Uyku Pozisyonunuz Kişiliğiniz Hakkında Ne Söylüyor


56
uykuda en sevilen pozisyon
uyurken ve uyumaktan en zevk aldığın pozisyon ve kişiliğin

İnsanlar kendi kişiliklerini bilinçli yada bilinçsiz olarak sürekli belli ederler. Her ne kadar kendilerini tanımasalar da yaptıkları konuştukları tutum ve davranışları o insanın kim olduğunu gösterir.

Bu gün Test Kafe  olarak insanların bilinçsizce ama kişiliklerinden dolayı yaptıkları bir durumdan bahsedeceğiz her hareketimiz kişiliğimizin aynasıdır buna  uyurken ki aldığımız uyku pozisyonu  da dahil.

Yukarıdaki resimde farklı uyku pozisyonları numaralandırılmış gelin hep beraber hangi pozisyonda uyuyan kişi nasıl bir kişiliğe sahip kısa kısa okuyalım.

  • Diz bükme veya çekme bu şekilde uyuyan kişiler sakin ve güvenilebilecek kişilerdir. Bu tarz insanları aldatmak yada aşağılamak kolay değildir. Geleceklerinden asla korkmazlar. Oldukça hayat doludurlar öyle ki soğuk bir kış sabahında günlerden pazartesi olsa dahi gülümseyerek uyanırlar. Hayatlarındaki değişikliklere ayak uydurabilirler.
  • Cenin pozisyonu bu durumda uyuyan bir kişi genel olarak korunmaya ilgi ve sempati duyar. Bu şekilde kıvrılıp uyuduğunuzda sanki çevrenizdeki dünya ile bağınızı kesmeye kendinizi bu güvensiz ve acımasız dünyadan soyutlamak istiyor olabilirsiniz. Resim çizmeyi dans etmeyi ve düşüncelerinizi yazmayı seviyor olabilirsiniz.
  • Mideniz üzerinde uyuma  bu şekil uyuyan insanlar genellikle zorluklarla mücadele etmeyi bilen üstesinden gelen biridir. İş ve kişisel hayatında lider olma konumundadır emir ve sert tavırlarla ön plana çıkmayı sever. Herşeyi önceden planlar hatalara ve şansa asla yer vermez ( en uyuz olduğum tip )
  • Sırt üstü yatmak bu şekilde uyumayı seven biri her daim ilgi merkezi olmayı ve hayata pozitif bakmayı bilen ,seven biridir. İnatçıdırlar fakat açık sözlü ve gerçeği olduğu gibi söylemeyi severler. Bu pozisyonda uyuyan kişilerin çok sağlam bir kişiliği vardır.
  • Hazır ol vaziyetinde uyumak uyurken içtima yapan bir asker gibi yatıyorsanız muhtemelen hayatta belli bir planı olan bu çizgi üzerinde ilerleyen tek düze bir hayatınız var kurallarınız var ve her daim bu kurallarla yaşamayı seviyor ve benimsiyorsunuz.
  • Tek bacak önde uyumak  bu şekil uyuyorsanız şanslısınız demektir. Her türlü maceraya hazır ve önceden tahmin edilemeyen bir kişiliğiniz var. Ruh haliniz çok hızlı değişebiliyor çevrenizdeki insanlarda kafa karışıklığı yaratabilir ama  bu durumun kaynağı muhtemelen kendi iç dünyanızda yaşadığınız hayal dünyanız. Kararlı duruşlardan seçim yapmaktan haz etmiyorsunuz. İş ve özel hayatınızda istikrarlı barışçıl sessiz ve titiz tutumlar içindesiniz.

Son olarak bu pozisyonlardan bir çoğunu yapıyor ve uyuyorsanız henüz keşfedilmemiş bir kişilik yapınız olabilir. Kişiliğinizi test edin ve kendinizi tanıyın 😉


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

56
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

2 Yorum


Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Meme
Upload your own images to make custom memes