LG Uçan Hoparlör CES Tanıtımı


35

LG markasının adeta büyülü bir şekilde havada asılı durmuş olan taşınabilir hoparlörü, eşsiz bir ses kalitesi ve müzik dinleme deneyimi tüketicilere sunuyor.

LG Electronics tüketici elektroniği alanında yer alan heyecan verici teknolojik gelişimin ulaşmış olduğu en üst noktayı temsil eden yeni modelini, havada asılı duran özel tasarımlı taşınabilir hoparlör LG PJ9’u CES fuarında sergileyecek.

Mükemmel Ses Kalitesi

Eşsiz bir ses kalitesi deneyimi sunacak olan LG PJ9 kablosuz hoparlör, beraberinde yer alan Levitation Station’ın üzerinde havada asılı duran tasarımı sayesinde görenleri kendine hayran bırakıyor. Çarpıcı görünümü ile beraber, ev veya dış mekân fark etmeden müzik, podcast ve diğer tüm ses içeriklerini her durumda sorunsuz bir şekilde oynatma olanağı da sunabiliyor.

LG PJ9, sahip olmuş olduğu büyülü görüntüsünü Levitation Station’ın içerisinde yer alan güçlü elektromıknatısları kullanarak sunuyor. Bu özellik ile herhangi bir yüzeye temas etmeden ya da kabloya ihtiyaç duymadan müzik ya da sesleri kolayca oynatabiliyor. Çekirdek bölümünde ise Levitation Station içine gömülü şekilde duran türbin bıçağından esinlenilen tasarıma sahip olarak sunulan 360 derecelik çok özellikli hoparlör, bir subwoofer’ın derin bas etkisini kullanıcılara sunabiliyor. LG PJ9, bunun yanında orta aralıktaki ses tonlarını ya da keskin tizleri kaliteli bir şekilde duyurmak için Dual Passive Radiator teknolojisini bulunduruyor.

Batarya Kullanımı

LG PJ9’un 10 saat süreye kadar kullanım sunabilen bataryası azaldığında ise havada asılı şekilde duran akıllı ve taşınabilir hoparlör özelliği, otomatik olarak Levitation Station’a inebiliyor ve kablosuz şekilde şarj olmaya başlıyor. LG PJ9 bu faaliyeti gerçekleşirken müziği hiçbir şekilde kesintiye uğratmıyor ve kullanıcının herhangi bir müdahalesine gerek kalmıyor. LG PJ9, IPX7 uyumluluğu ile beraber açık hava kullanımlarında olumsuz hava durumlarından etkilenmiyor. Multipoint teknolojisi ise daha fazla konfor ve çok yönlülük sağlamak adına LG PJ9’un eşzamanlı şekilde iki Bluetooth cihazına birden kolayca bağlanabilmesini sağlıyor.

LG CEO’su Brian Kwon konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları belirtti: “Üstün kaliteli mobil cihazlar oluşan kablosuz ses ekipmanları ile beraber serimizin en son üyesi olan LG PJ9, göz alıcı bir cihaz olması ile beraber LG olarak ortaya koyulan cihazların ne kadar farklı ve çeşitli yönleri olduğunun da bir kanıtı olarak duruyor. Dünyanın dört bir tarafında bulunan kullanıcılar için yeni konseptleri keşfetmek ve çok daha gelişmiş ses ürünleri alanında yenilikçi tasarımları her zaman ön plana çıkarmak için çalışıyoruz.

Kablosuz Hoparlör

LG’nin kablosuz şekilde ses ürünleri alanında yer alan yenilikçi cihazlarını incelemek isteyen CES 2017 ziyaretçileri, Las Vegas Kongre Merkezi çerisinde bulunan Merkez Salon – 1100 numaralı bölümde bulunan LG’nin standını inceleyebilir.

Henüz ne kadar fiyata ve ne zaman satışa sunulacağını bilmesek bile bu teknoloji bizi şimdiden çok çok heyecanlandırıyor. Müzik dinlerken, film izlerken yada dizi seyrederken bu ürünü kullanabilir. Kısacası hayatımızın her alanına kolayca girecek ve kolayca uyum sağlayabileceğimiz bir teknoloji sizlerle buluşuyor.

İlk Kablosuz Hoparlör

LG TONE Free şirketin ilk kablosuz stereo ürünü olarak yer alıyor. Boyun bandına yerleştirilerek kısa sürede şarj edilebilen bu Bluetooth kulaklık çeşidi gelen arama ile beraber mesajlarda titreşim özelliği yer bulunuyor. Kullanılmadığı zamanlarda ise boyun bandına takılıyor ve kolayca kaybolmasının önüne tam olarak geçiliyor. Akıllı telefona bağlıyken aramaları seli şekilde cevaplandırmak da mümkün hale geliyor.

CES 2017 ziyaretçileri şirketin standında TONE Infinim, TONE Ultra, TONE Pro ve FORCE gibi başka giyilebilir cihazları da görebilir. Fuar 5–8 Ocak tarihleri içerisinde Las Vegas Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

35
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

2 Yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle