Yaklaşan Telefonlar: 2019’un akıllı telefonları


52

 

Akıllı telefon evriminin bu kadar hızlı hareket etme hızı ile her zaman kanatlarda bekleyen bir şey var. En son el cihazını çok geçmeden, bir sonraki büyük şey için beklentiniz var.

Henüz piyasaya sürülmeyen telefonlara, 2018 ve 2019 numaralı telefonlara bakacağız. Bu listeyi güncelleyeceğiz. Düzenli ve heyecanlı olduğunu düşündüğümüz bu cihaz söylentileriyle düzenli bir temel oluşturuyoruz.

Halihazırda piyasaya sürülen el cihazlarına gelince, 2018 için en iyi akıllı telefonları yuvarladık – tüm platformlarda en iyisi olduğunu düşünüyoruz. Bütçeniz biraz daha küçükse, ayrıca 200 TL’nin altındaki düşük bütçeli akıllı telefonlarımız da var. Ayrıca 400 TL’ye varan bir ortalamanın tamamlayıcısı da var.


Yaklaşan nesil telefon

Ayrıntıya girmeden önce, 2018 ve 2019 için beklenen telefonlardan bazıları:

  • OnePlus 6T McLaren Edition
  • Nokia 9
  • LG katlanır telefon Samsung Galaxy F veya X
  • Apple iPhone XI
  • Samsung Galaxy S10
  • Samsung Galaxy Note 10
  • OnePlus 7
  • OnePlus 5G telefon

OnePlus 6T McLaren Edition

Elbette, bu tamamen yeni bir telefon değil, ama bir McLaren ortaklığıyla yeni bir alana fırlayan OnePlus. OnePlus 6T McLaren Edition’ın 10GB RAM ve 256GB depolama kapasitesiyle 6T’ye dayanacağını düşünüyoruz. McLaren’in mirasına uygun bir tema bekliyoruz, ama arka tarafta farklı bir malzeme mi olacak? 11 Aralık’ta öğreneceğiz.

  • OnePlus 6T McLaren Edition şimdiye kadarki en muhteşem davetiye ile doğrulandı

Nokia 9 Sirocco

Nokia 9

Nokia 9 Sirocco cep telefonunda bir kez Nokia 9 adında bir cihaz hakkında çok fazla konuşma yapıldı. söylentilerdeki Nokia 9 olarak konuşuldu. Nokia 9’un arka tarafında beş kamera ve ön tarafındaki çentikli bir ekranı var, bunun yanında en son Qualcomm donanımı da var, ama zor bir canavar. Bu telefon hiç başlayacak mı? Öğrenmek için biraz zaman bekleyeceğimizi tahmin ediyoruz.

  • Nokia 9: Şimdiye kadarki hikaye nedir?

 


LG Folding Telefon

LG pek çok telefon satmıyor, ancak şirket her zaman yeni teknolojilere bakmaya her zaman istekli olacak. vitrin. Bu, katlanabilir bir LG akıllı telefonun CES 2019’da piyasaya sürülmek için söylentilere yol açmış olmasının nedeni olabilir. Bu planlar hakkında pek fazla şey söylenmedi, ancak LG, geçmişte pek çok esnek OLED ekran gösterdiğinde, biz şaşırmadık. Buna LG Flex mi diyorlar?

 


Apple iPhone XI

Bu noktada Apple’ın bir sonraki iPhone’unu ne zaman arayacağını bilmek zordu – ama biz bunun kazanıldığını zaten öğrendik. 5G el cihazı yok. Apple, çoğu zaman olduğu gibi, yeni teknolojiye girmeden önce zamanını ikiye ayıracak. İki boyut bekliyoruz ve tasarımda büyük bir değişim beklemiyoruz, ancak şu ana kadar çok az dedikodu var.

 


Samsung Galaxy F

Yoksa Galaxy X mi? Samsung’un katlanabilir telefonunun birkaç yıl boyunca dolaştığından bahsedin, ancak bir prototipin resmi olarak açıklanmasıyla birlikte, bu cihazın piyasaya sürülmesiyle ilgili çok daha fazla vızıltı var. Ne çağrılacağını bilmiyoruz, ancak Infinity Flex ekranlı telefonun MWC 2019’da piyasaya sürülebileceğine dair söylentiler var. Ayrıca 2000 $ / 1400 $ ‘a mal olacağına dair söylentiler de var.

 


Samsung Galaxy S10 ve S10 +

Samsung’un 2018’deki değişiklikleri büyük değildi, ancak 2019’da büyük bir şey var: Samsung Galaxy S10 ve S10 +. Şubat / Mart 2018’de Mobile World Congress’te lansmanı yapılacak.

Ekrandaki parmak izi tarayıcıları hakkında çok fazla konuşma yapıldı, ancak en son sızıntılar Samsung’un beş kameraya geçtiğini gösteriyor. ön ve arka iki. Başka bir yerde, ekranın altında, tamamen kesintisiz bir ön kısım için gömülü kameralar konuşuluyor.

Ayrıca, Samsung Galaxy S10’un yeni nesil 5G özellikli telefonlardan biri olacağını da söylüyoruz – ya da en azından 5G varyantı olacak. Samsung Galaxy S10 dijital fotoğraf makinesinde Samsung Galaxy S10 cep telefonunun Samsung Galaxy S10 cep telefonunun Samsung Galaxy S10 dijital fotoğraf makinesinde yer alması bekleniyor.

 


Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10

Not 9 sadece yeni piyasaya sürüldü, ancak Galaxy Note 10 hakkında zaten bir konuşma var. daha fazla ve ekran tekrar boyutta artacağı için, Galaxy S10 + ‘a çok yakın değil. Aynı zamanda Samsung’un çukurdan kaçınmaya devam edeceği önerisi de var – belki de görüntülü kameralarla.


OnePlus 7

Doğru, yeni OnePlus cep telefonu hakkında zaten konuşuluyor. OnePlus 5G cep telefonu olmayacağını söyleyenlerin yanı sıra pek bir şey söylenmedi. Ama OnePlus, ilk 5G telefonunu 2019’da piyasaya süreceğini söyledi, bu OnePlus 7 için ne anlama geliyor? İkinci aşamada bir aygıt haline mi geliyor?

 

OnePlus 5G telefon

OnePlus Qualcomm Snapdragon Zirvesinde sahnelere çıktı Bir Snapdragon 855 ile EE üzerinde çalışan bir 5G telefon ile ilk olacağını duyurdu. Daha önce OnePlus 7 olmayacağını söyledi, biz yeni bir OnePlus cihazın bir lansmanını bekliyoruz demektir. Teaser görüntüsü, OnePlus 6T’ye çok benziyor, ancak bir durumda gizlidir, dolayısıyla tasarımın ne olacağını tam olarak söylemek zor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

52
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

0 Yorum


Choose A Format
Personality quiz
Series of questions that intends to reveal something about the personality
Trivia quiz
Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
Poll
Voting to make decisions or determine opinions
Story
Formatted Text with Embeds and Visuals
List
The Classic Internet Listicles
Meme
Upload your own images to make custom memes