Kan Donduran Liseli Kız Cinayetini Çözebilir misin?


61

Selamlar yine oldukça güzel bir Dedektiflik testi ile karşınızdayız oldukça güzel bir test iyi eğlenceler.

Tarih 18 Eylül 2017 gösteriyordu. Yaz tatili acı tatlı bir çok tatil anısını beraberinde bırakmış okulun ilk günü ziller çalmıştı.

Okulun ilk günü sevinçle karşılanır iken bu sevinç Atatürk Lisesinde atılan çığlık ile bir anda bozulmuştu.

Bu çığlık B/12 sınıfından geliyordu. Sınıfın kapısı önüne bir çok kızlı erkekli öğrenci toplanmış kimisi ağlarken bazıları ise sağa sola koşturuyordu o esnada haberi alan müdür de gelmiş ve gördüklerine şaşırmıştı Lise son sınıf öğrencisi Ayça yerde yatıyordu.

Hemen polise haber verildi olayı incelemek amaçlı görevlendirilen MArı adlı dedektif de okula gelmiş ve olay mahallini incelemeye başlamıştı.

Yapılan inceleme sonucu kızın ağzı kapatılarak nefes alması ve bağırması engellenmiş boğularak öldürüldüğü tespit edilmiş olayın doğal ölüm yada intihar olmadığı anlaşılmıştı

Bu süreçte MArı şüphelendiği 4 kişiye odaklandı sırası ile bu kişileri sorgulamaya başladı:

Sorgu Anı: 

Okul müdürü: Ekrem DALKOPARAN’ın ifadesi

Zaten yaz tatili boyunca hem okul belgeleri kayıt ve tadilatlar için sık sık okulda bulundum bu gün de olaydan 2 saat önce okula geldim düzenlemem gereken evraklar vardı benden 1 saat sonra da Sekreterim Kevser hanım geldi ardından da Diğer hocalar geldi hatta öğrenciler gelmeden Tarih öğretmeni Refik bey ile poğaça yedik

Ayça’yı uzun zamandır tanırım başarılı bir öğrenci değil sorunlu bir ailesi var geçen dönem de oldukça tartışmıştık ne olursa olsun genç bir kız üzüldüm bu olay benim okulumda olmamalıydı katil umarım bir an evvel bulunur.

Sekreter: Kevser GÜLVEREN’in ifadesi

Sabah ben okula geldiğimde Müdür bey zaten gelmişti okulun ilk günü olduğundan dolayı oldukça sıkı çalışmam ve evrakları yetiştirmem gerekiyordu ders zilinin çalmasına yarım saat kala bu kız odama geldi ve Müdür beyden bu gün izin isteyeceğini söyledi hali ve görüntüsü kötü ve ağlamaklı gibiydi ama ilk gün bunun mümkün olmayacağını söylediğimde bana bağırıp kapıyı çekip çıktı.

Yazık olmuş gerçekten üzüldüm.

Matematik Öğretmeni: Turgut AKA’nın ifadesi

Bu gün bende erken geldim okula malumunuz çok yoğun oluyoruz böyle günlerde bende erkenden gelip sınav sonuçlarını inceliyordum olayı öğrencilerin attığı çığlıklar ile fark ettim Ayça’yı tanırdım sorunlu bir kızdı geçtiğimiz dönem müdür ile arası da hiç iyi gitmedi.

Çalıştığım kurumda böyle bir olayın yaşanması beni gerçekten sarstı.

 

Okul Temizlikçisi: Sevdiye Hanım’ın ifadesi

Sabah erkenden okula geldim Müdür bey ile beraber okulu açtık ben ona bir çay verip okulu temizlemeye başladım ileri ki koridorun sonunda Kevser Hanımın odası var ders zili çalmadan bir yarım saat önce Rahmetli kız koşarak koridordan geçti ağlıyordu sordum ne oldu diye ama cevap bile vermedi.

Bu kızı tanırım ailesi sık sık okula gelir gider okul kapanmadan evvel de baya sorun çıkarmıştı. Yazık olmuş üzüldüm.

Tüm şüphelilerin ifadesini dinleyen dedektif  diğer görevli ve öğrencilerin ifadesini almadan katilin kim olduğunu hemen anlamış ve tutuklamıştır.

Peki sizce katil kim?

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

kızın katili kim %%personality%%

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

61
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

4 Yorum


Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Meme
Upload your own images to make custom memes