Hep Giyerim Dedirten Modası Geçemeyen Parçalar


50

Hayatımızın bir döneminde muhakkak aldığımız değişik tarzlarda kıyafetler bulunmaktadır. Ama baktığımız zaman ya modası geçer ya da gün için uygun değildir.

Ama ne yazık ki almışızdır ve dolapta durmaya mahkum olmuştur. Bizlerde bunun yerine, sizler için modası geçmeyen kıyafetlerden bahsedeceğiz.

Özellikle de kimi parçalar var ki; onlardan vazgeçemiyoruz ve giymek istiyoruz. İşte bu gibi zamanlar için sizlerin bu yazıdan ilham alması gerekmektedir. Sizlere kaç sene geçerse geçsin ve moda da dalgalanmalar dahi olsun modası geçmeyen ve her zaman giyebileceğiniz birkaç parça kıyafetten bahsedeceğiz.

Modası hiç geçmeyen kıyafetler, her zaman için dolabımızda bulunması gerekmektedir.

rençkot, herkesin dolabında bulunması gereken ama kimi zaman için renklerini tutturamadığımız ürünlerdir
rençkot, herkesin dolabında bulunması gereken ama kimi zaman için renklerini tutturamadığımız ürünlerdir

Haki Trençkot

Trençkot, herkesin dolabında bulunması gereken ama kimi zaman için renklerini tutturamadığımız ürünlerdir. Her ne kadar alıyor olsak ve dolabımızda olsa dahi; o sezonun rengine uymayan bir trençkot barındırırız. Ama haki renk, her sezon tekrar moda olan ve oldukça güzel duran, her renkle uyum içinde bulunan bir renktir. Trençkot denildiği zaman ise; oldukça güzel gözüken ve bu sayede de bizleri bit tık öne götüren bir parçadır. Bu bakımdan dolayı dolabınızda en azından bir adet haki renkte trençkot barındırmalısınız ki her sene yeniden almak sorunda kalmayın.

Siyah Pantolon

Birisi kurtarıcıdan mı bahsetti? Her anın kurtarıcısı siyah pantolonlar, hiç bir zaman eskimiyor eskimediği gibi her sezon dolabımızda ki yerini koruyor. Gerek şık bir davet için gerek ise de spor kombin için dolabımızdan ayırmadığımız parçalardan birisi olmaya hak kazanmıştır siyah pantolon. Eminiz ki herkesin dolabınızda farklı modellerde de olsa bir adet siyah pantolon bulunmaktadır. 

Belden Oturtmalı Elbise

Geceyi kurtarmak veya günü kurtarmak için bir gün bir elbise aldınız ve kenarda duruyor, öyle mi? Sakın panik yapmayın çünkü o elbisenin hala modası geçmiş sayılmaz, özellikle de belden oturan bir elbise ise; muhakkak sizin işinize yarayacak demektir. Bu bakımdan elbise alırken sadece o anı değil genel düşünerek almalısınız ki; her zaman kullanabilesiniz.

Beyaz Gömlek

Ne zaman gömlek modasını kaybedebilir ki, özellikle de konu beyaz gömlek olduğu zaman. Asla modası geçmeyecek olan bir tarzdır beyaz gömlek. Her şekilde kombin edildiği gibi aynı zamanda da dolabımızdan hiç eksik olmayan bir parçadır. Her ne kadar beyaz gömlekler çeşitleniyor olsa bile, standart bir beyaz gömlek asla zamanını kaybetmeyecektir.

Ceketler, her dolapta muhakkak bulunması gerekilen parçalardır
Ceketler, her dolapta muhakkak bulunması gerekilen parçalardır

Lacivert/Siyah Ceket

Ceketler, her dolapta muhakkak bulunması gerekilen parçalardır. Resmi bir davette giyilmesi en muhtemel parçalardan birisi olarak elimizin altında durmaktadır. Bizlerde bu bakımdan dolayı bu tarz ceketleri dolabımızda saklıyoruz ve emin olun ceketlerin pek de modası geçmiyor ve her an kurtarıcı olarak karşımıza çıkıyor.

Siyah Boğazlı

Kışın veya sonbaharda hem sezon trendleri olarak baktığımız zaman hem de genel sezonlar olarak baktığımız zaman siyah boğazlı kazaklar hiç bir zaman modasını kaybetmiyor. Her ne kadar çeşitleri değişse bile standart bir kazak alırsanız ve dolabınızda bulundurursanız; çoğu zaman soğuk günlerin kurtarıcısı olarak kullanabilirsiniz.

Kot Ceketler

Ceketlerin geçmediği gibi, kot ceketlerinde modası kolay kolay geçmiyor, özellikle de son zamanlarda yaz aylarında uzun elbiselerin üzerinde o kadar güzel duruyor ki; herkes tarafından giyiliyor ve gayet şık bir görüntü ortaya çıkıyor. Dolabınızdan hiç çıkmayacak olan net parçalardan bir tanesi olarak görebilirsiniz.

Kalem Etekler

Değişik tarzda veya düz renkte kalem etekler her kadının dolabında bulunan net parçalardır. Kaç sezon geçerse geçsin ne eskirler ne de modası geçer. Bu yüzden sizlerde an kurtarıcısı moduna girerken aynı zamanda şık gözükmek için kalem etek bulundurabilirsiniz


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

50
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

2 Yorum


Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Meme
Upload your own images to make custom memes