Wolverine 3 Logan Filminin Konusu


34

Yaşlanmış ve yorun olan Alzheirmer’ın etkisinde olduğu için unutkanlaşan Professor X ve Wolverine, Meksika sınırları içerinde gizlenmektedir. Bu olay yakın gelecekte yaşanmış olarak gösterilmektedir. Karanlık güçlere sahip genç bir mutant tarafından izlenmektedir. Logan dünyadaki her şeyden gizlenmektedir.

Bu genç mutant Logan’ın dünyadan gizlenmesine en olacaktır. bu genç küçük mutanı karanlıklar güçlerden kurtarmaya çalışacaktır. Wolverine bu anda genç bir kadın olan klonu Nathanial Essex’in başında olduğu kötü organizasyondan korumaya çalışmaktadır.

Başrollerinde Hugh Jackman’ın oynadığı ve son kez Wolverine olduğu filmin yönetmen koltuğunda James Mangold oturmaktadır. Logan filmi oyuncu kadrosu içerisinde Boyd Holbrook, Patrick Stewart, Doris Morgado, Charles Xavier yer almaktadır. Metraj olarak uzun metrajlı bir filmdir.

Logan Film Çekimleri

Logan Film Çekimleri
Logan Film Çekimleri

Wolverine serisinin devamı olan Logan filminde yaşlı bir logan dahi on kaplan gücünde olmaktadır. Diğer filmlere bakıldığında daha ilkel ve vahşi bir Wolverine seyircilerin karşısına çıkacaktır. Hugh Jackman rolü ile oldukça bütünleşmiştir. Fiziki olarak da rolü ile bir bütün olan Hugh Jackman bu seri de Wolverine’in en geçkin yaşlarını yansıtmaktadır. Film, serinin sonuna uygun olarak bir kapanış yapılmıştır.

Film büyük bütçe ayrılmıştır. Logan film bütçesi tam olarak 127.000.000 dolar olarak söylenmiştir. Filmi izlerken diğer serilerini de izlemek isteyebilirsiniz. Wolverine rolüne Hugh Jackman’ın veda ettiği bir filmdir. Logan filmi Old Man Logan hikayesinden etkilenmektedir.

Logan Fragmanı

Fragmanından da görüldüğü gibi Logan emekli hayatı sürüyormuş gibi bir kasabada hayatını geçirmeye çalışmaktadır. Herkesten ve her şeyden uzak olmak istemektedir. Ama bela başını bırakmamaktadır. Logan fragmanı içerisinde görülen Logan mirasını dişi bir Wolverine bırakacak gibi görünmektedir.

Son film olarak söylenmiş olsa da yeni bir Wolverine kapı açılıyor gibi görülmektedir. Filmin sahnelerinde Logan mezarlığa giderek içmektedir. Oturduğu mezarın taşında Peter ismi görülmektedir. Aktör Evan Peters’a gönderme yapıldığı söylenmektedir. X-men filminde Quicksilver’ı oynayan kişidir.

Sadece Hugh JackmanIn son oynadığı Wolverine rolünü oynadığı film değil, Patrick Stewart’ın Profesör X’i oynadığı son film olarak görülmektedir. Film içerisinde çalan Hurt şarkısı Johnny Cash’in yorumlamış olduğu bir parçadır ve önceki filminden miras olarak kalmıştır. Bu şarkıyı daha öncelerde 2005 yılında James Mangold’ın Walk the Line ile Johnny Cash’ın hayatını ele aldığı filmde yer almaktadır.

Filmin geçtiği yıl 2033 olarak görülmektedir. X-Men: Days of Future Past filminin hikayesinin yıllar sonrasını anlatmaktadır. Bundan dolayı Logan bu kadar yaşlı ve yorgun görülmektedir. Filmin içerisinde The Reavers bulunmaktadır. Marvel evreninde bulunan bir Cyborg çetesinin adı olarak bilinmektedir. Wolverine filminde bu çete kendilerini görebilecekler.

Logan Filmi Vizyon

3 Mart’ta vizyona girecek olan Logan kapanış filmini oldukça güzel yapacak gibi görünmektedir. Logan filmini büyük bir izleyici sabırsızlıkla beklemektedir. Filmin sahneleri oldukça güzel ve aksiyonlu görünmektedir. Daha şimdiden fragmanlarda büyük bir ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Logan Vizyon tarihi verildiğinden beri birçok film tutkunu beklemektedir. Konu olarak oldukça dikkat çekmektedir.

Filme harcanılan bütçeye değer bir film ortaya çıkmıştır. Oyuncuların karakterler ile bir bütün oluşturması filmin sürükleyiciliğini arttırmaktadır. Filmin seri halinde olması bu filme ilgiyi oldukça arttırmaktadır. Diğer serilerde oldukça ilgi toplayan film son serisinde büyük bir kapanış yapmaktadır.

Seriyi izleyen izleyici kitlesi filmin son seri olduğu için büyük bir hüzün duymaktadır. Ama filmin gidişatına bakıldığında filmin başka bir şekilde devamı olabilecek anlamı taşımaktadır. Film vizyona girdiği anda oldukça büyük bir izleyici kitlesi tarafından tutulacak gibi görülmektedir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

34
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

0 Yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle