Toki’de Yaşanan Ölümün Ardındaki Sırrı Çözebilir misin?


39 paylaşım, 3 puan

Bu gün sizlere yine oldukça düşündürücü ve çözmesi biraz da zor bir test sunacağız Testi çözüp olayın cinayet mi veya intihar mı olduğunu bulabilecek misiniz.

Balıkesir 2. etap Toki inşaat alanına yakın parkta akşam 22.35 civarı bir kaç genç sigara içerken bir yandan da çep telefonunda açtıkları müziği dinliyor diğer yandan da gündüz okulda yaşadıklarını konuşuyorlardı.

İnşaatlar bitmeye yakındır fakat oturuma açılmamıştır gençlerin muhabbeti bir kızın bağırma sesi ile bozulur gençler hemen koşup binanın yanına vardıklarında korkunç bir manzara ile karşılaşırlar.

Genç bir kız yarde kanlar içinde hareketsiz bir şekilde yatıyor gençlerden bazıları sağa sola koşuştururken biri 112 acil servisi arar 10 dk içinde olay yerine gelen ambulans ve beraberinde gelen polis, olay yeri inceleme kızın gömlek cebinde kana bulaşmış bir not bulur notta “artık bıktım yaşamak istemiyorum dünya size kalsın yeter artık” diye yazılmış bir not bulurlar.

Polis olayın intihar olduğu kanısına varı bu esnada olay yerine gelen dedektif cesedin yanına gidip düşme açısındaki pencerelere bakar ardından binanın ilk katına çıkar kızın üzerine denk gelen pencereler binanın yatak odalarına aittir.

Dedektif binanın ilk katına çıkar bir sigara yakıp odayı inceler ardından pencereyi açıp kızın cesedine bakar ardından 2. kata çıkıp aynı odaya gelir odayı inceler pencereyi açıp tekrar cesede bakar tüm katları çıkıp dolaşır odaları inceler yaptıklarını

tekrarlar son kata geldiğinde de odayı inceledikten sonra pencereyi açıp aşağıya bakar sigarasından son bir fırt çekip aşağıya atar ve kendisi de aşağıya iner oradaki polislere bu olayın intihar değil cinayet olduğunu söyler.

Tüm testlerimizi çözdünüz mü? Çözmedi iseniz hemen Test Çöz

Sizce tüm ihtimallerin intihar gibi gözüktüğü bu olayda:

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

intihar olayı %%personality%%

 


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

39 paylaşım, 3 puan

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Öfkeli Öfkeli
1
Öfkeli
Sevimli Sevimli
0
Sevimli
Başarısız Başarısız
0
Başarısız
Zekice Zekice
5
Zekice
Mutlu Mutlu
0
Mutlu
Aşık Aşık
1
Aşık
Şaşkın Şaşkın
8
Şaşkın
Havalı Havalı
0
Havalı
O ne Lan O ne Lan
6
O ne Lan

0 Yorum

Test Kafe

Kalfa

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum
Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle