Mavi Hap Kırmızı Hap Seçimini Yap Test?


45
36 paylaşım, 45 puan

Selamlar ve iyi bayramlar arkadaşlar yine bir hayatta kalma testi ile karşınızdayım. Testimizin adı Mavi Hap Kırmızı Hap. Bu O mu bu mu testi sizi biraz düşündürecek. Hazırsanız başlayalım diğer dedektiflik testleri ni de kategorimizi ziyaret ederek çözebilirsiniz.

Lise de en iyi dersiniz olan kimyayı üniversite de de kazanmak tesadüf olamaz . Kimya senin için bir tutkuydu bu tutkunu okulunda en iyi şekilde takip ediyorsun.

Son bir kaç aydır Prof. Dr Yaşar Güvenen ile takılmaya başladın. üzerinde çalıştığınız bir karışım normal bir insanı aşırı derece de güçlü hale getiriyor. Bu karışımı bir hap haline getirmeye karar verdiler ama Mavi Hap Kırmızı Hap olarak tasarladılar

2. dünya savaşında nazilerin askerlerine verdiği Pervitin hapından 100 kat daha etkili bir hap. Tarih 27.06.2017 ve akşam saat 21.30 da telefonun çalıyor arayan kişi Yaşar beydir.

Karışımı tamamladığını 10 fare üzerinde de denediğini işe yaradığını söylüyor sevinçle Yaşar beyin evine koşuyorsun hapları deneyen ilk kişi olmak istiyorsun.

Mavi Hap Kırmızı Hap özellikleri

hem mavi hem kırmızı hapı aynı anda alman gerek

Çok geçmeden Yaşar beyin evine geliyorsun. Yaşar bey olayın işleyişini anlatıyor. İki hap var Mavi Hap Kırmızı Hap özellikleri ise şöyle!

  • iki hap var ve süper güce ulaşmak için 2 hapı aynı anda yutman gerekiyor.
  • 2 mavi hapı yutarsan anında ölürsün
  • 2 kırmızı hapı yutarsan yine ölürsün
  • tek mavi veya tek kırmızı hapı yutarsan yine ölürsün.

Eğer süper güce sahip olmak istiyorsan bu bilgileri asla unutmaman gerekiyor. Prof. sana hazırladığı 2 mavi ve 2 kırmızı hapı bir kutuya koyup veriyor.

Sen kutuyu cebine koyup evine gidiyorsun bu esnada saat 01.30 olmuş gece ıssız bir sokaktan geçerken bir araba aniden yolunu kesiyor 2 maskeli adam inip seni arabaya atıyor ve yarım saat arabada gidiyorsunuz.

gözlerin başlı ama ellerin boşta seni kollarından tutup ıssız bir yere getiriyorlar. Gıcırdayan bir cıvata sesinin ardından metal bir kapağın açıldığını duyuyorsun.

Sonra arkadan gözlerini açıyorlar ve ne olduğunu anlamadan beline bir tekme yiyorsun metal bir su kazanının içine atılıyorsun. Düştüğünde sersemlemiş gibi bir süre yerde kaldığında adamlar kapağı çoktan kapatmış durumda.

Seni ayıltan yüzüne değen su oluyor olduğun yere oturur duruma gelip durumu değerlendiriyorsun ve bir anda şok oluyorsun.

Su kazanı suyla doluyor buradan bir an evvel çıkmazsan suda boğulup öleceksin işin bir diğer kötü tarafı da gece vakti olduğu için kazanın içi zifiri karanlık burnunun dibini bile görmen imkansız.

O an aklına Prof. verdiği haplar geliyor el yordamı ile hap kutusunu cebinden alıp hapları diğer avucuna boşaltıyorsun ama bir anda Prof dedikleri aklına geliyor ortam çok karanlık olduğu için hangi hapın mavi hangisinin kırmızı olduğunu göremiyorsun.

Süper güce ulaşmak için 2 hap alman gerek 1 mavi 1 kırmızı karanlık olduğu için 2 mavi veya 2 kırmızı alabilirsin. İşin bir diğer kötü yanı ise tek seçeneğinin olması yanlış hap alımı anında ölmene sebep olacaktır.

Senaryoyu okurken olayı gözünde canlandırdığına eminim peki böyle bir durumda kalsa idin nasıl bir karar verirdin?

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

Mavi hap kırmızı hap %%personality%%

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

45
36 paylaşım, 45 puan
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

6 Yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle