En iyi PC oyun kulaklıkları: En iyi kablolu, kablosuz ve surround ses kulaklıkları


87

En iyi oyun kulaklıklarını bulmak için bir uzun ve zor bir iştir. Çok çeşitli aksesuar seçenekleri, stereo, surround ve kulaklık tasarımları, stereo ve surround ses kulaklıkları, oval ve yuvarlak kulakçıklar, deri ve malzeme yüzeyleri, liste uzayıp gidiyor.

Çok harika bir oyun kulaklığı, kişisel tercihinize bağlı olarak, mükemmel bir denge yaratan bir üründür. Bu kısa listeyi oluşturmanız için, bir finalist bilgisayarınızın bir pc oyun kulaklığı (birçoğu konsollar ile de uyumlu).

Paranız için en iyi oyun kulaklığı.

Yazıda neler var

Genel olarak en iyi ses oyun kulaklığı

 


Asus Strix 7.1 “Gerçek” surround ses kulaklığı

Oyun oynamak için istediğiniz ses ve ses sistemi ile birlikte bir hoparlörünüzü veya bir subwoofer’ı doğru bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Sanal surround ses kulaklıkları makul bir alternatif, makul bir iş çıkarır, ancak odanızı hoparlörler ve kablolarla tıkanmadan gerçek şeylere yaklaştırmak istiyorum ne olur?

Burada gerçek “surround” surround kulaklıklar Bu kulaklıklar, iki (sol ve sağ) sürücü ile çalışan sanallaştırılmıştır. Asus Strix 7.1 bunlardan bir tanesi ve gördüklerimizden en iyisi.

Tasarım, konfor ve ses kalitesi

 • 40 mm ön sürücü, 40 mm subwoofer, 30 mm merkez, 20 mm kenar, 20 mm arkadan olmak üzere 10 ayrı sürücü
 • 32 Ohm empedansı
 • 20 – 20000 Hz frekans cevabı
 • Üçmetre örgülü kablo
 • Nefes alabilen proteinli türevli
 • Katlanabilir kulaklıklar

Asus Strix 7.1 kulaklık, kaliteli ve büyük, cesur bir tasarıma sahip güçlü bir oyun çevre birimi. Bu fiyat noktayı bir kulaklık seti bekliyorum gibi, bu kitin bir canavar parçası. Tasarım sağlam, güçlü ve esnektir. Bu, ne yapıyor olursunuz büyüklükte bir yaş yaşmakmak için, kulağınız güzelce otururken, kulağınızı sıkıca kenetlenen büyük bir kulaklıktır.

Büyükbaba alabilen proteinli türevli yastıkları, rahat bir uyum ve her şeyi uygun bir sesektir. Bu, mutlaka bir gürültü önleyici kulaklık yok, ancak bu oyuna başlamayı sağlar.

Vurgulama, mükemmel bir surround ses deneyimi ve uygun bir düzene kadar yakınlaşmalarla ilgili kulaklıklar içeren kulak içi görüşmelerin kalan 10 ses sürücüsüdür.

Uzun bir düzlemde ses kabloları ve temiz bir kontrol kutusu, oyundaki kulaklarınızı rahatlıkla korunmanızı ve korunmayı sağlar. Ayrında bir yazılıma ulaşmak için çok hızlı ve kolay erişime sahiptir.

Yazılım ve kurulum

 • Kulaklık amplifikatörü / kontrol kutusu
 • Birinci şahıs nişancı, yarış ve aksiyon / rol yapma oyunları için ses spektrumu
 • ENC mikrofonu

Bu kulaklıklar, kulaklığınızdaki kulaklıkların kontrol edilmesini sağlar. Bu küçük hileler, sesinasyonu ve ayarlamalar mümkündür. Doğru ses deneyimini sunmak için bir kulaklıktan bekleyeceğiniz ses ve ses sisteminize çalışır.

Mikrofonlu mikrofon seti, kontrol paneline o zamandan sonra oyun bilgisayarına iki USB kablosuyla bağlanıyor, onun için her şey de ses deneyimini ve aydınlatmayı düzgün bir şekilde sunmak için takılması gerekiyor. Bu kutudaki, çalmak için oyuna uygun surround ses deneyimini ayarlayan ses spektrumunda bulunan geçiş geçişini sağlar.

Bir çevirmenin bükülmesi, kanalların sesini değiştirmenize, mikrofon duyarlılık seviyenizi oynamaktadır. Mikrofonu açma kapatabilir veya surround sesi burada da açabilir veya kapatabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda veya uygun olduğunda, kablolar da vardır. Bu, ihtiyaç duyduklarınızı ve kulaklıklar arasında geçiş yapmayı sağlayan seçenekler ve bu kurulumun ne kadar esnek olduğunu gösterir.

Kontrol etmek için mikrofonu çevreleyen sesinizi büyütmek için kullanabilirsiniz. Asus bu kurulumdan yüzde 90’a varan gürültü ile ilgili olarak, yani çaldığınız kişilerde arka planda çamaşır makinesini veya mekanik klavyenizin klik sesini duymayacaktır.

Kutusunun gücü Sayesinde Kontrol Asus Strix 7.1 kulaklık seti Ayrı Bir Yazılım gerektirmez (ancak Şirket web sitesi Aracılığıyla Sürücüleri güncelleyebilirsiniz). İhtiyacınız olan her şey parmaklarına ucunda ve kolay erişilebilir.

Kurulum, çalıştırılması kolay ve kolay. Bazı şeyleri istediğin halde almak için birazcık yap, sonra bir ses kalitesiyle bir tane deneyim oyun çıkarması hazırsın.

Oyun özellikleri

 • “Gerçek” 7.1 surround ses
 • Statik ve nefes alan ışık efektleri
 • Özel ses kontrolleri ve kolay erişim yönetimi

Asus Strix 7.1 kulaklık ile aldığınız gerçek surround ses. Oynattığınız oyuna göre değişebiliyor ve oynanabilir. Yerleşim ses, daha küçük kulaklıklar ve oradaki sanal surround ses kulaklıkları içeren özelliklerdan daha üstündür.

Kulaklık tasarımı, parlayan Strix baykuş gözlerini içeriyor. Bunlar, tercihinize bağlı olarak biraz statik, soluk alma ya da kapalı olarak ayarlanabilir. Asus aroması da çok hoşumuza git ve hoşumuza gitmiyor, ancak bunun için kolay değil. Sonuçta, daha fazla ilginizi çekiyorsunuz.

Mikrofon kalitesi ve tasarım özellikleri

 • Tek yönlü çıkarılabilir mikrofon
 • 50 – 16000 Hz frekans cevabı
 • -40 dB kadar
 • Çevresel gürültü iptal ediliyor

Asus Strix 7.1 kulaklıklı mikrofon seti, mikrofonlu veya mikrofonsuzlar için uygunsa uygun bir mikrofona sahiptir. Bu, kullanımı ve yanılığını bir arada yaşar, bükülebilir ve esnek bir mikrofondur.

Test, Discord, Slack, Skype ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi yazılımda mükemmel bir sunucu sunabilir Asus Strix 7.1 kulaklık seti. İş arkadaşlarınızla veya arkadaşlarınızla ilgili arama içi olduğu gibi oyun içi VOIP için de çalışır. Bu ses kalitesi, kontrol kutusunun mikrofonuna sahiptir. Bu, ortamdaki diğer baskılardan dolayı parazitleri veya yayınınızı etkileyebilecek beyaz gürültü gibi parazitleri içerir.

Karar

Çok sayıda testten sonra, Asus Strix 7.1 kulaklık setinin paranın alabileceği en iyi surround ses oyun kulaklığı oldu düşünüyoruz.

Ayrıca Asus ROG Centurion ile test edilmiş ve karşılaştırılmıştır. Bu model, amiral gemisi modelidir ve teorik olarak yeni ve mevcuttur bir versiyondur. bazı durumlarda virüsle ortaya çıkma. ciddi iletişim sorunlarına neden olan modeller. Asus önerisi ve bu kaliteyi düzeltmek için ayarlamalar önerdi ancak o zaman safra Asus Strix 7.1 ile karşılaştırılmadığını gördük.

Asus Strix 7.1, tam hoparlör kurulumunu satın almayı bekliyoruz. Ses kalitesi, ne yapıyor olursanız olun mükemmeldir ve bu kulaklığı saatlerce ve saatlerce giyildikten sonra bile rahat bir şekilde bulduk.

Tasarım, herkes için geçerli olmalı, ancak bu kulaklık eski atasözün bir vasiyetidir “sizin için ödediğiniz şey tutarsınız”.

Mikrofonun performansı mükemmel, esnek kontrol yazılımı ve yazılım geliştirme ve konfigürasyonu konusunda endişelenmemesi gereken ferahlık. BİRİNCİ SİNEMA SAHİP OLMAK ÜZERE, BİRİNCİ SİNEMA SAHİP OLMAK ÜZERE, BİRİNCİ SUNMAKTADIR

 


En iyi ve en çok yönlü kablosuz oyun kulaklığı

 


SteelSeries Arctis Pro Kablosuz

SteelSeries Arctis Pro Wireless, şu anda mümkün olan en iyi kablosuz oyun kulaklığıdır. Çok güzel bir parça. SteelSeries Sibirya 800 gibi bu kulaklıklar da PlayStation, PC ve hatta mobil cihazlarda kullanım için çapraz platform desteği sunabiliyor.

Verilerinizi ve DTS sanal surround ses sisteminizi güçlendirmek için PC’nizi optik ve USB gibi çeşitlemler var. Yerleşik Bluetooth ve sade bir tasarım, standart kulaklık yerine evin dışında da alınabileceği.

Tasarım, konfor ve ses kalitesi

 • 10–40,000 Hz frekans cevabı
 • 40mm Neodimyum sürücüler
 • 102 dB SPL duyarlılığı / 32Ohm empedansı
 • Kayak Göz kafa bandı ve AirWeave malzeme kulakçıkları
 • Değiştirilebilen pillerle 20 günde pil ömrü
 • 2.4Ghz kablosuz ve Bluetooth 4.1 desteği

SteelSeries Arctis Pro Kablosuz, SteelSeries serisinin mevcut amiral gemisi. Tasarım, Arctis serisinin bir parçası ve hemen tanıdık. Gördüğümüz diğer cihazlarla birlikte AirWeave yastık kulaklarının ve Kayak Gözlüğü’nün kafa bandıına sahiptir. Sonuç, kafaya güzelce oturuyor rahat ve uygun bir uyumdur.

Bu kulaklıklar çok şık bir tasarıma sahiptir. MikroUSB bağlantısı var. Optik giriş ve çıkış, USB ve 3,5 mm jaklıkta, farklı renklerde üretilebilir.

2.4Ghz kablosuz verici, verici ambalajlama ve kullanım kolaylığı sağlar. Artics Pro Wireless’ın yararı, kontrol kutusunun da olması – bir yazılımın ihtiyacımemesi, onu bir kadranı çevirmek ve bir doldurmaktır. Yazılımla ilgili yükleme ve yükleme işlemi çok adım ayara edilebilir.

Bu küçük kutu, masanızın üzerine düzgünce alın ve ses kontrollerine ve bir dizi ayara ederek erişebilirsiniz. Bir pakete daha fazla sahip olmak gerekir. Olmak istemiyorsan, asla takılman gerekmiyor.

SteelSeries Arctis Pro Kablosuz Bluetooth® Bluetooth 4.1 ile Bluetooth destekliyor, yani Bluetooth cihazlarla hızlı ve kolay bir şekilde eşleştirilebiliyor. Müzik dinleme ve YouTube’u izlemek için bir bilgisayar ve cep telefonunda rahatça kullandık.

Bluetooth cihazlarına ulaşabilirsiniz. Bluetooth ile test etmek için bir dizüstü bilgisayara bağlanmıştır ve sadece kutudan değil, bilgisayardan da kontrol edilebilir.

Bu telefonun sadece bir tane kulaklık seti, sadece melodiler için değil, Bluetooth hoparlörlerini destekliyor.

Bu tasarımın sonucu, derin bas notaları, geniş ses aralığı ve mükemmel surround ses mükemmel bir ses kalitesi. Bu kulaklığı, film izleme, oyun yürütme ve müzik dinlerken ve rahattan keyif aldık.

SteelSeries Arctis Pro Kablosuz, doğası gereği gürültü önleyici bir kulaklık değil. Ufak saatlerinde yaşanan bir ses deneyimi yaşadığını gördük. Ayrıca, sesmaktanız için konuşmanız gerekir.

Yazılım ve kurulum

 • Özel verici / kontrol kutusu
 • SteelSeries Engine 3 uyumlu
 • Ekolayzer ön santral, Oyun / ChatMix, surround ses kontrolleri

SteelSeries Arctis Pro Kablosuz Bilgisayarı ile İlgili Sorunlar. SteelSeries Engine 3 ile uyumludur , SteelSeries Engine ile birlikte bu kuralı da verirsiniz. gerek.

Vericideki ayarlar, bir ekolayzır, giriş metodları değiştirme, hacimler ayarları ve Dolby işlemeyi açma ve kapama gibi.

Ayrıca, sohbetiniz oyunların ses seviyesilerini, sohbetiniz tüm sohbet programlarından (Sohbet, Mumble, Teamspeak ve sevmek). Bu tür esneklik, kişisel tercih etme, sesin ve ses seviyelerinin kullanılmasını sağlar.

Verici sıralamayla ilgili ilk çalıştırma ve eşlemedir. Makinenizi ona çevirmenizde gerekli değildir.

SteelSeries’in kontrolleri için bu yeni kulaklığın bir çıkışı var. Şimdi, ses çarkını içeri sokarak, kulaklığın anlamıyla ayarlıyor musunuz. Bu, kontrol karıştırmauna, Sohbet karışımına, ekolayzır ve kaynak sürüme geçiş için gerekli geçiş yapar.

Ses kontrol cihazlarında, test edeceğiz daha küçük kulaklıklarda mümkün olmayan tip yukarı ve aşağı da ayarlanabilir.

Oyun özellikleri

 • DTS Kulaklık: Optik girişle X v2.0 surround ses / Dolby ses
 • Optik ve USB girişleri
 • PC ve PS4 ile uyumlu (tüm varyantlar)
 • ChatMix-on-fly ayarı
 • 40 uyumluluk

En iyi kablosuz oyunun doğru, uzun ömürlü ve montaj kolay olması gerekiyor. SteelSeries Arctis Pro Wireless’ın ses kalitesinin, ücretsiz ve hatasız bir oyun ve oyunun bir arada olması, parazitsiz bir ses yaşadık.

Bu tasarımın bir uzlaşması, SteelSeries Arctis Pro Wireless’ın bu kılavuzu da bir yer varmışız SteelSeries Arctis Pro + GameDAC gibi Hi-Res sertifikalı uygudır. 40.000 Hz’lik bir frekans cevabı üretme kapasitesine sahiptir ve DTS Kulaklık: X v2.0 surround ses işlemesini kapsar.

Sonuçların görsel bir ses deneyimi olduğu. Diğer kulaklığın yüksek kaliteli sunumu kadar iyi değil, ama kablosuz özgür ve rahatlığıyla, yapmak istediğimiz bir uzlaşma.

SteelSeries Arctis Pro Wireless, SteelSeries’in şarj ve satış işlemlerini 10 saat oynatma yeteneğine sahip 1.000mAh Lityum-iyon pil kullanıyor. Pil saat 10 saat. Zamanında bir değişiklik olması gerçeği, yeterlidir. Suyu azaldığında bu kulaklığı takmaya gerek yoktur; Bu, kablosuz cihazların alıştırdık bir nağrısıdır.

Kablosuz kulaklığınız, kablosuz kulaklık alımınızı gözlemenizi sağlayan diğer bir faktördür. SteelSeries, Arctis Pro Wireless’ın yaklaşık 12 metre / 40 foot olduğunu, ancak gerçek dünyanın kullanımında daha az dokunuş olduğunu gördük. Banyoya ya da bir yatak için banyoya ya da bir banyoya ihtiyacım var.

Sesin ve performansındığı yoruluyordu. Bu kulaklık birinci sınıftır. Gecikme veya gecikme ile ilgili olarak bulamadık ve daha iyi de seslendirme mükemmel ses kalitesi. 2.4GHz kablosuz gelen oyun sesi zengin ve sürükleyici.

Mikrofon kalitesi ve tasarım özellikleri

 • İki taraflı gürültü iptal ediliyor
 • Mikrofon sessiz ışık ile geri çekilebilir mikrofon
 • -38 dBV / PA uygunluk
 • 100–10,000 Hz frekans cevabı
 • 2200 Ohm empedansı

Hevesli bir oyuncu olmak, o zaman çok oyunculu ya da yardımcı oyunlarda ya da dünyanın dört bir yanından gelen insanlarla yüzyüze kaldım tercih ediyorsanız, ortamda arkadaşlarınızlabilirsiniz. İyi bir mikrofon, bir bir oyun deneyin ve eksik bir mikrofon, daha fazla taktiksel oyunda geri kalanınız olacaktır.

SteelSeries Arctis Pro Kablosuz Mikrofonlu mikrofon esnekliğimiz. Tercih edilen untrol etmek için uygun tuşlar ve düğmeler. Kulaklığı açıkdayken kulaklıklar ve herkesin bir oyuncuyla bilmece istemiyorum.

Burada iyi bir frekans tepkisi ve karlı seviyesi var; arkadaşlarınızla sohbet etmek veya düşman oyuncuları için mükemmel bir süper kaliteli mikrofonla sonuçlanıyor. Kulaklığın arkasından kolay bir mikrofon sesi çıkar düğmesi, siyah ve beyaz bir LED ışığı da bittiğinde boyut.

SteelSeries Arctis Pro Kablosuz, potansiyel bir oyun kulaklığı, uygun bir seçenek ancak ödeme yaptıracaksınız.

Bu, ne yapıyor olursunuz ve oyun sisteminiz ne olursa olsun, mükemmel bir ses kalitesi sunuyor, özellik ve işlevsellik sahiplerine sahip, son derece değişken bir kablosuz kulaklıktır.

Ayrıca çok değişken ve biz de kulaklıkları tercih etme seçeneği ile birlikte veya başka seçeneklerle birlikte kullanmanız çok sevdik. SteelSeries Arctis Pro Wireless kesinlikle onu yaptığınız ve bunu da iyi yapıyor.


En rahat oyun kulaklığı


Kaplumbağa Plajı Elite Pro Profesyonel (PC Sürümü)

Konfor, uzun ve keyifli oyun oturumları söz konusuyken ses kalitesi kadar. Rahatsız bir kulaklık, kulaklarınız ağrınız ve başınız baskıdan kurtulduğunuzda iyi bir oyun koşusunu mahvedebilir. Bu, diğer kulaklıkları denerken uğraştığınız bir şeyse, o zaman Turtle Beach Elite Pro Professional, dualarınız cevabı olabilir. Bu kulaklıklı mikrofon seti, aydınlık ve süper ses arasında saatlerce oyun oynamanızı sunan parlak bir denge yakalar.

Tasarım, konfor ve ses kalitesi

 • 12Hz – 22kHz frekans yanıtı
 • 50mm Nanoclear sürücüleri
 • Asahi Spandex, türk ve serinletici jel köpüğü hafızalı köpük kulak minderleri ve kafa bandı
 • Eşsiz “Gözlük Rölyef Sistemi”
 • DTS Kulaklık: X 7.1 sanal surround ses

Kaplumbağa Plaj Elite Pro Profesyonel kulaklık seti ile ilgili olarak eve gelen ilk şey yapı kalitesi. Burada bir esnek ve viraj var. İnanılmaz derecede derin türkçe kulaklıklar, kulaklığın başlaması sarmalıdır.

Bunlar, test ettiğimiz oyun kulaklığı setlerinde görülürseniz en derin ve en rahat kulak deliklerinden bahsedilir. Bu tasarım sadece kulaklarınızdaki basınçlarda (kulaklarınızda değil), ancak oyunlarda rahat ve her şeyi uygun bir ses iletimini sağlar. Bu kaplarda, iç ve dış ortamlarda, mükemmel bir rahatlık sağlar.

Teknik olarak gürültü önleyici bir kulaklık olmamasına rağmen, kulaklığın önüne geçme ve yayılma çok ve güçlü hale getirirsiniz. Turtle Beach Elite Pro Profesyonel kulaklık tasarımcısı ProSpecs Gözlük Rölyef Sistemi . Bu, bir tane tasarıma sahip. Bu, kulaklıkların kollarını hesaba katmak ve kafanızdaki basıncı azaltmak için yastıklamada küçük bir kanal bulundurmanız gerekir. Güzel bir ek ve ekstra konfor seviyesi.

Ses kalitesi söz konusu olduğunda, bu kulaklık size özel ve derin bas notaları, mükemmel bir aralık ve birleşik bir ses deneyimi ile mükemmel bir ses deneyimi sunuyor. DTS Kulaklık: X 7.1 surround ses teknolojisi. Bu listedeki diğer kulaklıkların varlığıyla etkileyici olmamak, buradaki ses kesinlikle yüksek ve doğrudur.

Basit bir USB dongle ve Window’un standart ses ayarlarıyla birlikte bir parça yazılımla, bu Turtle Beach kulaklığı oyunlar, filmler ve müzik dahil olmak üzere birçok farklı DTS surround ses modu sunuyor.

Bu kulaklığı, müzik dinleniyor günümüzde giymek ve rahatlamak için bir keyif ve bir oyun akşamı da izledik.

Yazılım ve kurulum

 • USB ve 3,5 mm bağlantı için çapraz platform desteği
 • ComforTec Fit System – kafa bandı kullanımı için ayarlanması için gerginlik kontrolleri

Kaplumbağa Plaj Elite Pro Profesyonel kulaklık kurulum ve çalıştır kadar basit. USB dongle PC’nize bağlanır ve daha sonra bir yazılım ( Turtle Beach web siteleriinden) yüklenebilir, ancak asıl kurulum Windows ses ayarlarınızdan geçer.

Bu ayarlar arasında DTS Kulaklık: X 7.1 surround sesini açıp kapatabilir ve farklı modlardan birini seçebilirsiniz. Ayrıca için Dolby Atmos kulaklıkları için mekansal ses girişi ‘u uyg edilebilir .

Ayarlar, “Superhuman Hearing” i aktive etmek için bir seçenek – hayatınızı kurtarabileceksiniz. Bir oyun savaşının merkezinde. Bunu varsayılan olarak F10 tuşuyla açıp kapatabilir veya kısaltma tuşunu atayabilirsiniz. 7, 7, 7, 7, 7, 7, 7, 7, 7, 7, 7, 7, 7, 7, 7, 3, 2, 3, 2, 3, 2, 3, 2, 3, 2, 2, 2, 3, 3

Bu, kulaklığın PC baskısı olarak kullanılabilir, burada bir konuda da var. Kutuda, kulaklıklar ve mobil cihazlar ile uyumlu 3,5 mm’lik bir jak var. Sonuç, onu nerede sağlamıyoruz, harika bir ses sunuyor sunan esnek bir kulaklıktır. Yine de, tam katıksız surround ses deneyimi PC ile sınırlanmıştır.

Oyun özellikleri

 • Çıkarılabilir ses kablosu
 • Kabloda mikrofon sessiz ve ses kontrolü

Bu kulaklıkla ilgili aşırı şeyler beğendik, bunlardan biri ses bağlantılarının basit tasarımıydı. Kaplumbağa Plaj Elite Pro Profesyonel kulaklıklar, kullanımı rahat hale getiren uzun bir kabloya sahiptir. Kabloya bir mikro USB soketiyle bağlanır, yani kablo bir şeye takılırsa (kulaklıklı elbise), kulaklıktan korunmak gerekir. Bu tarz basit tasarım özelliği, sadece rahat değil, pratik olduğu için bizce çok hoştur.

Mikrofon sesi ve ses çarkı içerir. Bu küçük ve hafiftir, ağır basmaz ya da ağır ve hantal bir kontrol kutusunun rahatsızlık duyduğunu hissetmeniz gerekir.

Tüm bu küçük tasarım özellikleri, kullanımı zevkli, rahat ve kablosuz bir kulaklık seti haline getiriyor. Oyun performansı mükemmel ve tüm dünyaca ve bir bir deneyim sunuyor.

Mikrofon kalitesi ve tasarım özellikleri

 • Tek yönlü mikrofon

Kaplumbağa Plajı Elite Pro Profesyonel kulaklığındaki mikrofonun çok yönlü modeli sağladık. Kendi kişisel gereksinimlerinize uyacak şekilde çeşitli şekillerde, yönlerde ve şekillerde bükülür. Başka bir anlam, oyun seansının çalıştırılması yeterli değildir.

Mikrofon kalitesi de iyi, bu harika bir kulaklığın zavallı bir mikrofonu daha fazla bir şey için mükemmel bir haber.

Bu kulaklık tasarımı, sürekli olarak Windows ve Windows ayarlarında kapatamıyorsunuz. Bu, kendi sesinizin sesini, kulaklıktan geri dönmenizdir. Bunun için, kulaklığın her şeyi sürdüğünüzde, varsayalımım, aksi durumda mutlaka seslendirmelisiniz. 

Turtle Beach Elite Pro Profesyonel, mükemmel bir mikrofon ve en önemlisi, mükemmel bir oyun rahat bir oyun deneyimi sunan bir oyun kulaklığı. Bir gözlük takan veya uzun oyun seanslarını seven ve zevkli ve rahat bir ses isteyen bir oyuncu, bu sizin için kulaklıktır.


En uygun fiyatlı kablosuz surround ses kulaklığı

SteelSeries Arctis 7

SteelSeries Arctis 7 bir göz atmaya değer. DTS Kulaklık X: 7.1, surround sesin önyükleme kabiliyetine sahip olan SteelSeries’in mükemmel görünümlü ve özelliklerle dolu bir kulaklığı.

Tasarım, konfor ve ses kalitesi

 • DTS Kulaklık: X 7.1 sanal surround ses
 • 40mm Neodimyum sürücüler
 • 20-20000 Hz frekans cevabı
 • 32 Ohm empedansı
 • 98db uyarlığı
 • Değiştirilebilir Kayak Gözlüğü

The SteelSeries Arctis 7, kendi gözleriniz için ayrıcalık satın alabileceğiniz ürünlerdir. modern bir tasarıma sahiptir. Bu malzeme kayışları metal kafa bantının üst ve alt kısım kaplar ve kafaya rahat bir şekilde oturmasını sağlar.

Desenli kafa bantlarından başka, SteelSeries Arctis 7’nin tasarımı, bizim listemizdeki daha ince tasarlanmış kulaklıklardan biridir. Bu kulaklık, normal kulaklıklar ve bir oyun kulaklığı gibi kolayca kullanılabilen gargaralı RGB aydınlatması olmayan, temiz bir tasarıma sahiptir. Geri çekilebilir mikrofon, kullanılmadığı zamanlarda da düzgün bir şekilde yapışır, bu yüzden kullanmakta olduğu gibi bakmak çok zordur.

Konfor kulak yastığının tasarımı üzerine taşır. Standart bardaklar, test ettiğimiz diğer nefes alabilen malzemelere göre daha rahat ve daha az çizik bulduğumuz yumuşak AirWeave malzemeden yararlanırken, her zaman bizim tercihimiz olan deri kulak bardaklarından hoş değildir. Deri ve kadife kulak yastıkları ayrı olarak satın alabilirsiniz , bu nedenle konfor söz konusu olduğunda bol seçenek vardır.

İlginç bir şekilde, SteelSeries Arctis 7, amiral gemisi Sibirya 800 ile aynı sürücüleri kullanıyor, bu nedenle bu kulaklıktaki ses kalitesinin mükemmel olduğunu duymak için çok şaşırmayacaksınız. İşlem biraz farklı olsa da, bu kulaklıkta oldukça hassas bir surround ses deneyimi sunan DTS Headphone: X 7.1 kullanılmaktadır. Aslında, bu kulaklıktaki konumsal sesin Sibirya 800’den daha üstün olduğunu, ancak yine de bu listede diğer kulaklıklar kadar iyi olmadığını söyleyebiliriz.

DTS Headphone için destek: X 7.1, kulaklara keyifli bir keyif veren etkileyici bir sarma sesi sunuyor.

Bu kulaklık hem giymek hem de mükemmel bir performans için rahat. Gün boyu müzik dinlemenin keyfini çıkardık. Ardından rahatsızlıklarla ilgili herhangi bir sorun yaşamadık. Bunun ince tasarımını ve hem kendi tercihinize göre hem konfor hem de stil olarak özelleştirilebilir olmasını seviyoruz.

Yazılım ve kurulum

 • 3,5 mm bağlantı dahil Kablosuz USB ve Kablolu analog seçenekler
 • 1,2 metrelik şarj kablosu
 • Ekolayzer ön ayarları, aralık sıkıştırma ve mikrofon sesi / sidetone ayarları
 • Oyuna özel profil başlatma 

SteelSeries  Arctis  7, makinenize kablosuz bir dongle ile bağlanır ve ilk kurulumun yapıldığını ve bağlantının bir esinti olduğunu gördük. Ayrıca, 3,5 mm cihazları birbirine bağlamak için analog bağlantılara da bir alternatif var, bu yüzden bunu yapmayı tercih ederseniz, bu kulaklığı cep telefonuyla bile kullanabilirsiniz.  

İlk kurulum, başlattığınız program / oyuna bağlı olarak profiller arasında geçiş yapmanıza olanak tanıyan SteelSeries Engine yazılımının kurulumunu gerektirir. Bu nedenle, onu Spotify için müziğe veya favorinizi başlattığınızda oynatabilirsiniz. her seferinde ayarlarda manuel olarak değişiklik yapmanıza gerek kalmadan oyunlar.

Burada çok fazla ayar yok ve olması gerekmiyor. Hazır ayarları, ekolayzır ayarlarını yapabilir ve DTS işlemeyi açıp kapatabilirsiniz. İhtiyacı hissettiğinizde ve ses seviyesini değiştirdiğinizde kendi sesinizi duyabilmek için bir yantaş ayarlamayı da içeren mikrofon ayarlama seçenekleri de vardır. 

Bu kulaklıklı mikrofon setinin çöküşü, kullanımda iken çok kısa olan ve kulağı çeken 1,2 metrelik şarj kablosu. Kulaklığı kullanmadığımız zamanlarda şarj etmenin daha iyi olduğunu gördük, aynı anda oyun oynamak ve şarj etmek mümkün olsa bile. 

Oyun özellikleri

 • 12 metrelik kablosuz menzil
 • Yaklaşık 20 saat pil ömrü
 • AirWeave kulak yastıkları

SteelSeries Arctis 7 kulaklığındaki kablosuz menzil, testlerimizde gördüğümüz en etkileyici modellerden biridir. Sibirya 800’den farklı olarak, bu kulaklık, diğer odalar ve üst katlar da dahil olmak üzere evin çoğunda yayın yapmayı başardı. 

Bu kablosuz kulaklığı da gördüğümüz en iyi pil ömrüne sahip olarak bulduk. Test sırasında 20 saatten fazla bir süre boyunca sıkılmayı başardık, ancak düz gitmeden önce şarj etmenizi öneririz ya da kısa şarj kablosu sayesinde rahatsız edici bir deneyim yaşayacaksınız. Altında bir güç ışığı, şarj azaldığında sizi uyarmak için bir trafik ışığı sistemi ile renk değiştirerek düşük çalışırken biliyorum. Kırmızı ışık, fişe takmak için kötü bir işaret ve zaman. 

Oyun seansları sırasında, SteelSeries Arctis 7’yi yüksek kaliteli bir ses ve harika bir oyun deneyimi üretme kapasitesinden daha fazlasını buldu. Bu, gecikme veya gecikme sorunlarına maruz kalmayan etkileyici bir kulaklıktır. 

Mikrofon kalitesi ve tasarım özellikleri

 • 100Hz – 6500Hz frekans yanıtı
 • -48 dB hassasiyet 
 • 2200 Ohm empedans
 • Geri çekilebilir tasarım
 • Sessiz düğmesi
 • Mikrofon gürültü iptali

SteelSeries Arctis 7’deki mikrofon esnek ve yetenekli. Çoğunlukla, net ve özlü mükemmel bir ses sunuyor. Bununla birlikte, bunu biraz gürültüye maruz kaldık – konuştuğunuzda nefesin “nefesini” duyabiliyorsunuz ve utanç verici olan bu şekilde biraz fazla alıyor.  

Arctis 7 aynı zamanda oyun ve sesli sohbet yazılımı arasındaki ses seviyesini ayarlamanıza izin veren kulak üstü bir tekerleği olan Chat Mix teknolojisini de kullanıyor – insanlar çok yüksek sesle konuşuyorlarsa ve oyununuzu mahvediyorlarsa ve anında ayarlamak kolaysa harika. 

Kulaklıklı kulaklık setlerinde, mikrofon, mikrofon sesi, ses seviyesi ve Sohbet Karıştırma düğmeleri vardır. Mikrofonun sesini kapatma düğmesinin, kulaklıkta gömülü olması nedeniyle basılması veya hissedilmesi kolay olmadığından kullanımı biraz zor olduğunu gördük.

Karar

Bu fiyata SteelSeries Arctis 7 etkileyici ve çekici bir oyun kulaklığı. Paranın karşılığını veren bir bakış açısından, gördüğümüz en iyi kablosuz oyun kulaklığı. Beğendiğiniz çok şey var – bu kulaklık, kendi tercihinize göre tasarımı ve konforu değiştirmenize izin veren farklı kafa bantları ve kulaklıklar ile özelleştirilebilir. 

Pil ömrü olduğu gibi kablosuz menzil ve hassasiyet de etkileyici. Ayrıca ses kalitesinin çok fazla olduğunu, kulaklığın surround ses işleme ve mikrofonun yanıtı açısından kabiliyetini de düşündük. Oldukça iyi bir oyun kulaklığı değil, kesinlikle bir rakip ve şüphesiz her kuruşa değer.


En şık oyun kulaklığı


Razer Kraken 7.1 V2 Mercury Beyaz

Stil ve sizin için önemli görünüyor ve aynı eski sıkıcı siyah kulaklıklardan sıkıldıysanız o zaman Mercury White Razer Kraken 7.1 V2 bir göz atmaya değer. Bu kulaklık, özellikle de Razer’ın sunacağı diğer Mercury White ürünleri ile kombine edildiğinde çarpıcı derecede güzel. Bu sıradışı tasarım kendi içinde bir itiraz olabilir, ancak rekabete karşı çıkıp kalkmadığını da görmek istedik. 

Tasarım, konfor ve ses kalitesi

 • 50mm Neodymium için sürücüler
 • 12 Hz – 28 kHz frekans cevabı
 • 32 Ohm empedans
 • 123 dB hassasiyet 
 • Oval veya yuvarlak kulak yastığı seçenekleri

Razer Kraken 7.1 V2, adından da anlaşılacağı gibi, bu kulaklığın ikinci versiyonudur. Ayrıca, Razer’den güzel paketlenmiş bir kabukta mükemmel bir ses deneyimi sunan bir başka surround ses kulaklığı. Bu kulaklıklı mikrofon siyah, tunç gri ve civa beyazıdır. Beyaz versiyonun kesinlikle en cazip olduğunu hissettik, eğer oyun oynarken peynirli cipsleri tüketmeyi seven bir oyuncu değilseniz. 

Bu kesinlikle rahat olan korkak bir tasarıma sahip bir kulaklıktır. Tercihinize bağlı olarak oval ve yuvarlak kulaklıklar arasında seçim yapabileceğiniz gibi bir dereceye kadar özelleştirilebilir. Earcups üzerinde gördüğünüz gümüş dış bant aslında plastik değil, metal (bu fiyat noktasında beklediğiniz gibi) olduğu gibi, elinde kulaklık hissi biraz hayal kırıklığına uğradılar. Bu rahatlığı etkilemez, ancak uzun süreli dayanıklılığı merak ediyoruz. 

Kafa bandı güzel bir şekilde başın üstünde duruyor ve kulaklıklar saatlerce ve saatlerce kullanım için yeterince rahattır. Bu kulaklıklı mikrofon setini ve bu temizleyiciyi kullanmak için bir zevk haline getiren diğer kaliteli, yüksek kaliteli özellikleri sevdik, ancak bu listede yapı kalitesinin diğer kulaklıklara göre daha fazla durmadığını hissettik. 

Ancak ses kalitesi hayal kırıklığına uğratmaz. Bu, önceki modelden bu yana yükseltilen ses özellikli bir sanal surround ses kulaklığı. Büyük sürücüler, derin bas seviyeleri ve oyuncuların seveceği parlak bir ses kalitesiyle iyi bir ses yelpazesi sunuyor. Razer Synapse yazılımı dahilinde, sesin konumunu en iyi surround ses deneyimini garanti ederek kendi kişisel tercihlerinize göre ayarlayabilirsiniz. 

Kulaklıkta veya kabloda ses kontrolü eksikliğinde hayal kırıklığına uğradık. Böyle basit bir şeyin eksikliğinin günlük kullanımda nasıl sinir bozucu olabileceği şaşırtıcıdır. Mikrofonun kendisinde bir mikrofon sesi kapatma düğmesi vardır, ancak konuşmak için ses kontrolleri yoktur. 

Yazılım ve kurulum

 • Örgülü iki metre USB kablosu
 • Razer Chroma ışık efektleri

Razer Kraken 7.1 V2, rahat bir sorun olmaması için yeterince uzun olan örgülü iki metrelik USB kablosuna sahiptir. Örgü, rahat bir deneyim elde etmenize yardımcı olan masa yüzeylerini yakalamamayı veya ovalamamayı sağlar. 

Bu kulaklıkta, dengeleme kontrolleri, mikrofon ses kontrolü ayarları, ses netliği, ortam gürültüsü azaltma ve aydınlatma efektleri de dahil olmak üzere çok sayıda seçenek sunan Razer Synapse yazılımı kullanılmaktadır. Buradaki aydınlatma, diğer RGB özellikli ürünlerin çoğunun aksine ince ve alçakgönüllü. Kulaklığın yan tarafındaki Razer logosu, yazılımda mevcut olan ince ayar ile güzel bir şekilde yanıyor.  

Oyun özellikleri

 • 346 gram ağırlık
 • Sanal 7.1 surround ses

Razer Kraken 7.1 V2 hafif, konforlu ve zevkli ve etkili bir surround surround ses dağıtımına sahip. Günlük kullanımda ve oyun oynamak için harika bulduk. Ne yapıyor olursanız olun, saatlerce ve saatlerce giyilebilecek kadar rahattır, aynı zamanda bunu yaparken de harika görüneceksiniz. 

Bu kulaklık sadece mükemmel ses kalitesi değil aynı zamanda bu listedeki diğer sanal surround ses kulaklıklarıyla karşılaştırılabilecek doğru konumsal ses sunar. 

Mikrofon kalitesi ve tasarım özellikleri

 • 100 Hz – 10 kHz frekans cevabı
 • > 55 dB sinyal-gürültü oranı
 •  -38 ± 3 dB duyarlılık seviyesi
 • Aktif gürültü önleyici mikrofon

Bu kulaklıktaki tasarım özellikleri, kullanılmadığı zamanlarda kolayca görülebilen ince ve geri çekilebilir bir mikrofonu içeriyor. Sessiz bir düğme, mikrofonun sonuna yerleştirilir; bu durumda, sıkıldığında sessiz işlevi etkinleştirir ve etkin olduğunu bilmeniz için ipucu hoş bir kırmızı renkte yakar. 

Synapse yazılımında aktif gürültü-önleme özellikleri ve bir dizi ses netliği, hassasiyet ve gürültü azaltma ayarları ile mikrofon, kullanımı mükemmel bir vokal dağıtım sunar. Razer Kraken 7.1 V2’nin Slack, Skype ve Discord gibi çeşitli yazılımlarda ve oyun içi VOIP’de iyi çalıştığını gördük. 

Karar

Mercury White’daki Razer Kraken 7.1 V2, Razer’ın sunduğu bir çatlama kulaklığı. Güzel ve şık. Tasarım, ses kontrolleri eksikliği ve ana iki olan biraz şüpheli yapı kalitesi ile birkaç niggles vardır. Ama görünüş ve ses performansı için dikkate değer. Aynı zamanda piyasadaki daha uygun fiyatlı sanal surround ses kulaklıklarından biridir, bu yüzden performans gösteren, harika görünen ancak bankayı kıran bir şey istiyorsanız, o zaman bu olabilir.


En yüksek sadakatli oyun kulaklığı


SteelSeries Arctis Pro + GameDAC

Kendinizi bir audiophile olarak düşünürseniz ve yaptığınız her şeyde sadece en iyi ses yeterli ise o zaman SteelSeries Arctis Pro + GameDAC sizin için olabilir.

SteelSeries bu yeni kulaklığın “Japon Ses Derneği’nin Yüksek Lisans Sertifikasını almak için ilk tam oyun ses sistemini” temsil ettiğini söylüyor. 

Buradaki odak, müzik dinlerken, film izleyerek veya sadece arkadaşlarla sohbet ederken oyunda inanılmaz derecede yüksek olan oyun severler için yüksek çözünürlüklü bir ses deneyimi yaratıyor. Bu yeni tasarım, tercih ettiğiniz oyun ne olursa olsun en temiz ve en saf ses deneyimini sunmak için tasarlanmıştır.

Tasarım, konfor ve ses kalitesi

 • Yüksek kaliteli 96kHz / 24 bit ses
 • Hi-Res Sertifikalı
 • 32 Ohm empedans
 • 98db hassasiyet
 • 10-40.000Hz ses yanıtı
 • 121dB dinamik aralık
 • -115dB Toplam Harmonik Distorsiyon + Gürültü
 • Değiştirilebilir Kayak Gözlüğü tarzı saç bantları ile tunç kaplama kafa bandı
 • Rahat AirWeave malzeme earcups
 • Kulaklıklardaki RGB aydınlatması

SteelSeries Arctis Pro hemen tanıdıksa, benzer bir tasarıma sahip olduğu ve Arctis 7’ye inşa edildiği için denenmiş ve test edilmiş bir tasarımdır. Arctis 7 ile zamanımızda mükemmel bir rahatlık bulduk. Bu yeni cihazla tekrar görmekten memnun oldum.

Bu yeni kulaklık, Arctis ürün yelpazesinin yakın ve rahat uyumunu sunuyor. Tercihinize bağlı olarak kolayca sıkılabilen veya gevşetilebilen, takılıp çıkarılabilen bir kayak gözlüğü tarzı bant ile desteklenen, yeni stilize bir tabanca kafalı kafa bandı. Bu tasarım şaşırtıcı derecede rahattır, çünkü kafanızda duran metalik kafa bandı metal değildir, bu yüzden oyun oynarken noggin’inize rahatsız edici bir baskı yapmazsınız.

Tasarımda ayrıca, saatlerce ve saatlerce süren oyunlardan sonra bile rahatça rahatlıkla karşılaştığımız AirWeave malzeme kulakçıkları da mevcut. Birkaç saat sonra terli kulaklara sahip olmanıza neden olabilecek deri kulakçıklarının aksine, bu materyaller, gün boyu süren bir uyum ve şaşırtıcı rahatlık sağlar ve bu da onları giymekten keyif alır.

Bu tasarım, SteelSeries Arctis Pro’nun kafaya sıkıca oturduğunu gösterirken, derin kulaklıklar çevreleyen çok fazla çevre gürültüsünü başarılı bir şekilde engelliyor. Kesinlikle aktif bir gürültü önleyici kulaklık olmamasına rağmen, dikkat dağıtıcıları önemli ölçüde azaltan bir özelliktir. Arkadaşlarımızla ya da aile üyelerle konuşmak zorunda kaldıklarında, müzik dinlerken veya müzik dinlerken kendimizi düşünmemizi sağlamak için mic sidetone ayarlarını kullandığımızı gördük. Bu, kalitenin bir kanıtı.

SteelSeries Arctis Pro, şirketin standart kulaklıkların çoğunu (40.000Hz’de) iki katına çıkarabildiğini iddia eden premium sürücüleri içeriyor. Bu, bu kulaklığın kullanımında bir takım etkileri vardır. Birincisi, eğer bir PC oyuncusuysan bu, GameDAC (Dijital Ses Çevirici) üzerindeki ayarlara dalabilir ve Hi-Res sesine geçebilirsiniz demektir. Bunu yapmak küçük kontrol kutusu anlamına gelir, daha sonra bacak çalışır ve Yüksek kaliteli 96kHz / 24 bit ses içine ses dönüştürür. Daha sonra Windows ses ayarlarını açabilir ve üst düzey sesin tam ihtişamını görebilirsiniz.

İkinci olarak, sesin kalitesi yeni bir seviyede olduğu anlamına gelir. Bu kulaklığın ses aralığının çok etkileyici olduğunu gördük. Daha önce oyunda duymadığınız yeni seslere kulaklarınızı açıyor, aynı zamanda müzikte daha geniş bir yelpaze sunuyor. Bas notaları mükemmel, yüksekler ve alçaklar bir neşe ve yüksek sadakatli sesin kesinlikle etkileyici olmadığını kabul etmiyor.

Yazılım ve kurulum

 • Adanmış yüksek kaliteli USB DAC (Dijital Ses Dönüştürücü)
 • ESS Saber 9018 tarafından desteklenmektedir
 • DAC’de Equalizer ön ayarları, Game / ChatMix, surround ses, RGB aydınlatma kontrolleri
 • SteelSeries Engine 3 uyumlu

Audioyu dönüştüren GameDAC ile SteelSeries Arctis Pro, bir dizi ayar seçeneği ile muazzam bir ses veren eksiksiz bir ses sistemi haline geliyor. SteelSeries Sibirya 800 gibi, kontrol kutusu da bir dizi girdi ve çıktı sunuyor. Bu kulaklık seti hem PS4 hem de PC ile uyumludur ve bu cihazlarda USB ve optik bağlantılar için kablolar ve kulaklığı cep telefonuyla kullanma seçeneği ile birlikte gelir.

PC’de tüm çalışmalar standart bir USB bağlantısı üzerinden yapılır ve bu da Hi-Res ses sistemine ve DTS Headphone: X’i içeren başka bir dizi ayara kolayca erişmenizi sağlar. Optik bağlantıya sahip PS4’te, Dolby 5.1 işlemden de yararlanabilirsiniz.

SteelSeries Arctis Pro, SteelSeries Engine 3 yazılımı ile uyumludur, yani ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir dizi diğer tweaks’e, kişiselleştirmeye ve kişiselleştirmeye açıktır. GameDAC’ın eklenmesi, kulaklığın keyfini tam anlamıyla çıkarmak için bu yazılıma ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir. Bir masada DAC, ayarları anında değiştirme ve ayrı bir ünite olarak sunma olanağı sunuyor. Bu, PlayStation oyuncularının PC’ye takmaya gerek kalmadan tüm bu ayarların keyfini çıkarabileceği anlamına geliyor.

Bu kulaklığı kurmak, PC’nize veya optik kablonuza bir USB kablosu takmak ve ardından PS4’ünüze takmak kadar kolaydır. Daha sonra GameDAC, hangi cihazı kullandığınıza ve kontrolleri nasıl kullanacağınıza bağlı olarak kurulum yapılmasını ister. Bu kutuyu kullanmak, ses tekerleğini ayarlamak kadar basittir ve geri dönmek veya çıkmak için ayrı bir düğme ile ayarlamak için bükülecek ayarları kabul etmek üzere tıklatınız.

GameDAC’de, ekolayzır ön ayarları, Game / ChatMix seviyeleri, surround ses seçenekleri, RGB aydınlatması, mic sidetone ve daha fazlasını içeren bir dizi farklı ayara erişebilirsiniz. Bu kontrollerin ne kadar kolay kullanıldığını ve sadece Yüksek Çözünürlüklü ses ve diğer ses ayarları arasında geçiş yapmayı değil, aynı zamanda mikrofonun sesi ve RGB ışığının rengi gibi şeyleri kolaylıkla ayarlamayı da seviyoruz.

Oyun özellikleri

 • DTS Kulaklık: Optik giriş üzerinden X sanal surround ses / Dolby 5.1
 • Optik ve USB girişleri
 • PC ve PS4 ile uyumlu (tüm değişkenler)
 • ChatMix on-the-fly ayarı
 • Hem earcups hem de mic üzerinde RGB aydınlatma

Ses kalitesi için mevcut seçenekler, kulaklığı kullanmayı planladığınız cihaza bağlı olarak değişecektir. PC’de, oyun oturumlarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için DTS Headphone: X sanal surround sesini etkinleştirebilirsiniz, ancak sadece Hi-Res sesi kapalıysa. Optik girişli PS4’te, Dolby 5.1 surround sesin keyfini çıkarabilirsiniz. Sesi kendi kişisel tercihinize göre ayarlamak için iyi bir seçenek karışımı var.

Hi-Res sesinin, oyun seansları sırasında, Assassin’s Creed Origins’teki çöllerden geçerek veya Rainbow Six Siege’deki arkadaşlarla kapılarını kırıp geçirerek müthiş bir deneyime sahip olduğunu gördük.

DTS Headphone: X ses de çok iyi, ancak bu tür seslere, yüksek sadakat deneyimlerinden daha fazla odaklanan kulaklıklarla sunulan diğer surround ses deneyimlerine karşı çıkmıyor.

Diğer SteelSeries kulaklıklarında olduğu gibi, Arctis Pro da ChatMix ayarlarını sunmakta, bu da oyun hacminin seviyelerini, Discord, Mumble veya Teamspeak gibi sohbet servislerinden ses sesine çevirebileceğiniz anlamına gelir.

GameDAC üzerinde bir ses tekerleği bulundurmanın yanı sıra, kulaklığın arkasında da bir adet var. Ayrıca, mikrofonun ses seviyesini, ihtiyaç duyduğunuz anda ayarlamanıza olanak veren bir mikrofon kapatma düğmesi ile birlikte, GameDAC’ı kol uzunluğunda tutsanız bile .

Bu kulaklığın üzerindeki kablolar, uzun bir masanın üzerinde germek ve bir oyun makinesinin arkasına çok fazla sorun olmadan takmak için de yeterli. Tek dezavantajı, kabloların örgülü olmadığı, bu fiyat noktasında görmeyi beklediğimiz, ancak bu, muhtemelen bir başka oyun kitinin tek düşüşü.

RGB aydınlatması açısından SteelSeries Arctis Pro, kulaklığın dış kısmındaki GameDAC’da ince ayarlanabilen ince halkalara sahiptir. Buradaki renk seçenekleri arasında gökkuşağı, ısı turuncu, don mavi, sonra turuncu, kırmızı, sarı, mavi, yeşil, mor veya kapalı renkler bulunur.

Benzer şekilde, mikrofonun ucundaki aydınlatmayı da ayarlayabilirsiniz. Bu ışık, mikrofonun sesini kapattığını ve rengi, kulak bardaklarının kullanabileceği seçenekler ile değiştirebilir. Çok fazla esneklik ve özelleştirme seçeneği var ve her şeyin hem bir araya getirilmesi hem de bir şeyler yapmanın ne kadar kolay olduğunu seviyoruz.

Mikrofon kalitesi ve tasarım özellikleri

 • İki yönlü gürültü iptal etme
 • 100-10.000Hz frekans cevabı
 • -38 dBV / PA duyarlılığı

Arctis serisindeki diğer kulaklıklar gibi, SteelSeries Arctis Pro da kulaklığın gövdesine geri çekilebilen çift yönlü gürültü önleyici bir mikrofona sahiptir. Bu mikrofon aynı zamanda bükülebilir ve esnektir, bu yüzden oyun oynarken yüzünüzde bir şeylere ihtiyaç duyarsanız rahat pozisyonlara veya yoldan kolayca hareket ettirilebilir.

Mikrofon da ayarlanabilir – GameDAC ayarlarında mevcut ses seçenekleri ve kulak bardaklarından birinin arkasındaki kolay erişimli mikrofon kapatma düğmesi. Bunun da kayıt kalitesi ve gürültü giderme yeteneklerinden çok etkilendik.

Ayarlarda, mikrofonun yan tonunu ayarlayabilir ve böylece kendi sesinizi kulaklıkta duyabilirsiniz. Bunu tamamen kapatmak veya düşük, orta veya yüksek seviyeye ayarlamak için seçenekler vardır. Biz bu heyecanlı oyun oturumları sırasında kendimizi duymak için yararlı olduğunu ve kulaklıklar dış gürültü adil bir bit iptal etmek gibi bizi bağırarak önlemek için yararlı bulundu.

Karar

SteelSeries Arctis Pro + GameDAC ile hesaplanması gereken bir kombinasyon. Kulaklıklı mikrofon setini kendiniz satın alabilirsiniz, ancak yüksek kaliteli, sertifikalı yüksek çözünürlüklü ses istiyorsanız, GameDAC’a da ihtiyacınız var. Bu, herhangi bir araçla ucuz bir oyun kulaklığı değil, ama o zaman kim bir audiophile-hoş bir cihazdan beklerdi?

Bu kulaklık, mükemmel ses, mükemmel ince aydınlatma özelleştirme ve herkesin seveceği çok çeşitli ayarlanabilir ses ayarları sunar, ancak kalite için bir kulağınız varsa, bu kesinlikle kısa listeniz için geçerlidir.

SteelSeries Arctis serisinin büyük hayranlarıyız. Bu tasarım göze rahat, kolay ve saatlerce ve saatlerce giymek için bir sevinç. SteelSeries Arctis Pro, olağanüstü ses ve görkemli bir rahatlığa odaklanarak inanılmaz derecede mükemmel oyun kulaklıklarına yöneliyor. Bu yeni kulaklık ile SteelSeries, ihtiyaçlarını karşılayacak bir şey arayan bir audiophile oyun markasını piyasaya sürecek.

Tüm bu kalite bir fiyata geliyor ve 249,99 $ / 249,99 ABD Doları arasında kesinlikle önce seçeneklerinizi tartmanız gerekecek. Üstün surround ses, çantanızın daha fazla olması durumunda başka bir yere bakmak isteyebilirsiniz, ancak eğer yüksek kaliteli ses, peşinde olduğunuz şey ise, bu kulaklıklı mikrofon seti, lütfen memnun olacağınız ses keyfini çıkarır.


Corsair VOID Pro RGB Kablosuz

Bu listedeki diğer cihazlar fantezi ya da bütçenizi aşmazsa, başkaları da düşünmeye değer. Corsair VOID PRO RGB Kablosuz, kesinlikle bakmaya değer bir kulaklıktır. Diğer bazı kablosuz surround ses kulaklıkları kadar pahalı değil, aynı zamanda Corsair’den bekleyebileceğiniz mükemmel bir deneyim sunmayı başarıyor. 

Tasarım, konfor ve ses kalitesi

 • Dolby 7.1 sanal surround ses
 • 50mm sürücüleri
 • 20Hz – 20 kHz frekans yanıtı
 • 32k Ohm empedansı

Corsair VOID PRO RGB Kablosuz, geniş ve rahat bir uyum sunan kablosuz bir kulaklıktır. Kafasına çok iyi uyan geniş ve kolayca uzatılabilir bir kafa bandı var, ancak bazen biraz fazla gevşek oturmuş ve başınızı çok kuvvetli bir şekilde salladıysanız harekete geçecekti. Tabii ki, istediğiniz gibi sıkabilirsiniz ve gevşeyebilirsiniz ama denediğimiz diğer kulaklıklar kadar sıkı ve her şeyi kapsayan bir şey değildir. 

Kafa bandı, açıkça sağlam şeylerden yapılmıştır. Elde sağlam hissediyor ve kalite izlenimi ile uzun vadeli dayanıklılığa odaklanıyor. Bu, Corsair’in bu kulaklığın tasarımı ve oluşturulmasına harcadığı çabayı gösterdiği ve kanıtladığı iki yıllık garanti ile desteklenmektedir

Kulak yastıkları da geniş ve iyi uyuyor. Oyun oynarken rahatlık sağlamak için bellek köpüklü bir mikrofiber örgü kumaştan yapılmıştır. Bu örgü kumaşı, test ettiğimiz diğer kulaklıklardaki deri veya diğer tarz kumaşlarla karşılaştırıldığında biraz cızırtılı bulduğumuzdan, ancak uzun oyun seansları sırasında terlemeden veya aşırı ısınmadan kaynaklanan sorunlardan muzdarip olmadığımız anlamına geliyordu. 

Tasarım aynı zamanda cesur ve güzel ve çok Corsair gibi. Corsair’in hayranları, bu kulaklığın görünümünü ve hislerini hemen tanıdık bulacak. Corsair, önceki sürümlerin sağlam bir temeli üzerine inşa edilmiş ve bu kulaklık ile zaten sağlam bir tasarımda geliştirilmiştir. 

Bu kablosuz oyun kulaklığı beyaz, “karbon” (siyah) veya sarı renkte mevcut – beyaz versiyonu test ettik ve görünüşünü sevdik. Temiz, şık ve orada daha garip kulaklıklardan daha geniş bir kitleye hitap edecek mükemmel bir denge vurur. 

Adında “RGB” olan bir kulaklıktan beklediğiniz gibi, bu sürümde RGB aydınlatma da bulunur. Bu aydınlatma, kulak bardaklarının yan tarafındaki Corsair logosunun bir parçasıdır ve Corsair CUE yazılımı ile ayarlanabilir. Çeşitli renkleri ayarlayabilir ve aydınlatmanın yazılım içinde nasıl çalışacağını ayarlayabilirsiniz, ancak bizim için önemli olan şey, aydınlatmayı diğer Corsair RGB ürünleriyle aynı şekilde, örneğin klavye ve fare gibi aynı ışıkla eşleştiren “aydınlatma bağlantısı” işleviydi.

Oyun özellikleri

 • 40ft kablosuz menzil
 • Usb kablosuz dongle
 • 15-17 saat pil ömrü
 • 1,5 metre şarj kablosu

Kablosuz bir mikrofonlu kulaklık arıyorsanız, o zaman açıkça başka düşünceler de var. Kablosuz doğruluk, akü şarjı ve sinyal açısından nasıl olduğu gibi. Bu kulaklığın tüm alanlarda harika bir performans gösterdiğini bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Corsair VOID PRO RGB Kablosuz, oldukça etkileyici bir surround ses deneyimi sunmasını sağlayan Dolby işlemcili bir sanal 7.1 surround ses kulaklığıdır. Müzik ve filmlerin aynı derecede eğlenceli olmasına rağmen, oyun oynarken ses kalitesini sürükleyici ve mükemmel bulduk, bu da günlük kullanım için çok yönlü bir kulaklık. 

Pil ömrü açısından, Corsair VOID PRO RGB Wireless şarj edilmeden önce 15-17 saat civarında bir yerde yönetilmiştir. Steel Series Arctis 7 kadar iyi değil ama yine de oldukça etkileyici. Corsair kulaklıklı mikrofonun avantajı, oldukça uzun (1.5 metrelik) USB’den mikro USB şarj kablosuna sahip olması. Bu, şarjı azalttığında sadece takıp oyun oynamaya devam edebileceğiniz anlamına geliyor. 

Pilin ne zaman azaldığını size bildiren ipuçları da vardır. Pil seviyesi azaldığında ve şarj yuvasının yanındaki kulaklıkta yanıp sönen bir ışık olduğunda, düzenli olarak bip sesi duymanız ve size erken şarj etme ya da ne kadar oyun süresinin kaldığına dair fikriniz olduğu konusunda sizi uyarabilir. sen kaçmadan önce. Kablolu ve kablosuz modlar arasında kolaylıkla geçiş yapma seçeneğine sahip olmak kesinlikle güzel. 

Test sırasında kaydettiğimiz bir şey, bu kulaklığın inanılmaz yüksek bir ses seviyesi sunmasıydı. 50mm sürücüler bu konuda tamamen yeteneklidir. Deneyimimize göre bu kulaklığı 11’e kadar tamamen açmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. 

Kulaklığın üzerinde, hacimdeki kolay hacim değişikliklerine izin veren bir ses çarkı var. Bu düğmenin de başka bir kullanımı var. Ses düğmesine basıldığında, varsayılan olarak FPS rekabeti, doğrudan doğruya, sinema, net kesim ve bas desteği gibi EQ ayarları arasında geçiş yapılır. Bu, yaptığınız şeye bağlı olarak ses kalitesi ayarlarını kolayca değiştirmenize olanak tanır ve yazılımın içinde daha fazla değişiklik yapabilirsiniz. 

Kablosuz kapsama alanına gelince, Corsair VOID PRO RGB Wireless bir kez daha hayal kırıklığına uğratmaz. Corsair bu kulaklığın yaklaşık 40ft civarında olduğunu iddia ediyor. Test sırasında oldukça doğru bir iddia olduğunu gördük. Evin çoğunu ses çıkarmadan yapabileceğimiz anlamına geliyordu ve şaşırtıcı bir şekilde bir dizi duvar boyunca sesi sürdürmeyi başarmıştı. İster hızlı bir atıştırmalık isterse rahat bir mola olsun, bu kulaklık, ihtiyacınız olan şey olan dinlemenizi kesmeden devam edecektir. Sadece makinenizden uzaklaşmadan önce mikrofonunuzu susturmayı unutmayın. 

Mikrofon kalitesi ve tasarım özellikleri

 • Tek yönlü gürültü önleyici mikrofon
 • 100Hz ila 10 kHz frekans yanıtı
 • Ayarlanabilir sidetone ayarları
 • Mikrofon sessiz düğmesi
 • -38dB (+/- 3dB) duyarlılık 

Daha önce de söylediğimiz gibi, bir oyun kulaklığının mikrofon kalitesi, modern oyuncu için açıkça önemlidir. İyi haber ise, bu kulaklığın makul bir ses kalitesi sunan yetenekli bir mikrofona sahip olması. Olması gerektiği gibi duyduğunuzdan emin olmak için, çevredeki ortamdaki gürültüyü azaltan gürültü önleme özellikleri de dahil olmasını beklersiniz. 

Mikrofonun tasarımı, kulaklığın kalan kısmının üstün yapısını da korur. Uzun, güçlü ve dayanıklıdır. İstediğimiz kadar esnek olmasa da, yan yana hareket olmadığı için, gerektiğinde yoldan çıkıyor.

Mikrofonu yukarı doğru itmek ayrıca, tuvalete hızla gitmeniz veya atıştırma sırasında yoldan çıkarmanız gerektiğinde kullanışlı olan sesi otomatik olarak kapatır. Kulaklığın yan tarafında da kendi kişisel tercihinize bağlı olarak mikrofonun sesini çeşitli şekillerde kapatmanıza izin veren bir ses kısma düğmesi de bulunmaktadır. 

İşlevler de orada bitmiyor. Corsair CUE yazılımında, mikrofonun kenar taşını da ayarlayabilir ve ayarlayabilirsiniz. Bu, kendi sesinizi, dinleme seslerinizi yüksek bir seviyeye getirme alışkanlığınız varsa veya kendinizi düşünmekten duymadığınızı fark ederseniz, kullanışlı olan kulaklıklar aracılığıyla duymanızı sağlar. 

