Transformers 5 Son Şövalye Film Konusu


41

Kendine has hayran kitlesi yer alan Transformers serisinin önümüzdeki devam filmi olarak bilinen Transformers 5 Son Şövalye filmi hem resmi adı açıklandı hem de duyuru videosu yayınlandı. Merakla beklenen 5. halkanın ismi ise Transformers: The Last Knight olarak yer alıyor.

Gişede 3.77 milyar dolarlık hasılat elde eden serinin 5. filminde de seride son kez yönetmenlik yapma ihtimali düşünülen Michael Bay yönetmen koltuğunda bulunuyor. Rolling Stone’a yapmış olduğu açıklamada Transformers filmlerinin çekimleri sırasında harika vakit geçirdiğini, 100 milyonların izlediği bir filmi çekmek çok güzel bir duygu olduğunu söylemiştir. Fakat açıklamanın sonrasında filmin yönetmenliğini artık bırakacağını açıklamıştı. Film ekibinde de çeşitli değişikliklerde yer alıyor. Mark Wahlberg ve Cade Yeager seriye tekrar geri dönerken, Isabela Moner ve Jerrod Carmichael da filmin yeni yüzleri olarak bulunuyor.

Akiva Goldsman’ın ayrılmasının hemen ardından ise senaryoyu Art Marcum ve Matt Holloway ikilisi üstleniyor.

Film Ne Zaman Vizyona Giriyor

Tüm dünya üzerinde büyük bir hayran kitlesi bulunduran Transformers 2017 de sinemada vizyona gireceği söylendi. Şuan çekimleri sürmeye devam eden film önümüzdeki yıl vizyonda olacak ve sevenlerini sinema salonlarına çağırılıyor. Bu yönetmen Bay için ise son Transformers filmi olarak geri dönüyor. Geri kalan devam filmleri içerisinde olacağı açıklandı. Filmin tam ismi ise Transformers: The Last Knight olarak söylendi. Oyuncular ise Jerrod Carmichael, Mark Wahlberg, Isabela Moner olarka yer alıyor. Transformers 6 ve 7 de, sırasıyla 8 Haziran 2018 tarihinde ve 28 Haziran 2019 yılında yayınlanacaktır.

Transformers: Age of Extinction dünya genelinde milyar dolarlık bir gişe hasılatı gerçekleştirdi. Tüm dünyada oldukça beğenilen film serisinin yenisinin gelmesine neredeyse kesin gözüyle bakılmıştı.

Mark Wahlberg MTV kanalına vermiş olduğu bir röportajda, Autobots’ların geri döneceğini açıkladı ve M.Bay’in yakında bu konuyla olarak çok daha kapsamlı açıklamalar yapacağını söyledi.

Transformers film serisinin ilk filminden beri kadroda yer alan Mark Wahlberg, gelecek filmlerde de başrolde bulunuyorken filmin senaryosu ise Iron Man’in senaryosunu yazmış olan Art Marcum ve Matt Holloway tarafından kaleme alıyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise daha önce serinin devam filmlerinde bulunmayacağını belirtse de Michael Bay oturuyor.

Transformers filmlerinin yan karakterlerinden bir tanesi olan Bumblebee’nin önemli oyuncak üreticisi Hosbro işbirliğiyle beraber sinemaya uyarlanacağı açıklandı. Sarı renkli autobot olarak bilinen Bumblebee robotunun Chevrolet Camarro’ya dönüşmesi ve insanlara yakın karakter olarak hafızalarda yer edinmişti. Hosbro şirketi ile beraber Paramount Pictures ortaklığı ile beraber izleyiciyle buluşacak olan film konusunda yetkililer, Transformers filmlerinin en sevilen karakteri olan Bumblebee’nin hikâyesini anlatacak film, 8 Haziran 2018 yılında vizyona girecek dedi.

Efsane Geri Dönüyor

Büyük efsane vizyona tekrardan geri dönüş yapıyor. Sinemaseverlerin merakla beklemiş olduğu Transformers 5Son Şövalye Full izle filmini ekranlarınıza geliyor. 2007 tarihinde dünyayı ele geçirme mücadelesi ile vizyona girmiş olan robotlar her farklı eride farklı mücadelelere girişiyor, kendilerini amansız mücadele içinde buluyor. Filmde Optimus Prime düşmanlarına karşı mücadelesine devam ediyor.

2017 tarihinde görücüye çıkacak olan seri filmi Michael Bay tarafından yönetiliyor. Oyuncu kadrosunda ise Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, John Turturro, John Goodman, Stanley Tucci ve Josh Duhamel gibi pek isim yer alıyor. Filmin senaristliğini ise Matt Holloway ile beraber Art Marcum ikilisi gerçekleştiriyor. Fantastik ve Bilim kurgu kategorisi içerisinde yıllardır gişe rekorlarını zorlamaya devam eden bir film olduğunu hatırlatıyoruz. Son film de izleyenleri ekranlara kısa sürede kilitleyecek, sinemaseverlere heyecan dolu anlar yaşatmaya devam edecek olan Transformers 5 izlemek için doğru adreste bulunuyorsunuz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

41
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

2 Yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle