Kırdaki Adamın Esrarengiz Ölüm Sebebi


43

Dedektiflik testlerimize bir yenisini daha siz değerli takipçilerime sunacağım. yazımı okumaya devam ettikçe Sherlock izleyenler hemen hatırlayacaktır 🙂

Ben senaryoyu biraz değiştirdim ve bize uyarladım. Diğer Dedektiflik testlerimiz için kategorimizi ziyaret edin.

İzmir Torbalı’nın bir köyünden muhtar Hasan kaymakamın toplantı istemesi üzerine ilçeye gitmek için Saab marka arabasına binip yola çıkar aylardan mayıs olmasına rağmen yolculuğun 15. dakikasında hararet iyice yükselmiş ve araçtan acayip sesler gelmeye başlamıştır.

Çok geçmeden de araç yokuşun hemen başında bozulur. Uzun uğraşlar sonuç vermez muhtar Hasan çevrede kendine yardım isteyecek birini arar sağa sola bakınırken biraz aşağıdaki düzlükte

genç bir adam görür ona seslense de genç adam onu duymamıştır. Muhtar Hasan tekrar aracın içine geçip çalıştırmak için kontağa bastığında birden egzoz patlar ve büyük bir ses çıkarır.

Serkan beyin bozulan arabası
Serkan beyin bozulan arabası

Hasan bey sesin verdiği telaş ile aracından geri çıkar aracın egzozuna baktıktan sonra tekrar çevresine ve aşağıdaki genç adama bakar daha 20 saniye önce ayakta duran adam yerde yatıyordur Muhtar Hasan adama bir şey olduğunu düşünüp yanına gitmek için koşmaya başlar.

Adamın yanına geldiğinde gözlerine inanamaz adam yerde kanlar içinde hareketsiz yatıyor hemen 156 arayıp yardım ister. Olay yerine gelen jandarma ve olay yeri inceleme hemen durumu ele alır ve bir rapor yazarlar raporun bir kısmında ölen kişinin kimliği ve olayı ihbar eden Muhtar Hasan’ın ifadesi yer alıyor.

Ölen Adam kimdir?

Cemil 27 yaşındadır. İzmir merkezde müzik enstrüman dükkanı vardır. Ayrıca Cemil doğa sporlarını kısacası doğayı çok sever yurt içi ve yurt dışına seyahat etmeyi de çok seven biridir.

adamın ölüm sebebi
adamın ölüm sebebi

Cemili tanıyan kişilerin söylediklerine göre 1 hafta önce Avustralya’dan gelmiştir.

Muhtar Hasan’ın İfadesi

“Ben kaymakamın çağrısı üzerine ilçeye gidiyordum yolda aracım bozuldu yardım bulacağımı düşündüğüm için çevreye bakınırken nehrin kenarında bu adamı gördüm ayakta durmuş yukarı doğru bakıyordu seslendim duymadı sanırım bakmadı bile sonra araca bindim tekrar kontağa bastım ama araç çalışmadı hatta egzoz da patladı

O sırada demin ayakta duran adam yerde yatıyordu yanına gittiğimde korkunç manzara ile karşılaştım başka dikkatimi çeken bir şey olmadı çevrede başka kimse de yoktu.”

Otopsi sonucu Cemil’in başının arkasına darbe aldığı bu darbe sonucu da öldüğü belirlenmiştir peki sizce Cemil Nasıl öldü?

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Cemil'in ölüm nedeni %%personality%%

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

43
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

0 Yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle