Fesbuk Giriş Nedir Bu Fesbuk


Fesbuk namı diğer Facebook ülkemize gireli bir 10 yıl oldu. Üye olan her insan eminim ki daha önce üye olmuş birini mutlaka kınamıştır. “Bırak olum şu fesbuku internetten çıkmıyon” gibi tepkiler illaki herkes bir kez duymuştur elbette. Sonra gün geldi telefonlara girdi bu melet akabinde herkes hücum etti.

Sen hangi tarzsın?

  • O tür paylaşım ve kullanıcılara kızan (86%, 6 Oy)
  • Herşeye Amin yazan ve Paylaşan (14%, 1 Oy)

Toplam Oy: 7

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Bu dönem ve sonrasında genelde akrabalardan oluşan bir arkadaş listesi belirir. beğeniler islami ağırlıklıdır paylaşmayan bizden değildir tarzı paylaşımları beğenenleri çok görürüz her şeye tepkimizi özgür ve ağır bir biçimde koyarız gel gör ki bu tarz hesapların özel mesaj bölümünde fake kız hesaplarına atılan “slm” tarzı yazışmalar öne çıkar ilginç bir çelişki 🙂

Günümüzde de durum aynıdır hemde daha ağır bir biçimde devam eder bir zamanların eleştiri okuna maruz kalan fesbuk şimdi en güçlü silahları. Gizli saklı yapılan işlerin işlek mekanı olmuştur gün gelir spam mesajlar ve ölçüsüz arkadaş eklemeleri yüzünden hesapları ceza yer ve açmaları imkansızdır çok sevdikleri fesbukun şifresini bile hatırlamazlar çevrelerinde illaki bilen biri bulunur bu adamlar hep vardır olmak zorunda Facebook hesap kurtarma nedir bilmezler vatan kurtarmaya gelince klavyeyi kimseye vermezler yazılan küfüre amin diyecek kadar da imanlılar vel hasıl Türkiyede fesbuk kullanıcısının genel profili budur.

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
O ne Lan O ne Lan
0
O ne Lan
Öfkeli Öfkeli
0
Öfkeli
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Zekice Zekice
0
Zekice
Aşık Aşık
0
Aşık
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Havalı Havalı
0
Havalı
Mehmet

Kalfa

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

Yorumlar 0

Daha Fazla Anketler

Bunlarda var

Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin