Erkeği Kıskandırmanın Yolları


36

Erkeği Kıskandırmanın Yollarını bilmek istiyorsan öncelikle sana karşı bazı duygulara sahip olduğundan emin ol. Kıskançlık; adam sana karşı hisleri varsa çalışır. Tamamen ilgilenmiyorsa, onu kıskanç hale getirmek için çok zorlanacaksınız.

Bir Erkeği Kıskandırmak.

Bir erkeğin kalbinin içine girip girmediğinden emin değilseniz, onun kıskanç olup olmadığını deneyebilirsiniz. Kişilikler farklıdır kendinizinkini merak ediyorsanız Kişilik Testleri kategorimizi mutlaka ziyaret edin.

Sormadan yada denemeden %100 kesinlik kazanacağını bilmek imkansız olsa da, size karşı kıskançlık ettiğini gösteren birçok anlatım işareti vardır.

Grup içinde size daha fazla önem veriyorsa, her zaman size bakarken yakalanırsa şans o, sana karşı bir kıskançlığı vardır.

Elbette, kartlarınızı doğru oynuyorsanız, bir erkeği kıskandırmaya çalışarak kendinizi daha fazla fark ettirebilirsiniz, ancak başlangıçta biraz ilgi yoksa, bunu yapmak daha zor olacaktır.

Erkek arkadaşlarınla ​​takıl. Aslında tarihe gitmemenize rağmen, beraber takılıp kaldıkları bazı erkek arkadaşların olması güzel.

Taahhütlü bir ilişki içinde olsanız bile, erkek arkadaşlarınızın olmasının yanlış bir yanı yoktur, ancak onlarla takılınca sevgiliniz muhtemelen en azından biraz kıskanç ve gergin olacaktır.

Onu hafifçe görmezden gelmeyi deneyin.

Kendisi ve birlikte tanıdığınız bir başkası otobüste oturuyorsa, kıskançlık kazanmaya çalıştığınız kişiye değil, arkadaşınıza merhaba deyin.

Eğer hemen tepki gösteriyorsa, senden hoşlanıyor. Değilse, muhtemelen umursamaz. Kaba olmak ya da onu tamamen görmezden gelmeniz gerekmez, özellikle de sana ulaşırsa yapmazsın, ama onunla konuşma ya da onu fark ettiğini bilmene izin verme yoluna gitmemelisin.

erkeği kıskandırma sanatı
Onu ortam içinde görmezden gelin ve başkaları ile ilgilenin

Eğer çok mesaj yazıyorsa, ona hemen dönme. En kısa sürede kendisine geri dönmektense yapacak daha iyi işleriniz olduğunu görmek için en azından bir iki gün verin (işiniz olmasa bile!).

Eğer sizi koridora veya sakin bir yere götürüp merhaba derse, merhaba diyebilirsiniz, ancak yavaşlamayın ve onunla konuşmayın;

Aceleniz ve gideceğiniz yer varmış gibi yapın!

Onu tamamen engelleyin ve sonra gerçekten kıskançlık kazanacaktır. Onu umursamıyormuş gibi davranmak kusursuz kıskançlık planınız olacak.

Özellikle bir erkekle çıkmaya başlamışsanız veya bir adam sizi terk etmişse, dışarı çıkıp başkalarını görmeniz bağımsızlığınızı korumanın ve sizi aramak için daha fazla çaba sarf etmeyi denemek istediğiniz kişiyi yaratmanın harika bir yoludur.

Eski birisin, seni gerçekten kaybetmekten üzüntü duyuyorum. Elbette, yalnızca eski halinize dönmeyi sevmediğiniz insanlarla buluşma malısınız, çünkü sadece duygulara zarar vereceksin ve her şeyi olması gerekenden daha karmaşık hale getireceksin.

Eğer siz ve arkadaşınızla tanışmaya çalışıyorsanız

Kıskançlık içinde olmaya çalıştıklarınızın doğal olmasını sağlayın. Çok histerik bir şekilde gülmekten ya da “Bana bak, ben olmadan çok güzel zaman geçiriyorum” demeye çalışmaktan büyük zaman geçirmesini bekleyin.

Flört diğer çocuklar ile. Hiçbir şey, bir erkeğe ilgi duydukları veya diğer erkeklerle flört ettikleri zamanki kadar çılgınca davranamazlar.

Birçok erkek doğası gereği inanılmaz derecede rekabet eder ve eğer diğer çocuklar sizi beğenirse, sizi daha önce farketmemiş bir adam bile ilgi gösterebilir. Adamın önüne koyarak ya da ona geri döneceğini bildiğiniz durumlarda flört ettiğini bildiğinden emin olun.

Kısa sürede çok fazla erkekle flört ettiğinizde, özellikle de normalde o kadar çok flört ederseniz yakalayabilir.
Fakat bunu açıkça ifade etmeyin, çünkü onunla tanışmak ve flört etmek kolay bir kız olduğunuzu düşündürebilir. Kötü bir izlenim yaratmak istemiyoruz, değil mi?

O erkek hakkında düşünmeyi bırakıp yapacak hiçbir şeyiniz yoksa, programınızı daha dolu hale getirin.
Eğer meşgul olduğunuzu görebilir ve sizin için önemli olan şeyleri yaparsanız, o zaman harika olur.

O daha çok ilgilenecek.

En iyisine bak. Erkeği kıskandırmak istiyorsan, pantolonla dolaşmazsın. Muhtemelen bir mini etek ve topuklu ayakkabı giymek istemiyorsun da, ama onun sizi göreceğinden emin olduğunuz zamanlar kendinizin  çok şirin görünmesi için çaba göstermelisiniz, böylece sizi fark edecek.

Saçınızı şekillendirmek, gülünç kıyafetler giymek ve görünüşünüzde biraz zaman harcadığınıza benzemek için gayret gösterin.

Bu, bir ünlü veya süper model gibi görünmeye çalışmamak için değil, en iyi benliğinizin bir versiyonuna benzemek anlamına gelir.

Bırak da harika zaman geçirdiğini görelim.

Yapabileceğin en iyi şey, kıskandırmak istediğin erkekle harika zaman geçirmektir. Bu, kız arkadaşlarınızla gülmek, bir partide dans etmek ya da sadece sizi mutlu ve özgür hissettiren bir şey yapmak anlamına gelebilir.

Dikkatinizi ne isterseniz ona verin, bunu gözlemleyen erkek gerçekten inanılmaz bir zamana sahip olduğunuzu görecek! Ona bundan daha kıskanç hissetmesi için daha ne yapılabilir ki?

Sizin onu düşündüğünüzü ve kıskandırmak için uğraştığınızı yaptığınız her hareket sonrası ona baktığınızı fark eder ise kıskanmayacaktır kendiniz gibi yaşadığınızı ve onun sıradan biriymiş gibi olduğunu hissettirin. Bu onu delirtiyor.

Hep Meşgul olun.

Yapmaktan hoşlandığınız şeyleri yapın. Meşgulsenız ve eğleniyorsanız, bir erkek için her zaman vaktiniz olmaz, kıskanç olmaya başlar. Bu teknik, eski sevgililer için özellikle etkilidir.

Bu, hayatınızla devam ettiğinizi ve onsuz daha iyi vakit geçireceğinizi gösterir. Bu teknik adamın kıskançlığına ilham vermezse bile daha iyi olur.

Eğer meşgul kalmazsan, bütün zamanını adamı takıntılı geçireceksin ve anlatabilecektir.

Rastgele flört etmek ve bir erkeği yönlendirmek arasında bir fark var. Zavallı adamın umutlarını arttırdıracağından, sadece başka birine geri döndüğünüzden hoşlandığını bildiğiniz biriyle flört etmeyin.

Onu biraz terletirsin.

Onun için her zaman hazır olursanız, gizeminizden bir kısmını kaybedersiniz ve gizem kıskançlık yaratabilir. Örneğin, aramalarını her zaman cevaplamayın.

Birkaç saat sonra onu ararsanız – ilgileniyorsanız mutlaka onu aramalısınız – ne yaptığınız konusunda belirsiz olun. Bir arkadaşınızla dışarıda olduğunuzu veya sadece meşgul olduğunuzu söyleyin.

Sadece telefonu cevaplamayarak, onun ne yaptığınızı ve kim olduğunuzu hakkında meraklanmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı şekilde, eğer bir şeyler yapmak isteyip istemediğinizi sormaya çalışırsa, arada bir başka planlarınız olduğunu söylemeniz iyi olur, gerçekten istemeseniz dahi.

Sosyal medya kullanın.

Sahildeki rahat bir voleybol oynarken on tane ateşli bir çocuğun bir fotoğraf çekimi yayınlamak zorunda değilsiniz. Bununla birlikte, Facebook, Twitter, Instagram ve diğer hesaplarını kullanarak, adamın onsuz harika bir hayat yaşadığını görmesini sağlayabilirsiniz.

İster bildiğiniz çocuklar ile resim yükleyin, o hafta sonu gittiğiniz muhteşem bir parti veya müzeden bahsedin veya dünyaya en iyi arkadaşlarınızı ne kadar çok sevdiğinizi gösterin, bu adamı kıskanç ve sinirlendirir sosyal medyayı kullanabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarınızı onu kıskandırmak için bir silah olarak kullanın

Yine de çok sık göndermeyin, aksini düşünür – hayatını  sosyal medyada geçiren fenomen olma kıtlığı çeken bir süzük olduğunuzu düşünebilir.

Bu konuda fazla açık olmayın. İster inan ister inanma erkekler sizin ne yapmaya çalıştığınızı bir birine söyleyebilir.

Bazen yapabileceğiniz en iyi şey farklı bir çocuğa gülümsemek ve dikkatini çekmesini istediğiniz kişinin bunu duymasını sağlamak olacaktır.

Kıskançlık kazanmak isteyen adamın dikkatini çekebilecek incelikli şeyler var; bu nedenle

O kişiye ihtiyacınız olmadığını hissettirmeniz gerekiyor ve kendi yolunuza gitmelisiniz.

Onunla aynı odada iseniz yapmak istediğiniz şeyleri yapın. Kişiliğini sadece kıskanç yapmak için değiştirirse, söyleyebilir.

Onun önündeki diğer çocuklar hakkında konuşun.

Bunu yaparken çok açık olmayın sakın mesela “Geçen hafta tüm gün Metin’le birlikteydim adam çok ateşli” gibi adamı sinir küpü yapacak bir yalan yerine

“Geçen gün Metin’in attığı müzik çok hoş saatlerce dinledim” gibi bir hikaye anlattığınızda bu erkeği kıskançlıktan deli edecektir. Sürekli Metin isminden bahsetmeyin arada söyleyin çok kasmayın.

Tam bir pislik olma. Karşındaki erkeği kıskandırmak elbetteki dünyanın en güzel şeyi ama bunu bir amaç haline getirip abartırsan ve sadece bundan zevk almaya başlarsan hem karşındaki erkeği hemde çevrendekiler kaybeder başkalarının sana olan bakış açısı değişebilir unutma “Her şeyi tadında bırak”  ve “Fazla naz aşık usandırır”

Konuşmanızı kısa tutun.

Kıskanmak isteyen adamla konuşmaya başlarsa, ona bütün zamanınızı vermeyin. Birkaç dakika kendisiyle konuşun ve sonra sınıfa, arkadaşlarınızla tanışmaya ya da hiçbir şey yapmadan gitmek zorunda olduğunuzu söyleyin.

Zaten konuşmasında uzun cümleler kuruyor ve büyük bir iştahla çevrenizde kafesteki kuş misali dönüyorsa unu yarıda kesin bu konuşma şuan yapılması gereken en önemli şey değilmiş gibi davranın ve kısa kesin gitmek zorunda olduğunuzu, hayatın devam ettiğini ve yapacak daha önemli şeylerin olduğunu hissettirin.

Onunla konuşurken dikkatinizin % 100’ünü vermeyin. Ona aklınızda başka şeyler olduğunu görmesini sağlayın.

Planlarınızı gizemli tutun.

Hafta sonunu sorarsa, ona sade bir gülümseme verebilir ve sadece “Gerçekten şaşırtıcı” diyebilirsiniz.

Bununla ne demek istediğini tahmin edebilmek için onu terk edebilirsiniz – Yan komşu Hayriye teyzenizin 50. doğum gününü kutlamak yerine sinemada başka bir adamla eğlenmenin harika bir zamanı olduğunu düşünecek olması ihtimali çok yüksek. Gitmek zorunda kalırsan,

“Dişçimin randevusu için zamanı!” Demene gerek yok! Bunun yerine “Gitmek zorunda olduğum bu şey için geç kaldım” deyin. Bunun bir randevu olduğunu düşünecektir kesin 😉

Kıskanç olmasını istersen, açık bir kitap olma.

Ona ne yapabileceğinizi tahmin etmeye ve onu kıskançlaştıracak kendi senaryolarınızı yaratmaya yönlendirin!

Hedefiniz onunla buluşmak içinse onu çok uzun süre kıskanç kılmaya çalışmayın. Bir adamı kıskanç yapmak istiyorsan, kalbini kırdı ve onu geri getirmek istiyorsan harika olur.

Ama bir adamı kıskanmak istiyorsan, aslında onu seversin ve bu manevrin dikkatini çekeceğini düşünürse, sınırlarını bileceksin.

Başlangıçta biraz flört ve kıskançlık yapma iyidir, ancak çok ileri götürürseniz, adam ilgilenmediğini düşünebilir, hoş bir insan değil, her erkekle birlikte olan tür bir kız değildir.

Siz ve adam gerçek bir bağlantı kurmaya başladıktan sonra, kıskançlık bayrakları en aza indirebilirsiniz.

Adamla görüşürseniz, onu ayak başında tutabilirsiniz, ancak bunu kıskanç yapmaktan daha iyi yollar var! Adamla bir ilişki kurmak istiyorsanız, o zaman ilişkinizi güven temelli kurmak en iyisidir kuşkusuz ve şüphesiz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

36
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

6 Yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle