Sokaklarda Göreceğimiz Şıklık İşte Sokak Modası


Artık yaz kendini iyice gösterdi, bu bakımdan dolayı da kıyafetlerimiz de o derece değişiklik gösteriyor. Mesela sokak modası özellikle de bu zamanlar için oldukça revaçta. Her ne kadar bizler, sokağa çıkarken bile şık giyinmeye çalışıyor olsak bile, maalesef rahatlık çok daha ön planda. Sizlere sokak modasından bahsedeceğiz. Oldukça rahat edeceğiniz bu kıyafetleri günlük hayatınızda da uygulamaktan kaçınmayacaksınız.
Erkek T-Shirtleri
Biz kadınlar için rahatlık çoğu zaman daha ön planda olan bir detaydır. Her ne kadar erkek olsa bile, biz kadınlarda çok seviyor ve giyiyoruz. Eskiden beri giyiliyor olsa bile, 2016’da moda olmaya başladı. Özellikle de yaz için çok ideal parçalardır. Gerek şort olsun gerek ise de etek ile oldukça güzel kombinler çıkmaktadır.
Kat Kat Giyinmek
Bizlere her ne kadar boğucu geliyor olsa da, kat kat giyinmek gayet moda oldu sokaklarda. Özellikle de t-shirtlerin üzerine giyilen askılı bluzlar çok güzel bir detay oluşturdu bizde. Kışın da kazak üzerine olan kolsuz elbiseler çok güzel bir detay oluyor doğrusu.
Yazılı Ceketler
Tam da serin yaz akşamlarının değerli parçalarını oluşturabilecek bir parça doğrusu. Her ne kadar biraz çocuksu olarak görülse bile, yine de giyilebilir parçalardan ve en önemlisi de yaza damgasını vuran parçalardan. Çocuksu ama eğlenceli diyebileceğimiz modellerden. Hatta beyaz t-shirtlerin ve parçaların üzerine gayet cool duracaktır.
Şık Sweatshirtler

Sokak modasında Sweatshirt
Sokak modasında Sweatshirt

Sadece spor kombin olarak bakılan bu kıyafetler artık eteklerin üzerinde gayet cool bir hava yaratacak. Özellikle yazılı olanlar tam kadınların giyilebileceği tarzda kıyafetlerdir. Son zamanlarda zaten modaydı ama şu zamanlarda şık kombin yapmak için birebir.
Fırfırlı Gömlekler
Artık tam bir vintage havası yaratacak kıyafetler giyiyoruz. Çoğu zaman için sokaklarda giymeye çekindiğimiz farklı desenler, bizlerin vazgeçilmezi oldu. Fırfırlı gömleklerde bunlardan bir tanesi. Aslında sokaklarda oldukça ağır gelirdi eskiden ama şimdilerde her gün neredeyse üstümüzde ve bu sene de sokaklarda.
Yüksek Platform Topuklar
Sadece bu yıl için değil de, son bir kaç senedir bu yüksek topuklu ayakkabılar, bizlerin vazgeçilmezi haline geldi. Her ne kadar kaba görünse bile, kimsenin vazgeçmediği bu ayakkabılar, 2016 senesinde de sokak modasında.
Düşük Kollar
Bu sene omuzu açık kıyafetler, oldukça moda oldu. Sadece bluzlarda değil gerek elbiselerde gerek ise çeşitli t-shirtlerde bu detayı görmek mümkün. Sokak modası da bundan vazgeçmemiş bu tarzı, sokaklara taşımıştır.
Bomber Ceketler
Sadece bir kaç yıl önce moda olan bu ceketler, şimdilerde de moda olmaktan alamadı kendini. Bizlerde bu sayede o güzel ceketleri, sokaklara taşıdık.
Çizgi Karakterler
Oldukça eğlenceli karakterler, karşımıza çıkıyor bu sene. Sadece oyunlarda veya çizgi filmlerde gördüğümüz bu karakterler, artık kıyafetlerimizi de yansımış durumda. Özellikle de çantalarda bulunması eğlenceli bir görüntü yaratıyor.
Yamalar
Eskiden pantolonlar veya farklı şeyler yırtılınca yama yapılırmış, giyecek bir diğer kıyafet olmayınca mecburen yapılan bunlarmış. Ama artık bu bir moda haline gelmiş bulunuyor ve özellikle de ceketlerde çok hoş bir görüntü oluşturuyor.
Renkli Aksesuarlar
Artık renkler hayatımıza bir o kadar adapte oldu ki, bizlerde renklerden vazgeçemez olduk, çoğu zaman için kıyafetlerde gördüğümüz o renkler, şimdilerde çantalarda veya takılarda bulunuyor.
Bol Pantolonlar
Rahatlık dediğimiz zaman elbette akla ilk gelen sokak modası oluyor, sokak modası da rahatlığı içeriyor. Bu bakımdan dolayı da pantolonlar da o derece rahat olacak demektir. Hem de artık sadece uzun değil kısa versiyonları da mevcut. Giyim kısmını hallettik sıra makyajda Modern Makyaj nedir yazımaza da bir göz gezdirin..

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
O ne Lan O ne Lan
1
O ne Lan
Öfkeli Öfkeli
0
Öfkeli
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Zekice Zekice
0
Zekice
Aşık Aşık
0
Aşık
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Havalı Havalı
0
Havalı
Mehmet

Kalfa

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

Yorumlar 0

Daha Fazla Moda

Bunlarda var

Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin