Samsung 5G Telefonunun Prototipi Gösterildi


45

 

Samsung, önümüzdeki yıl 5G’lik bir telefon üreteceğini duyurdu ve katıldığımız Qualcomm’un 2018 Teknoloji Zirvesi’nde cihazın prototip versiyonunu gördük.

Büyük haber, el cihazının bir çentiğe sahip olması. sağ tarafta. Bu konumdaki bir çentikle birkaç yeni render gördük, ancak bu, ilk defa böyle bir şey gördük.

Gördüğünüz gibi çentik köşeye eğimlidir. Ancak, bu kesinlikle bir DeX dock içine yerleştirilen ahizeye dokunmaktan kimseyi durduran Samsung sözcülerine göre son donanım değildir.

Samsung, Developer Konferansı’nda farklı çentik tasarımlarını kızdırdı Kasım ayında – ekranın köşesinde bir iğne deliği gibi – ama bu yine farklı bir tasarım.

  • 5G nedir, ne zaman geliyor ve neden ihtiyacımız var?

Yeni yakışıklı ile yakalamak Muhtemelen sadece ABD olacak – Verizon ve AT & T, her ikisinin de eylemin bir parçası olduğunu söyledi. Bugünkü olaylardan, el cihazının X50 5G modem ile yeni Snapdragon 855 platformunu çalıştırdığını biliyoruz.

Yeni el cihazının Galaxy S10’un ABD versiyonu olacağını düşünüyoruz – Samsung genellikle ‘S’ serisi cep telefonlarının iki versiyonunu yayınlıyor; biri Birleşik Krallık dahil olmak üzere bir çok bölgeye ve bir diğeri de Qualcomm’un ABD pazarı için en son platformuna dayanan Exynos çipine dayanıyor.

El cihazı, Verizon’un 5G ağında çalışıyordu (28Ghz ağını kurdular) özellikle bir mobil baz istasyonu kullanarak) başka bir cihaz, DeX yuvası ve HDMI aracılığıyla bağlandığı bir ekrana 5G üzerinde 4K video akışı gerçekleştirirken. Bu açıkça güç yoğun ve görünüşe göre, Samsung iki cihaz üzerinde takas tutmak zorunda kaldı.

Neden, biz sadece 4K akışı üzerinden yapılan yoğun çalışma nedeniyle olası bir aşırı ısınma sorunu olduğunu düşünüyorum emin olabiliriz 5G modemi (bunun bir son cihaz olmadığını unutmayın).

 

Telefon açık bir şekilde gizlenmişti ama açıkça arkada çift kameralı bir Note 9 tarzı kamera şeridi var. Ayrıca bir kulaklık jakı ve şimdi de tanıdık Bixby butonu da mevcuttu.

Samsung temsilciler el cihazlarının detaylarına hiç çekilmediler ve hatta Snapdragon 855’i temel aldıklarını teyit edip etmediklerini kontrol etmek zorunda kaldılar.

 

5G’nin oluşumu, bir kaç yıl önce sunucu raflarının içindeki modemlerden, aslında gösterilebilen 5G cihazlara kadar bir su havzasına ulaştı. Birleşik Krallık ve ABD’de 2019’a geçiş gerçekleştiğinde, bu teknoloji için heyecan verici bir zaman.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

45
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

Bir yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle