Ünlü Yazarın Karısının Ölüm Nedeni Dedektiflik Testi


61

Test çöz adı altında sitemizde bir çok test yayınlamaktayım bu testlere bir yenisi daha eklendi ve siz değerli takipçilerimden de oldukça ilgi gördü neyi kastettiğimi anlamışsınızdır tabii ki Dedektiflik testleri

Bu günde güzel bir senaryo anlatacağım senaryonun sonunda da gizemli ölümü bulmanızı isteyeceğim senaryoyu elimden geldiği kadar gerçekçi yazacağım ki olayları hayal gücünüzde yaşaya bilesiniz 😉

Yazarın karısı neden öldü?

Ülkemiz ve dünya edebiyatında son yıllarda adını hep duyduğumuz özellikle yazdığı bir kaç bilim kurgu romanları ile Isaac Asimov’u bile kıskandıracak kadar yetenekli olan Mehmet Kemal’in bu yazılarına ilham aldığı yer doğadır.

Doğayı çok seven Mehmet Kemal kitaplarının çoğunu doğu Karadeniz’in yaylalarından egenin çam dolu dağlarına kadar her yerde yazmıştır.

Aklında yeni bir proje vardır Yeni başladığı bilim kurgu romanı “Komşum Mars” ismini verdiği kitabını daha önce bir kaç kez gittiği Ukrayna’da yazmaya karar verir.

Bu seyahat aylarca süreceği için bu kez karısını da yanına alır kısa bir yolculuktan sonra Önceden kiraladığı Ukrayna’nın Ryasne yerleşkesine yakın bir orman kulübesine varırlar. Burası oldukça güzel doğa ile iç içe sessiz bir bölgedir.

Ünlü Yazarın Karısının Ölüm Nedeni Dedektiflik Testi

Aradan 1 hafta geçmiş ve tarihler 17 Nisan 2017  saatler ise 01:34 gösteriyordu Oldukça yoğun bir şekilde yağmur başlamış Ryasne ormanlarının kasvetli siyah rengini ara ara çakan şimşekler bozuyordu.

Şimşek ışıklarından farklı bir ışık daha orman yolunu hızla geçiyordu bu Mehmet Kemal’in arabasından başkası olamazdı.

Sileceklerin yağmur suyunu yetiştiremediği bir ortamda arabasını oldukça hızlı süren

Mehmet Kemal yolu nerede ise yarılamıştı ki aracın bir anda bozuldu güçlükle durabildi inip aracı kontrol etti dışarıda duyulan tek ses ağaçlara ve aracına vuran yağmurun çıkardığı sesti.

Kendi kulübeleri oldukça uzakta kalmış yapması gereken tek şey 30 dk yürüyüp ilçe merkezine varmaktı yağmur çok şiddetli ve gece yarısı olduğundan karısını araçta bırakmaya karar verdi onun yürümesini istemedi ama ıssız ormanda onu tek bırakmak ta içine sinmedi bu yüzden aracın camlarını kapatıp kapıları da içeriden kilitlemesini söyledi karısına.

Aradan 1 saat geçtikten sonra geri dönen Mehmet Kemal camdan içeriye baktığında gördüğü korkunç manzara karşısında şok olur Karısı ölmüştür ve her yer kan olmuştur ayrıca aracın içinde 1 kişi daha vardır.

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

yazarın karısı neden öldü %%personality%%

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

61
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

6 Yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle