Erkekleri Etkilemenin Yolları 8 Yöntem

Her kadının karşı cinsin dikkatini çekmek istediğini söyleyebiliriz. Bilim insanları bunu hangi özelliklerle gerçekleştirebileceğinizi kanıtladı!


41

Neredeyse bütün kadınlar “karşı cinsi nasıl etkilerim?” sorusunun cevabını bilmek ister. Erkekleri Etkilemenin Yolları aslında sanıldığı kadar zor değildir. Belki bu yöntem ile Gerçek aşkı bulmak hayal olmaz 😉

Bilim insanları sonunda bu konu hakkındaki gerçekleri açıklamak için hazır olduklarını belirtiyor. Bilim insanlarının yaptığı çalışmalar erkeklerin sadece güzel yüzleri olan ve ince bir vücuda sahip olan kadınlarla ilgilenmediğini gösteriyor.

Erkekleri etkilemenin yolları başlıyor

1. Yöntem

Bir erkek bir kadını ilk gördüğü zaman bilinçaltı olarak onunla olup olamayacağını düşünmeye başlıyor.

Erkekler genellikle büyük kalçalara ve kalçalarına nazaran ince bir bele sahip olan kadınları arıyor. Bu görünüm erkekler için sağlıklı bir görünüm olduğu için kadınların da bu şekilde görünmesini istiyorlar.

2. Gülümseme

Gerçekten içten bir gülücük erkekleri cezp etmeyi başarıyor. Bir gülümseme ile bir erkeğin dikkatini çekebilirsiniz. Gülümseme ile kahkaha arasında ki farkı da bilme gerek.

Erkeklerin gözlerinin içine bakarak gülümseyen kadınlar onunla flört için hazır izlenimi vermeyi başarıyor.

Erkeklerin aynı zamanda kadınları dişlerine baktığını da söyleyebiliriz. Sizden bembeyaz Holywood yıldızları gibi bir diş beklenmiyor. Fakat sararmış dişler hiçbir erkeği etkilemez.

3. Simetrik yüz

Simetrik bir yüz gerçekten çekici olan özellikler arasında yer alıyor. Beynimizde genellikle simetrik bir yüz daha az simetrik olan bir yüze göre daha açıklayıcı durur.

Elbette herkesin yüzü %100 simetrik olacak diye bir durum söz konusu değildir. Fakat yüzünüzde ne kadar az asimetri bulunuyorsa o kadar dikkat çekici olacaktır. Erkekleri Etkilemenin Yolları demek ki yüz simetrisinden de geçiyor

4. Dudaklar

 

erkekleri etkilemenin yolları
erkekleri etkilemenin yolları

Erkekler genellikle gerçekten öpmek istediği bir dudak yapısına sahip olan kadınlardan etkilenmektedir.

Kadınlar bu evrede her ne kadar dudaklarını daha kalın göstermeye özen gösteriyor olsa da erkekler genellikle ince ve orta kalınlık arasında dudağa sahip olan kadınları tercih etmektedir.

Manchester Üniversitesi’nde yapılan bir araştırmada erkeklerin 7 saniyeliğine olsa bile kırmızı dudaklara sahip olan kadınlara dikkat ettiğini ortaya çıkardı.

5. Gözler

Erkekler genellikle büyük gözlere sahip olan kadınları tercih eder ve bunun da açıklanabilir ve sebebi var.

Birisi hoşlandığı bir kişiye baktığı zaman genellikle bilinçsizce gözlerini genişletir. Bu yüzden daha büyük gözlere sahip olan insanlar daha çekici ve mutlu gözükecektir.

6. Kaşlar

Görünümünüzde en önemli yere sahip olan unsurlar arasında kaşlarınızın da yer aldığını söyleyebiliriz.

Kaşlar özellikle duygu ve düşüncelerin ifade edilmesi sırasında çok önemlidir. Eğer iyi şekillendirilmiş kaşlara sahipseniz erkekler adeta gözlerinizde kaybolduğunu hissedecektir.

İnsanlar genellikle karşısındaki kişinin kaşlarını gözlerine göre daha sık görüyor. Bu yüzden makyaj yaptığınız sırada kaşlarınızı ihmal etmemeye özen gösterin.

7. Duruşunuz

Kişisel duruş hakkında sizlere söyleyebileceğimiz çok şey var! Genellikle duruşunda sorun olan kişiler sosyalleşmeyle ilgili çeşitli problemler yaşamaktadır.

Genellikle utangaç olduğu için yeni tanıdıkları kişilere açık bir tutumları bulunmamaktadır. Genellikle iyi bir vücut yapısına sahip olan kişiler daha çekici ve emin durmaktadır.

Sizin nasıl bir duruşa sahip olduğunuza göre karşınızdaki kişinin sizden etkileneceğini söyleyebiliriz. Eğer insanların sizin hakkınızda nasıl düşündüklerini değiştirmek istiyorsanız duruşunuzu değiştirmelisiniz.

8. Renk

Gardırobunuzda kırmızı bir elbiseniz yer almıyorsa artık eklemenin zamanı geldi diyebiliriz. Giydiğiniz renkler sizin çekiciliğinizi etkileyecektir.

Erkeklerin kırmızı rengini cazip bulduğu, aşk ve tutkuyla ilişkilendirdiği bulunmuştur. Siyah giymeniz ise karşınızdaki erkeğe kendinden emin ve zeki bir kadın olduğunuzu gösterecektir.

Erkekleri Etkilemenin Yolları konumuza son verirken birde bonus taktik vereyim erkek oldukça ilkel bir güdü ile yaşar erkek demek gücün simgesidir ve bunu her fırsatta kullanmak ister erkeğe gücünü kullanması için fırsat verin onun korumasına ihtiyacınız olduğunu hissettirin sevimli ve tatlı olmaya çalışın 😉


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

41
melikea

2 Yorum


Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Meme
Upload your own images to make custom memes