmayan yüklemelerin ötesinde birçok meşru amaç için kullanılır.

(Yasaklayan herhangi bir şey için selleri kullanmaya teşvik etmiyoruz.)

torrent menüsünü kullanmaya başlayın, uygun sunucuların bir listesini bulun. İnternet bağlantınızla kullanmak ve torrent istemcinizi başlatmak için birini seçin. VPN’niz bağlandığında torrent uygulamanızı başlatmak için bir akıllı kural yapılandırabileceğinizi unutmayın.

Ayarlarınızı da Kontrol Edin!


CyberGhost VPN ayrıca ayrıntılı bir Ayarlar ekranına sahip. Burada dil seçeneklerini ayarlayabilir veya istemciyi sıfırlayabilirsiniz.

Ayrıca bir VPN protokolü seçme seçeneğini de (varsayılan olarak otomatik) ve OpenVPN bağlantıları için UDP yerine TCP’yi kullanacaksınız. Ayrıca, anonim olarak çevrimiçi kalmak için yararlı olabilecek OpenVPN ile rasgele portları kullanma seçeneği de vardır.

CyberGhost VPN ile Günlüğe Kaydetme, Sızma ve Gecikme


Tüm VPN’ler eşit oluşturulmaz. Bazıları çeşitli problemlere karşı hassastır. En sık karşılaşılan sorunlar, günlüğe kaydetme politikası, DNS sızıntısı sorunu ve bazı VPN’lerin internete hızlı bir şekilde erişebilmeleri ile ilgili sorunlardır. Etraftaki en üstteki VPN’ler, tüm bu sorunları ele almayı başarabilmektedir.

CyberGhost incelememizin bu önemli konuları kapsadığından emin olmak istiyoruz.

CyberGhost’un Günlüğe Kaydetme Politikası


CyberGhost sizi bir müşteri olarak kaybetmek istemiyor. Bu nedenle, bilgi tabanları katı bir günlük politikası bildirmektedir. Bu, çevrimiçi aktiviteleriniz hakkında kayıt tutulmadığı anlamına gelir.

“Kullanıcılarımızın günlüklerini, protokollerini gezinme veya kayıt tutma, ziyaret edilen web siteleri veya IP adreslerini tutuyor muyuz? Yok hayır! Niye ya? Demokratik olmayan ülkelerdeki insanlar (belki de SİZİN!) Gerçek bir tehlike altındadır, sadece fikirlerini ifade ettikleri için. Kullanıcılarımızın arka kapılarını, derin paket incelemelerini veya mağaza bilgilerini uygularsak ve kökenleri ne olursa olsun yetkililerle paylaşırsak, insanların hayatlarını riske atardık. Bunu yapmayacağız! Hiç!”

Oldukça etkileyici bir ifade, kabul edeceğinizi düşünüyoruz. Şirket Romanya’da bulunduğundan, herhangi bir bilgiyi kaydetmeniz gerekmemektedir. Eğer mahkemeye başvurulsaydı, CyberGhost’un göndermeye başlayacağı hiçbir veri olmayacağı için hiçbir veri olmayacaktı.

DNS Kaçağı ve SiberGhost


DNS sızıntısı, tüm VPN sağlayıcıları için bir sorundur. Bağlandığınız sunucu sizi tanımlayabilirse, bir DNS sızıntısı olur.

CyberGhost ürününün içinde bulunduğunuzdan emin olmanız gereken DNS Kaçak Koruması bulunur (bunu Ayarlar> Bağlantılar bölümünde bulabilirsiniz). Bu, DNS sızıntısının gerçek konumunuzu yanlışlıkla açmasını engeller.

CyberGhost güvenli midir? Kontrol etmek için iki araç, dnsleaktest.com ve dnsleak.com’u denedik. Her iki site de CyberGhost’un DNS sızıntısından korunduğunu gösterdi.

CyberGhost VPN Hızlı mı Değil mi?


CyberGhost incelememizde bir başka önemli faktör hızdır. CyberGhost VPN hızını kontrol etmek için speedtest.net’i kullandım.

Standart hızıma İngiltere’de bir kablo bağlantısı üzerinden ulaşılıyor. Test için, birkaç saat boyunca bağlandığım Avusturya’da bir sunucu kullandım (en üstteki resim).

Bu yapıldıktan sonra, VPN (alt görüntü) olmadan, hız testini çıkardım ve tekrar çalıştırdım.

Gördüğünüz gibi CyberGhost etkinken, Ping hızı sadece 2 ms daha yavaş ve indirme hızı sadece 2,65 Mbps düşüyor. Bu çoğu senaryoda göz ardı edilebilir! Bu hız, CyberGhost’u en iyi VPN’ler arasında tutmanın en önemli faktörlerinden biridir.

CyberGhost: Herkes İçin En İyi VPN


Anonimliğinize ne kadar değer veriyorsunuz? Bu zor bir soru. Ancak, bir VPN’den çevrimiçi anonimlik kazanmak istiyorsanız, CyberGhost VPN’in DNS sızıntısı hatasından güvenliği sağlayamaması bir anlaşma olabilir.

Öte yandan, kendilerinde güvenli bir şekilde günlüğe kaydetme politikasının kesin bir avantajı varken, VPN’in hızı en iyisi ile orada. CyberGhost güvenli, hızlı bir VPN’dir. Kullanımı kolay masaüstü istemcisi, gizemli VPN’leri gizlemeye yardımcı oluyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

79
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

0 Yorum


Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Meme
Upload your own images to make custom memes