Karar

Diğer kablosuz oyun kulaklıklarına alternatif olarak Corsair VOID PRO RGB Wireless ürününü ele aldık. İyi inşa edilmiş ve dayanıklı bir tasarımdan mükemmel bir ses kalitesi sunan, kablosuz bir surround ses oyun kulaklığı. 

Earcup’ları biraz cızırtılı bulduk ve Asus Strix 7.1 veya Turtle Beach Elite Pro Professional kulaklıklarının yakın ve sıkı uyumunu tercih ettik, ancak bunların hiçbiri kablosuz ve bu kulaklık da daha ucuz. 

Corsair VOID PRO RGB Wireless, yaklaşık 100 £ / 100 $ değerinde fantastik bir seçenektir ve iki yıllık bir garantiyle desteklendiğinden, paranızın karşılığını alacağınızdan emin olabilirsiniz. 


En iyi açık hava yüksek kaliteli oyun kulaklığı


Ses tekniği ATH-ADG1x

Bu makalede, yüksek kaliteli ses kulaklıklarını daha önce ele aldık. Bu kulaklıklar, geniş bir dinamik aralık ve ortalama bir insanın takdir edemeyeceği yüksek kaliteli bir ses deneyimi sunabilen bir oyun kulaklığının peşinde olan audiophiles’ı hedefliyor.

Audio Technica ATH-ADG1x böyle bir kulaklıktır. Bu açık hava, yüksek sadakatli stereo oyun kulaklığı, kulaklarınıza doğrudan iletilen hafif, açık ve doğal ses ile rahat bir oyun deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Eğer sanal surround ses sizin için bir şey değilse de, etkileyici ses deneyimleri fikri, daha iyi bir frekans yanıtı ile temyiz ederse, bu sizin için kulaklık olabilir.

Tasarım, konfor ve ses kalitesi

 • Konfor için açık hava kulaklığı tasarımı
 • PC için 5mm konnektör ve stereo splitter fişi
 • 2,0 m uzatma kablosu ile 2 m kablo
 • 53mm stereo sürücüleri
 • 5 – 35.000 Hz frekans cevabı
 • 99 dB / mW hassasiyet
 • 48 ohm Empedans

Audio Technica ATH-ADG1x, ilginç ve sıra dışı bir tasarım sergiliyor. Büyük kulaklıklar, saatlerce bile olsa rahat ve havalı bir oyun ses deneyimi sunan kadife tarzı kulak yastıkları ile tamamen metal bir petek ağının altında oturmaktadır.

Bu büyük yuvarlak kulak bardakları, rahat ve hoş giyecek şekilde tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda geniş 53mm stereo sürücülerini barındırabilmektedir. Bu sürücüler, eylemin gerçekleştiği yerdir. Benzersiz bir ses deneyimi sunmak için tasarlandılar ve aslında bu kutulardan gelen ses kalitesinden etkilendik. Kulaklarınızı, oyunlarda ve müzikte fark etmediğiniz yeni seslere açıyorlar ve ne yaptığımızın bir önemi yokken, sesin kalitesinden etkilenmedik ama yardımcı olamadık.

Harika sesin yanı sıra, Audio Technica ATH-ADG1x ayrıca ilginç bir tasarıma sahiptir. Başınızın üst kısmında yer alan normal kafa bandı yerine, bu kulaklık başınızın her iki tarafına oturan iki ped kullanır ve böylece kafanızın veya tüm saçınızın bant şeklinde ezilmemesini sağlar. Bunun temel olarak bir Mohikan sporu yapmamıza benzeyen, ama aynı zamanda inanılmaz derecede rahat olduğu görülüyordu.

Bu tasarımın dezavantajı kulaklığın boyut olarak ayarlanamamasıdır. Bu esnek olması ve kafanızın şeklini yeterince kolay bir şekilde göz önüne alması gibi bir sorun değildir, ancak bunun bazen biraz gevşek hissetmesini sağladığını bulduk. Kafanızın büyüklüğüne bağlı olarak, farklı deneyimleriniz de olabilir.

Yazılım ve kurulum

 • Gerekli yazılım yüklemeleri yok
 • Tak ve çalıştır kurulum

Audio Technica ATH-ADG1x, 3,5 mm bağlantı kullanan bir kulaklıktır. Bu sayede daha fazla yazılım veya firmware yüklemeye gerek kalmaz. Takın ve uzaktasınız. Bu, PS4’te kullanım için mükemmeldir ve sağlanan splitter kablosuyla PC’de mükemmel şekilde çalışır – makinenizde hem kulaklık hem de mikrofon girişi için fişe takmanıza izin verir.

Ayrıca, kulaklığı hala bir kulaklık jakına sahip olmak için şanslıysanız, cep telefonunuzla birlikte kullanabileceğiniz anlamına gelir. Tasarım, kesinlikle konuşmak için hiçbir garish RGB aydınlatma olduğu için evden giymek için yeterince ince.

Oyun özellikleri

 • Stereo oyun kulaklığı
 • Kablolu ses kontrolü ve mikrofon sessiz
 • Yüksek sadakatli ses

Bahsedildiği gibi, bu bir stereo oyun kulaklığı. Bu, bu tasarımla sanal veya “gerçek” surround ses için bir hesap olmadığı anlamına gelir. Tabii ki, Windows Uzamsal Ses ayarlarını kullanmayı tercih edebilir veya o boşluğu doldurmak için oyun olarak Dolby Atmos oyununu deneyebilirsiniz . Surround ses, bu kulaklığın hedefi değildir, bununla birlikte oyun oturumlarınız sırasında etkileyici ve etkileyici bir ses deneyimi sunmaktır.

Bu yüksek kaliteli ses, çeşitli oyunlarda inanılmaz derecede iyi çalışır. Duyduğumuz yeni sesler ya da yeni kulaklıklarla karşılaştık ve yeni kulaklıklar kullanarak saatlerce ve saatlerce oyun oynadık.

Kullanım kolaylığı için, kulaklığın kablosunda mikrofon sesi kapatma düğmesi ve ses çarkı vardır. Bu, özellikle tasarımın mikrofonun yolun dışına kolayca katlanamayacağınız ve bunu yapmak için otomatik susturmanın olmadığı anlamına geldiğinde her zaman hoş bir ek olur. Ses kontrollerini biraz hassas bir şekilde bulduk, çünkü çok hassas olduklarını ve en azından beklediğimizde sesli bir ses çıkarabildik, aksi halde iyi çalışan harika bir tasarım.

Kablolar hoş ve uzundur, bu da masanın üzerinde takılma tehlikesi olmadığı veya bir oyun oturumu sırasında kulaklarınıza çekilme tehlikesi olmadığı anlamına gelir. Bununla birlikte, burada örgülü kablo bağlantısının olmaması, başka türlü yüksek kaliteli bir kulaklığın üzerinde hayal kırıklığı yaratıyor.

Mikrofon kalitesi ve tasarım özellikleri

 • Supercardioid kondenser mikrofonu
 • 100 – 12.000 Hz frekans cevabı
 • Gooseneck tasarımı

Audio Technica ATH-ADG1x etkileyici bir frekans aralığına sahip bir süper kardioid kondansatöre sahiptir. Kısa ama esnek bir anlam, isteğinize göre bükülebilir. Aynı zamanda, nefes alma gürültüsüyle ilgili problemlerle mücadele etmek ve konuşmaya başlamak için klasik bir ön cam ile birlikte gelir.

Sonuç, arkadaşlarınızla sohbet ederken veya çevrimiçi düşmanlarla alay ederken harika bir kalite sunan etkileyici bir mikrofon. Bu mikrofon, bir kulaklıkta test ettiğimiz en iyilerden biridir ve test sırasında hayal kırıklığına uğratmadı. Bununla birlikte, biz oyun sırasında içmeye veya yemeye çalışıyor olsaydık, çoğu zaman bir şekilde ifade edilen tasarım stilinden ötürü hayal kırıklığına uğradık. Küçük bir çıngırak, ama yine de düşünülmesi gereken bir şey.

Karar

Yüksek kaliteli ses sizin için önemliyse ve son teknoloji stereo oyun kulaklığından geçiyorsanız, Audio Technica ATH-ADG1x göz önünde bulundurulmaya değer olabilir. Ancak, çok pahalı – yaklaşık 279 £ / 299 $ ‘dan satın almak için en iyi kulaklıklardan biri olarak konumlandırılmış, ancak bu listede bazılarının özelliklerinden yoksundur.

Daha az para için, çok iyi bir sanal veya gerçek surround ses kulaklığı veya daha az para için mükemmel ses veren bir kablosuz cihaz alabilirsiniz.

Yani, eğer yüksek sadakat bir gereklilikse, o zaman bu bir seçenektir ve kesinlikle hayal kırıklığına uğratmaz. Tecrübeye dayanarak, SteelSeries Arctis Pro + GameDAC’ın açık hava ve gevşek kulaklıklar daha çekici olmadıkça daha iyi bir seçenek olabileceğini öneriyoruz.

Sonunda, Audio Technica ATH-ADG1x kesinlikle dikkat etmeniz gereken bir şey ama sadece 3,5 mm’lik bir stereo kulaklık için çok para kazanmaya istekli iseniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

87
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

0 Yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle