The Walking Dead 7. Sezon 3. Bölüm


Efsane dizi The Walking Dead 7. Sezon 1. Bölümü ile yine kendine yakışır bir giriş yapıtı tüm bölüm boyunca gerilim hiç düşmezken aksine giderek de arttı. 6. Sezonun final bölümü Negan denen dallamanın kimi öldüreceği sorusu ile noktalanmıştı ki 7. Sezonun başında Negan’ın yaptığı seçim izleyen herkesi üzdü.

(Spoiler içerir!)

The Walking Dead 7. Sezon 1. Bölümü

the-walking-dead-7-sezon-neganBölüm kaldığı yerden devam etti ve Negan ilk önce Abraham’ı ardından da Maggie’nin gözleri önünde Glenn Kafasını ezerek öldürdü. Tüm sezonların içinde izlediğim en gerici ve heyecanlı bir o kadar da üzüldüğüm bir bölüm oldu bununla da yetinmeyen Negan Rick diz çöktürmeyi ve yalvartmayı da başardı.

Dizi şuan ülkemizde ki bir çok film ve dizi sitesinde telif hakkı nedeni ile yayından kaldırılmış durumda ama izleyen herkesin aklında şu soru var  The Walking Dead 7. Sezon 2. Bölümde neler olacak.  Rick ve ekibi zaten çok azalmış iken Glenn ve Abraham’a yapılanlar Negan’ın yanına mı kalacak? Negan bir kalkışmayı da önlemek için Daryl yanına alıp gitti.

Ekip tamamen dağıldı diyebiliriz oldukça güçlü 3 adamını kaybeden Rick sizce ne yapacak

[poll id=”17″]

Bence Rick bir süre boyun eğecek çünkü Negan ve ekibi çok güçlü ve kaybederse başına neler geleceğini gayet iyi biliyor. Sonraki bölümlerde Rick hem gücünü toplayacak hemde Daryl kurtarmak için fırsat kollayacak ayrıca Negan’ın da bir açığını kollayacak gibi.

The Walking Dead 7. Sezon 3. Bölümde bu senaryo üzerinden devam edecek gibi. 7. Sezon bana yine oldukça güzel bir Zombi filmi Ölüm Yolu’nu hatırlattı filmde insanlar zombilerden ziyade birbirleri ile savaşıyorlar The Walking Dead 7. Sezon’da da insanlar yine birbiri ile savaşacak gibi. Dizinin akışını heyecanla bekliyoruz

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
O ne Lan O ne Lan
0
O ne Lan
Öfkeli Öfkeli
0
Öfkeli
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Zekice Zekice
0
Zekice
Aşık Aşık
1
Aşık
Şaşkın Şaşkın
0
Şaşkın
Havalı Havalı
0
Havalı
Mehmet

Çaylak

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

0 Yorumlar

Daha Fazla Sinema

Bunlar da var

Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin