ZipScan ile, Saniyelerinizde Telefonunuzla Belgeleri Tarama


60

Kâğıtsız bir dünyada yaşamak kadar büyük ihtimalle, muhtemelen bir süre oraya gitmeyeceğiz. Bu nedenle, çoğu insan bir süredir baskı ve tarama yeteneklerine her zaman elverişlidir, fakat kimin için bu kadar tıknaz bir cihaz tutmak ister ki?

Cevabımız var. MakeUseOf’un en yeni uygulaması olan ZipScan, belgeleri iPhone veya Android telefonunuzla taramanızı kolaylaştırır. İşte nasıl çalışır.

Indirin: Android için ZipScan | iOS (Ücretsiz)


ZipScan ile Tarama

ZipScan ile Tarama

ZipScan’ı yükledikten sonra bir tanıtım ekranı görürsünüz. Daha sonra, kameranızı kullanmak için uygulama erişimini sağlamanız gerekir. Tabii ki,

Bunu tamamladıktan sonra, tıpkı telefonunuzun kamera uygulaması gibi bir arayüzle tanışacaksınız. Taramak istediğiniz belgeyi düz bir yüzeye koyun ve kameranın vizörüne hizalayın. Flaşı açık, kapalı ve otomatik arasında değiştirmek için sağ üstteki simgeyi kullanın. Daha sonra bir görüntü yakalamak için mavi daireye dokunun.

Almak istediğiniz her tarama için bunu tekrarlayabilirsiniz. En son görselin önizlemesi sağ alt köşede, çektiğiniz taramaların sayısıyla birlikte görüntülenir. Onları incelemek için buna dokunun.


Taramalarınızı Düzenleyin

Ardından, taramayı düzenleme fırsatınız var. En altta, bazı seçenekler göreceksiniz:

  • Galeri: Telefonunuzun resim galerisini açın ve düzenlemek ve belgeye eklemek için bir görüntü seçin.
  • Kırpma: İstenmeyen tüm bitleri kesin. görüntü
  • Döndür: Resmi doğru şekilde çekmediyseniz yönlendirmeyi düzeltmenizi sağlar.
  • Filtreler: Otomatik filtreyi ayarlayın veya gri tonlamalı grafiği dönüştürün.
  • Sil : Taramayı durdurun ve yeniden başlayın.

Bunlara ek olarak, yeniden adlandırmak için resmin altındaki zaman damgalı isme dokunabilirsiniz. Memnun olduğunuzda, Kaydet öğesine dokunun. Bu, daha sonra geri çağırmak için taramayı sürdürecektir.


Kaydedilmiş Taramalar ve Ayarlar

Uygulamanın Doküman bölümüne erişmek için soldaki menüyü açın. Bu, geçmiş taramaları gözden geçirmenizi sağlar – açmak için birine dokunun. Burada resminizi görüntüleyebilir veya yukarıda açıklanan araçları kullanarak düzenleyebilirsiniz.

Share düğmesi, taramayı telefonunuzdaki herhangi bir uygulamayı kullanarak göndermenizi sağlar. Örneğin, PC’nizde kolay erişim için Dropbox’a kaydedebilirsiniz. Artık taramaya ihtiyacınız yoksa Sil ‘yi silin.

Bu arada, Ayarlar menüsünde, tüm taramalarınızı kolayca silebilirsiniz. Ayrıca uygulama geliştiricilerine başvurabilir, uygulamayı değerlendirebilir veya paylaşabilir ve MakeUseOf’un diğer uygulamalarından bazılarına göz atabilirsiniz.


ZipScan ile Tarama Yapın

ZipScan gerçekten kullanımı kolay. Belgelerinizi yapıştırın, bunları memnuniyetinize göre düzenleyin ve ileride kullanmak üzere saklayın. Herhangi bir hantal donanım kurmak zorunda kalmazsınız ve her şey telefonunuzda güvende kalır.

Bugün deneyin ve artık sizi hayal kırıklığına uğratmayın.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

60
Test Kafe

Kendi halinde bir insan. Uğraşlarımı web ortamına taşımak isteyerek bu siteyi kurdum

0 Yorum


Ne Paylaşmak İstersin?
Kişilik Testi
Kişilik testi oluştur
Doğru Yanlış
Doğru Yanlış testi oluştur
Anket
Bir Anket oluştur
Makale
Makale oluştur
Liste
Klasik bir liste oluştur
Caps
Özel Caps'lar yapmak için kendi resmini yükle