Sonos Üç: Bir Play için zorlayıcı dava: 3 yükseltme


58

Çok odalı konuşmacı şirket Sonos'un mevcut ürün stratejisi yılda iki yeni sürüm. 2018 yılında, bu strateji Sonos Beam ve Sonos Amp'in lansmanını gördü.

Peki ya 2019? Sonos Ikea işbirliğinin bir noktada ortaya çıkacağını biliyoruz ve Google Asistan'ın da yakında geleceğini biliyoruz, ancak mantıklı bir şekilde Sonos Üç olarak adlandırılması gereken bir Play: 3 güncellemesi için son derece zorlayıcı bir durumu ileri sürelim. [19659003] Sebep Bir: Şu anki model çok tarihli,

Son zamanlarda durdurulan Oyun: 3, Sonos portföyündeki en eski konuşmacıdır, ancak size bunu söylememiz gerekmez. Sonos serisine bir göz atın ve bunu bileceksiniz – tasarım yeni ürünler kadar rafine değil.

Verilir, herkes tutarlılık ve tasarım umurunda değil; Bazı Sonos hayranları, mutfağındaki Sonos One'ın Play'e farklı bir şirket tarafından yapıldığı görülüyorsa, oturma odasında, ses kalitesini ve kesintisiz çok odalı ses deneyimini sağladıkları sürece Sonos inşa edildi mi? üzerinde. Ve sorun değil, çünkü yapacaklar – en azından şimdilik.

Peki ya tasarıma önem verenler? Ya Playbase ya da Beam ses çubuğuna uyan 3 arka kanal: İki Oynat isteyen Sonos hayranları? Peki Sonos One'dan biraz daha güçlü bir şey isteyenler, ancak bir Oyun için bütçeye sahip olmayanlar: 5? Sonos'un CEO'su, Beam'in Play: 3'ün ne yapmaktan çok akıllıca ve TV ile yaptığı çok şey yaptığını söyledi, ancak ya bir soundbar istemiyorsanız, olabildiğince küçük, peki

Şimdiye kadar satılan 21 milyon Sonos hoparlör, yalnızca ses kalitesi veya çok odalı yetenekleri nedeniyle satın alındı, Sonos'un kendisi tasarıma önem veriyor. Şirket, kaliteli ve karmaşık tasarımlı cihazlar sunmaktan gurur duyar. Öyle ki Playbase'i tasarlamak ve sunmak birkaç yıl aldı. Her bir ayrıntı titizlikle planlanmıştı.

Bu nedenle, şans Oyun için bir planın da var: 3 – ve muhtemelen yıllardır var. Bu, artık mevcut olmamasına rağmen Sonos serisinde temel bir konuşmacıdır ve eski tasarımdan geriye kalan tek şey o kadar ki, yerine yenisi gelecek mi?

Sebep İki: Şu anki modelde "beygir gücü" bulunmuyor

Şimdi yapın Bizi yanlış anlamayın, tarihli tasarımına rağmen, Oyun: 3 hala mükemmel sesler. Aynı zamanda, TruePlay ayarlaması gibi yazılım güncellemelerini almaya devam ediyor, yani geliştirmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

On yıl yaşına kadar 18 ay olan bir cihaz için, kredinin vadesi geldiğinde kredi kullanmaya başladı. Bu teknoloji bir parça için oldukça olağanüstü. İPhone 4S ve iPhone XS veya Samsung Galaxy S2 ve Galaxy S9 arasındaki farkı göz önünde bulundurun ve Play: 3'ten bugüne aynı zaman dilimine bakıyorsunuz.

olsa bir kalp krizi. Apple AirPlay 2 gibi yeni teknoloji özellikleri desteklenmiyor çünkü Play: 3 "beygir gücüne sahip değil" (Sonos'un sözleri bizim değil). Kelimenin tam anlamıyla baş edemedi.

O zaman ses yardımcısı özellikli hoparlörleriniz hotcakes gibi satılıyor – Amazon 2018’de on milyonlarca Echo sattı – ve aniden, Play: 3 can En son taleplere yetişmeyin.

Güçlü Sonos serisindeki zayıf halka. Oyun: 1, yeni özellikler için de beygir gücüne sahip değil, ancak en yeni işlevleri isteyenler Sonos One'ın seçimine sahipler. Sonos One'dan daha fazla güç isteyenler, ancak Play'in gücüne ihtiyaç duymayanlar: 5, Sonos serisinde başka seçenek kalmadı, ancak öncelikle TV için tasarlanmış Beam – veya bir Play'i izlemeye çalıştı : 3, şimdi tarihli görünüyor ve beyinleri yoksundur.

Kesinlikle Oyun için bir yedek: 3 Sonos için kolay bir kazançtır? Akıllı yeteneklere sahip bir Oyun: 3, AirPlay 2 ve Sonos serisinin geri kalanıyla uyuşacak bir tasarıma sahip olmak, onu en zayıf linkten en güçlü bağlantıya götürür.

Üçüncüsü: Fanlar ister

inanılmaz sadık bir hayran kitlesi. Bu, sabit yazılım güncellemeleri ve portföyündeki en eski hoparlörlere bile itilen yeni özellikler sayesinde olabilir – ya da hayranlarını tutan Sonos cihazlarının yapısı ve ses kalitesi olabilir.

Sonos'a göre, 90'ın üzerinde 2005’ten bu yana kayıtlı 21 milyon ürününün yüzde ’si hala aktif – ve bu çok büyük. Sonos'a yatırım yapanların günaha karşı direnme konusunda ustalar olduğunu söylüyor:

Çok sayıda ses şirketine rağmen şimdilerde akıllı cihazlar ile birlikte mükemmel çok odalı ses seçenekleri sunan Sonos hala daha ucuz ve daha akıllı alternatifler sunan bu dünyanın Google Evleri ve Amazon Yankıları, hala yaşıyor ve nefes alıyor. Niye ya? Çünkü hayranları başıboş değil.

Sonos Topluluğuna gidin ve Oyunda bir yükseltme: 3 önemli bir konudur. Konuşuluyorsa, hayranları istiyor ve Sonos müşterilerinin ne istediğini dinlemekle gurur duyuyor, bir, iki, üç …

Sebep Dört: Pazar orada.

hayranları göz ardı etmek, piyasayı göz ardı etmek çok zordur. Rekabeti gözardı etmek sizi şikayet eden bir tür hata. Sonos topluluğunun bir kısmı, Sonos'un Oyun satışını durdurduğunu iddia etti: 3'ü, satışların düşük olması nedeniyle, birçok şirket tarafından 300 sterlinlik konuşmacı görüyoruz.

Denon, Heos ürün gamında 3 eşdeğerine sahipken, 2018'de Harmon Kardon, Sonos ile aynı hoparlör portföyünü sunarken, gemide Google Assistant ve kule hoparlörleri ve özel arka kanal da dahil olmak üzere birkaç ekstra daha fazlasını sunan Atıf ürün yelpazesini açıkladı.

Sonos’un doğrudan rakiplerinden uzak durun ve hala Çalma: 3’ün ses yeteneklerine sahip olmayan 300-400 £ 'luk hoparlörlerle karşılaşıyorsunuz. son teknoloji 399 TL’lik Google Home Max yalnızca bir örnek.

O zaman 319 TL’lik Apple HomePod’unuz var ve bu ses ve tasarım sunarken, henüz akıllılarda da sunulmuyor. Mesele şu ki, hala var bu yüzden Oyun çevresindeki büyüklük, fiyat ve yetenekler için bir pazar olmalı: 3.

Sonos Üç: Görmek istediklerimiz

Eğer yukarıdaki dört sebep yeterince iyi ise Yeni bir Sonos Play: 3 veya Sonos Three için, görmek istediğimiz şey şu:

  • Diğer Sonos hoparlörlerini yansıtacak şekilde tasarım güncellendi
  • Sonos One Hay işbirliği gibi renk seçenekleri
  • Airplay 2 Desteği [19659029] Alexa ve Google Asistanı
  • Dahili Zigbee Kontrol Ünitesi

Sonuncusu esnek olabilir, fakat dahili Zigbee Kontrol Ünitesi Sonos Three'nin sadece akıllı bir hoparlör olmayacağı anlamına gelir. Akıllı ev cihazlarının kontrolünde şu anda mevcut olan birçok akıllı hoparlörden daha üstün olurdu. Amazon Echo Plus dahili Zigbee'yi sunuyor, peki neden Sonos?

Suriv ses ayarını veya belki de daha küçük bir formatı geliştirmek için söylentilerin uydu hoparlörlerini gösterdiği gerçeğini görmezden gelmeyeceğiz Sub, ama işte Play Three'yi bekliyoruz, ha?

squirrel_widget_142469


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

58

0 Yorum


Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Meme
Upload your own images to make custom memes