KVM VPS Hosting Nedir WordPress için Kullanılır mı?


56

%100 ücretsiz bir blog sitesinden devam ediyorsanız veya bağımsız bir WordPress sitesiyle başlıyorsanız akıllıca bir karar verdiniz.

Ücretsiz sitelere kıyasla, hosting düzenlemek için ihtiyacınız olan bir site ile birlikte gelen daha fazla sorumluluk olabilir, ancak kendi sitenizi özelleştirme özgürlüğü, ekstra güvenlik ve içeriğin %100 sahipliğine çok değer verir.

Eğer ev sahibi doğru seçim yaptığınız sürece.

 

Bu yüzden, soru ne tür bir hosting kullanmak istediğinizdir ve bu durumda KVM VPS’dir. Bir WordPress blog sitesine kullanmaya değer mi? Cevabı oldukça basit; Evet!

İşte sebebi


Kendi kaynaklarınızı elde tutarsınız

Biraz açgözlü gelebilir ama rasgele yabancılarla bir sunucu paylaşmak isteyen var mı? VPS sanal özel sunucu anlamına gelir.

Yani Kendi sunucunuz. Paylaşılan barındırma, bir öğrenci evi paylaşımında yaşamak gibi bir şey. Daha ucuz olabilir, ancak güvenlik ve gizlilik oldukça kolay bir şekilde ele alınabilir ve her zaman daha iyi olduğunu söylemeden önce artıklarınızı kullanmayı bekleyen birileri vardır!

KVM VPS Nedir WordPress için kullanılır mı

VPS + KVM = mükemmel bir kaynak

KVM, Çekirdek tabanlı sanal makine ve bir sunucunun hemen üstünde, ancak buna bağlı değil. KVM’ler son derece güvenilir oldukları için bilinir ve aynı zamanda çok esnektirler.


Bir KVM VPS ana bilgisayarı daha güvenilirdir

sayfa açılma hızı artar

Web tarayıcıları bunu anında ve anlık olarak istiyorlar hızlı yüklenen sayfalar, tetiklemeyen görüntüler istiyorlar günler için bir eğirme yumurta zamanlayıcısı ve hemen hemen her zaman mevcut olan bir site.

Bir KVM VPS barındırma seçeneği, hiçbir zaman büyük bir kesinti süresine sahip olmamanız anlamına gelir; paylaşılan bir sunucu ise başkaları tarafından bir anda indirilebiliyor.

Yavaş ya da çoğu zaman ulaşılamamış bir web sitesi SEO sıralamanızı gerçekten de bozar, bu da çok şaşırtıcı değildir, ancak bu durum gerçekleştiğinde inanılmaz derecede sinir bozucu bir durumdur.


Bir KVM VPS ana bilgisayarı daha güvenlidir

Bir VPS düşünün Korumak için bir giriş ile güvenli bir bina olarak, paylaşılan hosting ise giriş ve çıkış gibi birçok yolla bir bina gibidir.

Kaçınılmaz olarak, WordPress sitenizi kullanan müşterilerden veya müşterilerden hassas veriler çalmak isteyen veya sadece virüsleri kötülük için yaymak isteyen korsanlara karşı daha savunmasızdır.

Bazı durumlarda, belirli siteler, siteyi bozmayı veya kapatmayı amaçlayan bir saldırının odak noktası olabilir. Güvende ve güvende olmak için her türlü önlemi almalısınız.


Bir KVM VPS sunucusu uygun maliyetli olabilir

Birçok kişi her türlü özel sunucunun çok pahalı olacağını, ancak aslında her durumda doğru olmadığını varsayar. Makul bir ücret karşılığında ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan bir sözleşme düzenleyebilen çok sayıda yüksek kaliteli VPS sağlayıcısı vardır.

Tabii ki, bir WordPress sitesinden ciddi ve büyüyen bir şirket çalıştırıyorsanız biraz daha fazla ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz, ancak bu bile çok iyi bir değer seçeneğidir.

KVM VPS barındırma hakkında daha fazla bilgi için sonraki yazı: https://javapipe.com/hosting/kvm-vps/

Mesaj KVM VPS WordPress için Hosting almalı mıyım?


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

56
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

0 Yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle