Sphero Specdrums, müziği ve kodlamayı parmak vurma eğlencesiyle birleştirir


81

Sphero, Bolt ve BB-8 gibi kodlama robotları yapmak için en iyi biliniyor, ancak şimdi dikkatini müzik yaratmaya yönlendiriyor.

Denilen Spektrumlar, kullanıcıların zekice karşı dokunabilecekleri uygulama özellikli bir halkadan oluşuyor. bağlı bir iOS veya Android cihazda müzik yapmak için renkli mat veya diğer renkli yüzeyler.

Kumaş paspas sadece, teknoloji dahil değil, sihir için kullanılan halkadır. Bir ivmeölçer, ışık sensörü, LED'ler ve Bluetooth Düşük Enerji bağlantısı içerir.

Yüzlerce enstrüman, halka ve ses içeren ilgili Spectrumlar Mix uygulaması üzerinde çocukların (her yaştan) kendi başyapıtlarını yaratmalarını sağlar. Her sese bir renk atanır, böylece evdeki bir öğeye dokunabilir ve rengiyle ilgili enstrümanı çalabilir.

Sadece evde eğlenceli bir deneyim sunmakla kalmaz, Sphero da öğretmenlerin teknolojiyi benimsemesini umut eder okulda. Bu, şirketin bilhassa bilye şeklindeki robotlar yelpazesiyle anlaşılamamış olduğunu gösteren bir şeydi.

Sphero’a göre, araştırmalar, okuldaki sanatlara erişimi olan öğrencilerin daha iyi bir katılım gösterdiğini ve akademik sonuçları iyileştirdiğini gösterdi.

Specdrumlar aynı zamanda Bluetooth MIDI'yi entegre eden üçüncü parti uygulamalarla da uyumludur, bu nedenle evde ve okulda sadece harika sesler çıkarmanın ötesinde bir kullanım vardır.

Sphero standında CES 2019'da hızlı bir oyun oynadık ve Specdrum'ları bir bütün olarak bulduk çok eğlenceli, ama yine de potansiyelini de görebiliyor.

Yüzük renk vuruşuna tepki gösteriyor ve kendimizi mutlu bir şekilde sadece parmak dokunuşlarıyla akordeon çektiğimizi gördük. Geleneksel bir piyano veya daha maceracı bir şey de dahil olmak üzere seçebileceğiniz daha birçok ses var.

Specdrums İngiltere'de bir yüzük için 64,99 £ ve iki yüzük için 99,99 £ perakende satıyor. Bu uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Sphero'nun şu an web sitesinde mevcut ve Nisan ayında diğer perakendecilere geliyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

81

0 Yorum


Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Meme
Upload your own images to make custom memes