Halka 3 Film Konusu


20

İnsanları ürkütmeye devam edebilen Halka filminin devam filmi olarak buluna Rings’in vizyon tarihi yakın zamanda açıklanmıştır. İlk olarak adı The Ring 3D ismi ile açıklanmış olan ancak hemen ardından Rings’e dönen halka 3 için yakın süre içerisinde bekleyişler sona eriyor.

Halka filmini günümüzde bilmeyen sinemasever yoktur. 7 gün sürecek olan korku dolu bir macera konusunda anlatan filmin yenisi çekim aşamasına girdi. 2016 yapımı olarak bulunan film son zamanların en çok konuşulacak filmi olarak yer alıyor.

Başrollerini Naomi Watts’ın üstlenmiş olduğu korku seansının 3. yapımı olacak olması beklemeye alınan halka 3 izlemek için 24 Şubat 2017 tarihinde vizyona girmektedir. Paramount Pictures’ın filminin vizyon tarihlerini değiştirme sebebi ise aynı süre içerisinde vizyon aralığı içerisinde birçok Hollywood yapımının vizyona girmiş olması sebep olarak gösterilmektedir.

Filmin yönetmen koltuğunda Before The Fall yapımı ile kendinden söz ettirmiş olan İspanyol yönetmen F. Javier Gutiérrez bulunmaktadır. Filmin oyuncu kadrosuna ise bu kez Watts yer almıyorken, Aimee Teegarden, Johnny Galecki, Laura Wiggins ile birlikte Alex Roe seri filminde başrollerini üstlenmektedir.

Filmin Konusu

Yakın süre içerisinde halka 3 tek parça izlerken fragmanını seyretmeniz sırasında sizde aynı şeyleri görebilirsiniz. Diğer ayrıntılardan bahsetmemiz gerekirse ilk olarak telefon çalmakta ve kadının elinden telefonun düşmesine neden olmaktadır. Tutmuş olduğu bölgede kurşun, yanık izleri yer almaktadır. Bu oluşumun hangi bölgeden geldiği ise tam olarak bilinmemektedir. Uzun saçlarıyla beraber televizyonda bulunan kuyu görüntüsüyle hatırlanan mistik küçük, minik kız çocuğu musallat olduğu insanları öldürmekle meşgul olur. 7 gün içinde musallat olduğu ruhları etkisiz duruma getirmek isteyen bu minik kız 7 günde musallat olmuş olduğu kişiye dünyayı dar etmektedir. İlk olarak musallat olabilen insanın sırtında halka yer almaktadır. O halka oluştuğu sürelerde ise sizin için hayatın sonu gelmiştir.

Teknolojinin gelmesi ile beraber filmler daha kaliteli çekilmektedir. Sanal yapılmış olan sahnelerde filmin muazzam görüntüleri halka 3 izleme sırasında yer almıştır. Film serisini seven kişiler daha da heyecanlandı diyebiliriz. Son zamanlarda çıkmış olan bilim kurgu dalı içinde oldukça kaliteli bir yapım olarak bulunan halka 3 tek parça izle film serisinde bulunan Alex Roe bu filmde de başrolü paylaşmaktadır.

Fragmanın son dönemlerine doğru halka 3 full izleme esnasında tahmin etmeye çalışmamız gerekirse uçakta bile kanlara boğulmuş olabilen kocası tüm dünyayı tehlikeye attığını göstermektedir. Bu sayede kız ölüyor ile kocası da büyük bir lanete musallat olmaktadır. Tüm dünyası kararmış olan bu adam ise pilotun odası içinde doğru gelmiş olan büyük böcekleri ve kanları görünce çığlık atmaktadır.

Heyecan Başlıyor

Yayınlanan fragman son zamanlarına doğru halka 3 filmini izlemeye çalışırsak uçakta bile kanlara boğulmuş olabilen kocası dünyayı tehlikeye atmaktadır. Halka filmini bilmeyen sinemasever bulunmamaktadır. 7 gün sürecek olan korku dolu bir macera içeriklerini anlatan filmin yenisi çekiliyor. 2017 yapımı olarak yer alabilen film son zamanların en çok konuşulacak filmi olarak yer alıyor. Şuan için sizlere bu konuda film özetini paylaştık. Dördüncü serinin ise 2019 yılında çıkacağı açıklandı. Sizde bu kısımdan hemen halka 3 izleyebilirsiniz.

İlk vizyon tarihi Çek Cumhuriyeti ile beraber Rusya’da yapacak olan film ülkemizde ise 11 Kasım 2016 tarihinde geliyor. Türkiye vizyon zamanı ise birazcık geç olsa da diğer filmlerde ki gibi ülkemize 3 ay sonra gelmemektedir. Buda korku filmi severleri oldukça sevindirmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

20
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

Bir yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle