Hükümdar’ın Oyununu Çözen Kadın Bunu Nasıl Başardı?


63
35 paylaşım, 63 puan

Uzun yıllar önce Basra körfezi üzerinde etrafı yüksek surlarla çevrili bir ada şehri varmış ve bu şehrin hükümdarı o kadar katıymış ki bir ferman ile “kim şehirden dışarıya çıkarsa öldürülecek kim içeriye girmeye kalkarsa bir belge ile bu sağlanabilecek ve kim şehir etrafında gemi veya yaya olarak gezer ise yine öldürülecek.

Şehir bir ada üzerine kuruludur ve şehir ile dış dünyayı bağlayan tek şey uzun bir köprüdür. Hükümdar köprünün başına bir nöbetçi diker bu nöbetçi zamanının en iyi Kemankeşidir ve köprünün diğer ucundaki insanı hareket ediyor olsa bile ıskalamadan vurabilir.

Bu nöbetçi 24 saat burada nöbet tutmaktadır ve her saatte bir 5 dakika kulübesine uzanarak dinlenme hakkı verilmiştir. Nöbetçi dışarıya kaçmak isteyen herkesi Oku ile vurup öldürmektedir. köprü uzundur normal bir insan koşarak 8 dakikada geçebilir.

Bu durum bu şekilde aylarca devam eder kimse dışarıya çıkamaz çıkmak isteyenler ise bunu hayatları ile öder Fakat günlerden bir gün bir kadın bu şehirden dışarıya sağ salim çıkmayı başarır.

Çıkış esnasında nöbetçiye zarar vermemiştir, rüşvet veya tehdit etmemiştir cinsel zevkler sunmamıştır ki (eminim şuan aklınızdan bu kesin geçmiştir ama sunmamış 🙂 ) kadın şehirden kaçmıştır bunu duyan hükümdar ise tez Kemankeşin kellesini vurdurur peki sizce kadın kaçılması zor olan şehirden nasıl kaçmıştır.

Bilinmesi gerekenler:

Surlardan atlayamaz çok yüksek

Uçamaz kanatları yok

Tünel kazamaz ki şehir denizin ortasında

Cevabı tahmin ettikten sonra cevabı göre basınız hatta cevabınızı yorum olarak yazarsanız sevinirim.

Bu tarz testleri seviyorsan Dedektiflik testleri kategorimize göz atın.

Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

şehirden kaçış %%personality%%

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

63
35 paylaşım, 63 puan
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

4 Yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle