Diriliş Ertuğrul 69 Bölüm İnceleme Neler Olacak


Diriliş Ertuğrul dizisi tüm Türkiye’de heyecan ile izlenen bir yapım. Geçtiğimiz Çarşamba oldukça heyecanlı mı desem yoksa saçmamı desem bir bölüm izledik neden saçma derseniz hareketler oldukça tutarsızdı mesela örnek vermek gerekirse Turgut Alp zehirli mektubu alıp obaya geliyor ve Ertuğrul beye veriyor sonrasında hana geri dönmek istiyor zaten o gece hana baskın var Turgut Alp neden hana gidiyor ki?

Ertuğrul bey ölüyor mu?

diriliş ertuğrul 69 gölüm
diriliş Ertuğrul dizisinde ipler kopuyor dizinin baş rolü Ertuğrul bey ölecek mi

Diriliş Ertuğrul 69 Bölümde neler olacak

  • yazılanlardan farklı bir senaryo var yoruma yaz (0%, 0 Oy)
  • Ertuğrul bey ölecek (0%, 0 Oy)
  • Ertuğrul bey Ölmeyecek ama öldü numarası yapacak (100%, 10 Oy)

Toplam Oy: 10

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Dizinin sonun da Zehirli mektubu açan Ertuğrul bey zehirleniyor ve herkese saldırıyor ama içindeki iman gücü sayesinde kimseye zarar vermeden bayılıyor burada dizi biterken hemen ardından yayınlanan fragmanda genel olarak Ertuğrul beyin öldüğü gösteriliyor tabi ki bu bir fragman oyunu ama bir veya 2 bölüm Ertuğrul öldü numarası yapabilir.

Yine fragmana baktığımızda halime sultan yönetimi eline alıp bunu kimin yaptığını araştırıyor burada ilk göze çarpan Turgut Alp tir. Turgut Alp bildiğiniz üzere Simon’un yanına casus olarak girmiş açığa çıkmamak için ise Ertuğrul bey ile düşmancılık oynuyordu ama bu oyunu çok az kişi bildiğinden tüm obada Turgut’un Ertuğrul beye ihanet ettiği algısı yayılabilir.

Tek ihanet algısı sadece Turgut’ta değil Artuk beyde de olabilir çünkü Artuk beye Macaturyan usta altın getirmişti Artuk bey de bunu yatağının altına sakladı bulunur sa ihanetin bedeli diye yansıtılabilir. Durum her ne olursa olsun Ertuğrul beyin de dediği gibi bu bir kılıç savaşı değil akıl savaşı o yüzden sonradan çözülen senaryolara hazır olalım

Diriliş Ertuğrul 69 bölümde Ertuğrulu İbn Arabi dua edip diriltecek

Ertuğrul bey gerçekten zehirlendi ama ölümden nasıl kurtulacak derseniz bence İbn Arabi dua edip  Ertuğrul’u diriltecek Sonuç olarak Ertuğrul Ölemez dizinin akışı için ölmemeli sadece 1 veya 2 bölüm heyecan seviyesini maksimumda tutacaklar.

Bunun dışında Ural da zehirleniyor olabilir fragmanı dikkatli bir şekilde izlerseniz Ural’ın da garip hareketler yaptığını görebilirsiniz tabii bu telaşı Ertuğrul’un mektupta her şeyi öğrenmiş olmasından da olabilir.

Fragmanda bir diğer dikkat çeken sahne ise çok kısa da olsa Maria Simon’un kollarında ve elleri kanlı yatıyor bu kısmı tahmin etmek biraz zor Turgut ta yapmış olabilir Ural da yada Maria da bu zehirden etkilenmiş olabilir her ne olur sa olsun Ertuğrul bey 69 bölümün sonunda tekrar dirilecek 14 Aralık Çarşamba Günü bunu göreceğiz herkese iyi seyirler 🙂 Sinema haberleri için Sinema listesini ziyaret edebilirsiniz.

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
O ne Lan O ne Lan
0
O ne Lan
Öfkeli Öfkeli
0
Öfkeli
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Zekice Zekice
0
Zekice
Aşık Aşık
0
Aşık
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Havalı Havalı
0
Havalı
Mehmet

Kalfa

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

Yorumlar 0

Daha Fazla Sinema

Bunlarda var

Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin